Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚାଲିପାରିଲାନି ବିଧାନସଭା, ସୋମାବାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଲତବୀ ଘୋଷଣା କଲେ ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଚଉଷଠୀ ଯୋଗିନୀ ମା’ ନାରାୟଣୀଙ୍କ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ମା’ଙ୍କ ମୂର୍ତ୍ତିରୁ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ତାଡି ନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ୬୯୭୦ଜଣ ଭିକାରୀ, ୪୧୨୮ ପୁରୁଷ ଓ ୨୮୪୨ ମହିଳା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ରାଜ୍ୟରେ ଓମିକ୍ରନ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇନାହିଁ : DMET
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୃହରେ ବିରୋଧୀଙ୍କ ପ୍ରତିବାଦ ପ୍ରସଙ୍ଗ, ବିଧାୟିକା ସ୍ନେହାଙ୍ଗୀନି ଛୁରିଆ କହିଲେ- ‘ଏହା ଗଣତନ୍ତ୍ର ପ୍ରତି ସୁସ୍ଥ ବାତାବରଣ ନୁହଁ’
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଦୁର୍ବଳ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ବାତ୍ୟା : ରାଜସ୍ବ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ଝଡ ଧୀରେ ଧୀରେ ମହାବାତ୍ୟା ଆଡକୁ ମୁହାଁଇବ : ବିଷ୍ଣୁ ସେଠୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ପୁରୀ ବେଳାଭୂମିରେ ଲାଗିଲା ରେଡ୍ ଫ୍ଲାଗ୍, ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ଯିବା ଲାଗି ବାରଣ
  • ||
  • ପଦାର୍ଥ ବିଜ୍ଞାନୀ ପଦ୍ମଭୂଷଣ ତ୍ରିଲୋଚନ ପ୍ରଧାନଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : ମାଲବାହୀ ଟ୍ରେନ୍‌ ଇଞ୍ଜିନ୍ ଲାଇନ୍‌ଚ୍ୟୁତ, ନୂଆ ଟ୍ରାକ୍‌ରୁ ପୁରୁଣା ଟ୍ରାକ୍‌କୁ ପାସ୍ ବେଳେ ଦୁର୍ଘଟଣା
  • ||

ମହଙ୍ଗା ପଡ଼ିଲା ପ୍ରେମ ବିବାହ: ଫାଟିଲା କାନ ପରଦା, ଭାଙ୍ଗିଲା ହାଡ଼

18/10/2020 at 6:07 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୮/୧୦: ପ୍ରେମ ବିବାହର କରୁଣ ପରିଣତି ଭୋଗିଲେ ଯୁବକ। ପ୍ରେମ କରି ବିବାହ କରିବା ଯୁବକଙ୍କ ପାଇଁ ମହଙ୍ଗା ପଡ଼ିଛି। ମାଡ଼ ଖାଇ ଯୁବକ ଗୁରୁତର । ଏବେ ହେଉଛନ୍ତି ଚିକିତ୍ସିତ । ପୀଡ଼ିତଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଅନୁଯାୟୀ, ଯୁବକଙ୍କ କାନର ପରଦା ଫାଟିବା ସହ କାନର ହାଡ଼ ଭାଙ୍ଗିଯାଇଛି। ଏଭଳି ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି ଦକ୍ଷିଣ ଦିଲ୍ଲୀର ତିଗଡ଼ି ଅଞ୍ଚଳରେ।

ଯୁବକଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ବଡ଼ବାପା ପୁଅ ଭାଇ ମାରପିଟ କରିଥିବା ମଧ୍ୟ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ମାମଲା ବଢ଼ିବାରୁ ବଡ଼ବାପା ପୁଅ ଭାଇ ଯୁବକଙ୍କ ଚିକିତ୍ସା ଖର୍ଚ୍ଚ ବହନ କରିବ ବୋଲି କହିଥିଲା। କିନ୍ତୁ ପରେ ନିଜ କଥାରୁ ଓହରି ଯାଇଥିଲା। ଏଥିରେ ବ୍ୟଥିତ ହୋଇ ପୀଡ଼ିତ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଇଛନ୍ତି। ତିଗଡ଼ି ପୋଲିସ ଅଭିଯୋଗ ପାଇବା ପରେ ମାମଲାରେ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି।

ପୀଡ଼ିତ ୟଶ ପ୍ରତାପ ସଙ୍ଗମ ବିହାରର ଅମର ସିଂହ ମାର୍କେଟରେ ରୁହନ୍ତି। ଗତ ୨୩ ମାର୍ଚ୍ଚରେ ସେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ପ୍ରେମ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ପ୍ରଥମେ କୋର୍ଟରେ ପରେ ହିନ୍ଦୁ ରୀତିନୀତି ଅନୁସାରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ ୟଶ୍‌। କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ବଡ଼ବାପା ପୁଅ ଭାଇ ଏହି ବିବାହରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ନଥିଲେ। ବାହାଘର ଦିନ ମଣ୍ଡପ ପାଖରେ ୟଶଙ୍କୁ ଜୀବନରୁ ମାରିଦେବାକୁ ଧମକ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ ତାଙ୍କ ବଡ଼ବାପା ପୁଅ । ବିବାହର ୩ ଦିନ ପରେ ୟଶଙ୍କୁ ମାଡ଼ ମାରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।

ଦୋକାନରେ ଥିବା ବେଳେ ୟଶଙ୍କ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ ହୋଇଥିଲା । ଆକ୍ରମଣରେ ଗୁରୁତର ୟଶଙ୍କୁ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ହସ୍ପିଟାଲ୍‌ ନେଇଥିଲେ। ପରେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ଦୁଇ ପକ୍ଷଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବୁଝମଣା କରାଇଥିଲେ। ପ୍ରତିପକ୍ଷ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଖର୍ଚ୍ଚ ଦେବାକୁ ରାଜି ହୋଇଥିଲେ। ତେବେ ପରେ ଯେତେବେଳେ ଜଣାପଡ଼ିଲା ଚିକିତ୍ସା ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ଲାଗିବ ତେଣୁ ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ ମନା କରିଥିଲେ। ଏହାପରେ ୟଶ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ପୋଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି।

   Related Posts