Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବୌଦ୍ଧ : ହାଇଓ୍ୱାକୁ ପଛ ପଟୁ ପିଟିଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ୪୦ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଫେବୃଆରୀ ପାଇଁ କୋଭିଡ୍ ଗାଇଡ୍ଲାଇନ୍: ଏବେ ସିନେମା ହଲ୍ରେ ବସି ପାରିବେ ୫୦%ରୁ ଅଧିକ ଦର୍ଶକ, ସଭିଙ୍କ ପାଇଁ ଖୋଲିଲା ସ୍ଵିମିଂ ପୁଲ୍
  • ||
  • ଜାମିନ ସତ୍ତ୍ଵେ ଜେଲ୍‌ରେ ରହିବେ ପାଠକ ବାପ-ପୁଅ
  • ||
  • ପାଠକ ବାପ-ପୁଅଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଜାମିନ‌
  • ||
  • ବିସିସିଆଇର ଘୋଷଣା-ଫେବୃଆରୀ ୧୮ରେ ଚେନ୍ନାଇରେ ହେବ ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୧ ପାଇଁ ଖେଳାଳିଙ୍କ ନିଲାମୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ‘ପରୀକ୍ଷା ଦର୍ପଣ’ ପୁସ୍ତକ ଉନ୍ମୋଚିତ, ମାଟ୍ରିକ୍ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀ ହେବେ ଉପକୃତ
  • ||
  • ଜି.ଉଦୟଗିରି : ବାଇକ୍-ଅଟୋ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା : ଜଣେ ମୃତ, ତିନି ଗୁରୁତର
  • ||

ବିଜେପି ସହ ୩୦ ବର୍ଷର ସଂପର୍କ ତୁଟାଇଲେ ସୁବାସ ଚୌହ୍ବାନ, ଆଖିରେ ଆସିଗଲା ଲୁହ: ଦଳ କହିଲା ସବୁ ସ୍ବାର୍ଥପର

26/03/2019 at 6:30 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର୨୬|୩: ଟିକେଟ ମିଳିବାକୁ ନେଇ ଅସନ୍ତୋଷର ନିଆଁ ବିଜେପିରେ ବି ହୁହୁ ହେଇ ଜଳୁଛି । ଗତକାଲି ପୁରୁଣା ନେତା ରାଜକିଶୋର ଦାଶ ବିଜେଡିରେ ମିଶିଥିବା ବେଳେ ଆଜି ପୁଣି ଅନୁରୂପ ମୁଭ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ବରଗଡ ଏମପି ଟିକେଟ ଆଶାୟୀ ଥିବା ସୁବାସ ଚୌହାନଙ୍କୁ ରାଜ୍ୟ ଉପସଭାପତି ପଦ କି ଏମଏଲଏ ଲଢିବା ଅଫର ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରି ପାରିନି । ନିଜର ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକାଶ କରି ଦଳ ଛାଡିଛନ୍ତି ସୁବାସ । ଦଳର ଯୁକ୍ତି ନିଜ ସ୍ବାର୍ଥ ପାଇଁ ଦଳ ଛାଡୁଛନ୍ତି ଏମିତି ନେତା ।ଏହାର ପ୍ରଭାବ କିଛି ପଡିବନି ।

ଆଖି ଲୁହରେ ଭାସିଲା ୩୦ ବର୍ଷର ସଂପର୍କ । ଯେଉଁ ସଂଗଠନକୁ ଝାଳ ବୁହାଇ ଗଢ଼ିଥିଲେ ଆଜି ତାକୁ ବିଦାୟ ଦେଲେ ସୁବାସ ଚୌହାନ।  ବିଜେପିରୁ ଆଜି  ବରିଷ୍ଠ ନେତା  ସୁବାସ ଚୌହାନ ଇସ୍ତଫା ଦେବା ପରେ ନିଜ ମନର କୋହ ସମ୍ଭାଲି ପାରି ନଥିଲା ।ତାଙ୍କ ଆଖିରୁ ଲୁହ ବୋହିଥିଲା  ୨୦୧୪ରେ ବରଗଡରୁ  ଲୋକସଭା ପ୍ରାର୍ଥୀ ହୋଇ ୩.୭୨ଲକ୍ଷ ଭୋଟ୍ ପାଇଥିଲେ ସୁବାସ ଏଥର ଟିକେଟ ଆଶାୟୀ ଥିଲେ । ହେଲେ ଦଳ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରାର୍ଥୀ କରି ନଥିଲା ।

ସେ ତାଙ୍କ ଅସନ୍ତୋଷ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ। ଆଉ ଆଜି ଇସ୍ତଫା ପତ୍ର ସହ ଖୋଲିଛନ୍ତି ଗୁମର। ଦଳ କୁଆଡେ ଜଣେ ଲୋକଙ୍କ ଜାଗିର ହୋଇଛି । ସଂଘ ବି ସେମାନଙ୍କୁ ଘଣ୍ଟ ଘୋଡ଼ାଉଛି ବୋଲି ଦର୍ଶାଇଛନ୍ତି। । ସୁବାସଙ୍କ ସହିତ ଭୁବନେଶ୍ବର ଜୟଦେବର କିଛି ନେତା କର୍ମୀ ମଧ୍ୟ ଆଜି ପାର୍ଟି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଅସନ୍ତୋଷ ବଖାଣିଛନ୍ତି।  ସେପଟେ ବିଜେପି ନେତାଙ୍କ ଉତ୍ତର ଏମାନେ ଦଳ ଆଗରେ ନିଜ ସ୍ବାର୍ଥକୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି। 

ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ଘୋଷଣାରେ ଅନ୍ୟ ଦଳଙ୍କ ଠୁ ଆଗରେ ଥିବା ବିଜେପି ଏକ ପ୍ରକାର ପ୍ରଚାର ଅଭିଯାନ ଆରମ୍ଭ କରିସାରିଲାଣି ।  ରାଜ୍ୟରେ ସରକାର ଗଢିବାକୁ ସଙ୍କଳ୍ପ ସମାବେଶ କରୁଛି ଦଳ । ଯାଜପୁରରେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ରାଜକୁମାର ସିଂହ ଓ ନିମାପଡାର ବଲଙ୍ଗାରେ  ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଶିବ ରାଜ ସିଂହ ଚୌହାନ ବିଜେପିର ବିଜୟ ସଙ୍କଳ୍ପ ସମାବେଶରେ ଯୋଗ ଦେଇଛନ୍ତି । ରାଜ୍ୟ ଓ କେନ୍ଦ୍ରରେ ବିଜେପି ସରକାର ଆଣିବାକୁ କର୍ମୀଙ୍କୁ ସଙ୍କଳ୍ପ  କରାଇଛନ୍ତି । 

ଗୋଟେ ପଟେ ସରକାର ଗଢିବାକୁ ସଙ୍କଳ୍ପ ଚାଲିଛି ଆଉ ଏପରେ ଦଳରେ ଅସନ୍ତୋଷ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ତେବେ ବିଜେପି ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ନେତାଙ୍କୁ ମନାଇବା ଏକ ବଡ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ହୋଇଛି ।

   Related Posts