Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୫୪୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୩୧ପୂର୍ବରୁ ବସିବ ବିଧାନସଭାର ଶୀତ ଅଧିବେଶନ
  • ||
  • କରୋନାର ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣରେ ବୃଦ୍ଧି, ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୩୮୯୩ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଅପରେସନ ଅଲ୍ଆଉଟ୍ : ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ, ବନ୍ଧୁକ ଓ ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ, ୭୧ଟି ଆସନରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ
  • ||

ଛାତ୍ର ସଂସଦ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଆଜି ପ୍ରାର୍ଥୀପତ୍ର ଦାଖଲ ; ଦିନ ୨ଟାରୁ ୪ଟା ମଧ୍ୟରେ ହେବ ଯାଞ୍ଚ

3/10/2018 at 11:02 AM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୩|୧୦: ଅକ୍ଟୋବର ୧୧ରେ ଛାତ୍ର ସଂସଦ ନିର୍ବାଚନ । ତେବେ ତା ପୂର୍ବରୁ ଆଜି ନାମାଙ୍କନ ଦାଖଲ କରିବେ ପ୍ରାର୍ଥୀ । ସକାଳ ୯ଟାରୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ୧୨ଟା ମଧ୍ୟରେ କଲେଜ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ଲିଙ୍ଗଡୋ କମିଶନଙ୍କ ନିୟମ ଆଧାରରେ ନାମଙ୍କନ ଦାଖଲ କରାଇବେ । ଅପ୍ରିତିକର ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଏଡାଇବା ପାଇଁ ନିର୍ବାଚନ ହେବାକୁ ଥିବା ୬ଟି ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟ ଓ ୨୮୩ଟି ଡିଗ୍ରୀ କଲେଜରେ ପୋଲିସ ନିୟୋଜିତ ରହିବେ। ଏଥିଲାଗି ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ସମସ୍ତ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦିଆଯାଇଛି । ପ୍ର୍ରାର୍ଥୀପତ୍ର ଦାଖଲ ପରେ ଅପରାହଣ ୨ଟାରୁ ୪ଟା ମଧ୍ୟରେ ସେଗୁଡିକୁ ଯାଞ୍ଚ କରାଯିବ । ଅକ୍ଟୋବର ୪ରେ ଯୋଗ୍ୟ ପ୍ରାର୍ଥିଙ୍କ ତାଲିକା ଘୋଷଣା ହେବ । ସେହିଦିନ ଅପରାହ୍ନ ୪ଟାରୁ ୫ ମଧ୍ୟରେ ନାମାଙ୍କନ ପ୍ରତ୍ୟାହାର କରିପାରିବେ ପ୍ରାର୍ଥୀ । ଅପରହ୍ନ ୫ଟାରେ ଚୂଡାନ୍ତ ପ୍ରାର୍ଥୀତାଲିକା ପ୍ରକାଶ ପାଇବ । ୧୦ତାରିଖରେ ‘ମୁଁ କାହିଁକି ପ୍ରାର୍ଥି ହୋଇଛି’ ବୈଠକ ହେବ । ୧୧ତାରିଖ ସକାଳ ୮ଟାରୁ ଅପରାହ୍ନ ୨ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଭୋଟd ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ । ସେପଟେ ଗଣ୍ଡଗୋଳ ଓ ଛାତ୍ର ଅଶାନ୍ତି ଯୋଗୁଁ ୩ଟି ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟ ଓ ୧୨ଟି କଲେଜରେ ନର୍ବାଚନ ବାତିଲ ହୋଇଛି । ରାଜ୍ୟରେ ୫୨ଟି ସମ୍ବେଦନଶୀଳ କ୍ୟାମ୍ପସକୁ ଅଧିକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ କ୍ୟାମ୍ପସ୍ ଭାବେ ଚିହ୍ନଟ କରାଯାଇଛି । ସେଠାରେ ଅଧିକ ପୋଲିସ ମୁତୟନ ପାଇଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ହୋଇଛି ।

   Related Posts