Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭିସା ଉପରେ ଲାଗିଥିବା କଟକଣା ହଟାଇଲେ ସରକାର
  • ||
  • ଟ୍ୱିଟରରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦିଙ୍କ ପାଇଁ କବିତା ଲେଖିଲେ ରାହୁଲ
  • ||
  • ମା’ ମାଣିକେଶ୍ଵରୀଙ୍କ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଛତର ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ୧୪୪ ଧାରା ଜାରି
  • ||
  • ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ମାଟ୍ରିକ୍ ସପ୍ଲିମେଣ୍ଟାରୀ ପରୀକ୍ଷା ଫଳ
  • ||
  • ରାୟଗଡାରେ ବୋଲେରୋ-ବାଇକ୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବିନା ଅନୁମତିରେ ଦାଢ଼ି ରଖି ନିଲମ୍ବିତ ହେଲେ ପୋଲିସ ବାବୁ
  • ||
  • ପାଲଘର ମାମଲାରେ ଆଉ ୨୪ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ବିଜେପି ଜାରି କଲା ସଂକଳ୍ପ ପତ୍ର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||

ଜୁନ ମାସ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ, ବାକି ଅଛି କରୋନା ବିରୋଧି ଅସଲି ଯୁଦ୍ଧ: ସବଧାନ କଲେ ବାଗଚୀ, କିନ୍ତୁ ଭରସା ଦେଲେ ଆମେ ଜିତିବା

6/06/2020 at 5:08 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୦୬|୦୬:   କରୋନା ବିରୋଧରେ ଅସଲି ଯୁଦ୍ଧ ବାକି ଅଛି ।ଓଡିଶା ପାଇଁ ଜୁନ୍ ମାସ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଟେ। ମୌସୁମୀ ଆସୁଥିବାରୁ ଜୁନ୍ ମାସ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ । ଜୁନର ବିସ୍ଫୋରଣରୁ ବର୍ତ୍ତିବାକୁ ହେଲେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ହେବ ।କରୋନାକୁ ପରାସ୍ତ କରିବା ସମ୍ଭବ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ମୁଖପାତ୍ର ସୁବ୍ରତ ବାଗଚୀ । କିଛିଦିନର ବ୍ୟବଧାନ ପରେ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ କୋଭିଡ-୧୯ ମୁଖପାତ୍ର ସୁବ୍ରତ ବାଗଚୀ ଗଣମାଧ୍ୟମ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ସହ କରୋନା ସମ୍ପର୍କରେ ଅନେକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ତଥ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ସୁବ୍ରତ ବାଗଚୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସ୍ନାନଯାତ୍ରାକୁ ସୂଚାର ରୂପେ ତୁଲାଇଥିବାକୁ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ପ୍ରଶାସନକୁ ଧନ୍ୟବାଦ । ଗଜପତି ମହାରାଜ ହେଉଛନ୍ତି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଉହାଦରଣ । ସେ ସ୍ନାନଯାତ୍ରାକୁ ନଆସି  ଶ୍ରୀନଅରରେ ରହିଥିଲେ । ଏହାପୂର୍ବରୁ ଆମେରିକାରୁ ଫେରି କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନରେ ରହିଥିଲେ ଗଜପତି ।

ସେ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, କରୋନା ବିରୋଧରେ ଅସଲି ଯୁଦ୍ଧ ବାକି ଅଛି ।ଓଡିଶା ପାଇଁ ଜୁନ୍ ମାସ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଟେ। ମୌସୁମୀ ଆସୁଥିବାରୁ ଜୁନ୍ ମାସ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ । ଜୁନର ବିସ୍ଫୋରଣରୁ ବର୍ତ୍ତିବାକୁ ହେଲେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ହେବ ।କରୋନାକୁ ପରାସ୍ତ କରିବା ସମ୍ଭବ । ଏବେ ଜୀବନ ଓ ଜୀବିକାର ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱକୁ ନେି ବାସ୍ତବବାଦୀ ହେବାକୁ ପଡିବ । ଆଗକୁ ଶୃଙ୍ଖଳାର ସହ ବଞ୍ଚିବାକୁ ହେବ । ଏହାସହ ପ୍ରଶାସନିକ ଅଦଳବଦଳ ନେଇ ଗୁଜବକୁ ନେଇ ବିଶ୍ୱାସ ନକରିବାକୁ ସେ ରାଜ୍ୟବାସୀଙ୍କୁ  ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts