Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଏମସିଡି ଉପ ନିର୍ବାଚନ : ଚୌକା ମାରିଲା ଆପ୍, କଂଗ୍ରେସର ଗୋଟିଏରେ ବଡ ବିଜୟ, କିନ୍ତୁ ଖାତା ଖୋଲି ପାରିଲାନି ବିଜେପି
  • ||
  • ମଦ୍ରାସାରେ ପଢାଯିବ ଗୀତା, ଯୋଗ ଓ ରାମାୟଣ : ପାଠ୍ୟକ୍ରମରେ ସାମିଲ କଲା ଏନଆଇଓଏସ
  • ||
  • ଗଜପତି : ଜେଇଙ୍କ ଘରେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଚଢାଉ, ୨ କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି ଠାବ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଯୁଜୁମୁରା ରେଞ୍ଜରେ ବାରମ୍ବାର ହାତୀ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା : ନିଲମ୍ବିତ ହେଲେ ସଦର ରେଞ୍ଜର
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଦୁଇ ବାଇକ୍ ଉପରେ ଚଢିଗଲା ଟ୍ରକ୍, ୩ ମୃତ, ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ସୋର : ୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ପାଇଁ କିଡ୍‌ନାପ୍ ! ବନ୍ଧୁକ ମୁନରେ ହତ୍ୟା ଧମକର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍
  • ||
  • ସୋନପୁର : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଶିକ୍ଷକ, ଆୟ ବହିର୍ଭୂତ ସମ୍ପତ୍ତି ଠୁଳ ଅଭିଯୋଗରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • ମାର୍ଚ୍ଚ ୫ରେ ‘ଓମେନ୍ ଆଚିଭର୍ସ ଅଫ୍ ଓଡ଼ିଶା’ ପୁରସ୍କାର ସମାରୋହ
  • ||
  • କରଞ୍ଜିଆ : କରଞ୍ଜିଆ ବନଖଣ୍ଡ ଅଞ୍ଚଳରେ ଜଳୁଛି ଜଙ୍ଗଲ, ଫେଲ୍ ମାରିଛି ବନ ବିଭାଗର ନିଆଁ ଲିଭା ଅଭିଯାନ
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଉଛି କରୋନାର ବ୍ରାଜିଲ ଭାରିଏଣ୍ଟ, ରହିଛି ପୁନଃ ସଂକ୍ରମଣ କ୍ଷମତା
  • ||

ପ୍ରଧାନଶିକ୍ଷକଙ୍କ ସହ ହଷ୍ଟେଲ ସୁପରିଟେଣ୍ଡେଣ୍ଟଙ୍କ ରାସଲୀଳା : ଗାଁ ଦାଣ୍ଡରେ ଘୋଷାଡି ଘୋଷାଡି ମାଡ ମାରିଲେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ଓ ଅଭିଭାବକ

2/11/2019 at 11:25 AM

ବାଲେଶ୍ବର ୨।୧୧: ପ୍ରଧାନଶିକ୍ଷକଙ୍କୁ ମାଡ । ହଷ୍ଟେଲ ସୁପରିଟେଣ୍ଡଣ୍ଟଙ୍କ ସହ ଅନୈତିକ ସଂପର୍କ ଥିବାଅଭିଯୋଗ କରି ପ୍ରଧାନଶିକ୍ଷକଙ୍କୁ ମାଡ ମାରିଛନ୍ତି ଅଭିଭାବକ । ଗାଁ ଦାଣ୍ଡରେ ଘୋଷାଡି ଘୋଷାଡି ନେଲେ । ଏପରିକି ଅଭିଭାବକଙ୍କ ରାଗରୁ ସୁପରିଟେଣ୍ଡଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ ବର୍ତ୍ତିପାରିନାହାନ୍ତି । ବାଲେଶ୍ବର ସଦର ବ୍ଲକ୍ ହସନପୁର ଆଶ୍ରମ ସ୍କୁଲରେ ଏଭଳି ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଏପରିକି ପ୍ରଧାନଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଅନୈତିକ ସଂପର୍କକୁ ନେଇ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ପରୀକ୍ଷା ମଧ୍ୟ ବର୍ଜନ କରିଛନ୍ତି । ପ୍ରଧାନଶିକ୍ଷକ ଓ ହଷ୍ଟେଲ ସୁପରିଟେଣ୍ଡଣ୍ଟଙ୍କୁ ହଟାଇବାକୁ ଅଭିଭାବକ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ହସନପୁର ଆଶ୍ରମ ସ୍କୁଲ ପ୍ରଧାନଶିକ୍ଷକ ଏବଂ ହଷ୍ଟେଲ ସୁପରିଟେଣ୍ଡଣ୍ଟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅନୈତିକ ସମ୍ପର୍କ ଥିବା ଘଟଣାକୁ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ନିଜ ଆଖିରେ ଦେଖିଥିବାର ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ଛାତ୍ରୀମାନଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ଗତ ଦୀପାବଳି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ହଷ୍ଟେଲର ଜଣେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କର ବାନ୍ତି ହେବାରୁ ସେମାନ ପ୍ରଧାନଶିକ୍ଷକଙ୍କ ନିକଟକୁ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ।

ମାତ୍ର ପ୍ରଧାନଶିକ୍ଷକ ଓଲଟା ଛାତ୍ରୀମାନଙ୍କ ଉପରେ ରାଗିଥିଲେ । ଛାତ୍ରୀମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ପ୍ରଧାନଶିକ୍ଷକ ସବୁବେଳେ ହଷ୍ଟେଲ ସୁପରିଟେଣ୍ଡଣ୍ଟ ସହ ବ୍ୟସ୍ତ ରୁହନ୍ତି । ସେଦିନ ରାତିରେ ମଧ୍ୟ ପିଲାମାନେ ରାତି ପ୍ରାୟ ୨ଟା ପାଖାପାଖି ହେବ ଦେଖିଥିଲେ ଯେ, ପ୍ରଧାନଶିକ୍ଷକ ସୁପରିଟେଣ୍ଡଣ୍ଟଙ୍କ ରୁମ୍ ରୁ ବାହାରିକି ଆସିଥିଲେ । ଏସବୁ କଥାକୁ ନେଇ ଛାତ୍ରୀମାନେ ଅତିଷ୍ଠ ହୋଇପଡିଥିଲେ ।

ଆଜି ପ୍ରଥମରୁ ଅଷ୍ଟମ ଶ୍ରେଣୀ ପିଲାମାନଙ୍କର ପରୀକ୍ଷା ଥିଲା । ମାତ୍ର ସେମାନେ ପରୀକ୍ଷା ହଲ୍ ରେ ନବସି ସ୍କୁଲ ବାହାରକୁ ଚାଲିଆସିଥିଲେ । ସେମାନେ ଏକଜୁଟ ହୋଇ କହିଥିଲେ ଯେ, ସେମାନେ ସ୍କୁଲରେ ରହିବେନାହିଁ କି ପାଠ ମଧ୍ୟ ପଢିବେନାହିଁ । ଫଳରେ ଛାତ୍ରୀମାନେ ଘରକୁ ଯିବାକୁ ମଧ୍ୟ ବାହାରିଲେ । ଯାହାକୁ ନେଇ ସ୍ଥାନୀୟବାସିନ୍ଦା ମଧ୍ୟ ଉତ୍ତ୍ୟକ୍ତ ହୋଇଉଠିଥିଲେ । ପିଲାମାନଙ୍କ ଅଭିଭାବକ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଉଭୟ ପ୍ରଧାନଶିକ୍ଷକ ଏବଂ ସୁପରିଟେଣ୍ଡଣ୍ଟଙ୍କୁ ମାଡ ମାରିବା ସହ ଘୋଷାଡି ଘୋଷାଡି ନେଇଥିଲେ । ପ୍ରଧାନଶିକ୍ଷକ ଓ ହଷ୍ଟେଲ ସୁପରିଟେଣ୍ଡଣ୍ଟଙ୍କୁ ହଟାଇବାକୁ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ।

ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ବାଲେଶ୍ବର ଡିଡବ୍ଲୁଓ ପହଞ୍ଚି ପିଲାମାନଙ୍କ ସହ ସେମାନଙ୍କ ଅଭିଭାବକଙ୍କୁ ବୁଝାସୁଝା କରିଥିଲେ । ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନଙ୍କ କବଳରୁ ଉଭୟ ପ୍ରଧାନଶିକ୍ଷକ ଏବଂ ସୁପରିଟେଣ୍ଡଣ୍ଟଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଛନ୍ତି । ଉଭୟଙ୍କୁ ବଦଳି କରାଯିବା ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେବା ପରେ ଘଟଣା ଶାନ୍ତ ପଡିଥିଲା । ତାପରେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ଶ୍ରେଣୀ ଗୃହକୁ ଯାଇଥିବା  ।

   Related Posts