Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗଞ୍ଜାମ ଦିଗପହଣ୍ଡିରେ ଅପରାଧୀର ଛୁରା ମାଡରେ ଅପରାଧୀ ମୃତ
  • ||
  • ବାଙ୍କୀରେ ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ବୋମାମାଡରେ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର ନୟାକୋଟରେ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଟାଙ୍ଗିଆରେ ହାଣିଲା ସ୍ବାମୀ
  • ||
  • ଗୁଜୁରାଟରେ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ହତ୍ୟା ପରେ ଦୁଇ ସନ୍ତାନ ସହ ନିଜ ଦେହରେ ପେଟ୍ରୋଲ ଢାଳି ନିଆଁ ଲଗାଇଦେଲେ ଯୁବକ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୬୯୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ନଭେମ୍ବର ପହିଲାରୁ ପୁଣି ବର୍ଷାର ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ଆମେରିକୀୟ ନୌସେନା ବିମାନ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ, ଦୁଇ ପାଇଲଟଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁଆସୁଣୀ ଛକରେ ସିରିଜ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||

ଏଏସ୍ଓ ପରୀକ୍ଷା ଘୁଞ୍ଚାଇବା ଦାବିରେ OPSC ଅଫିସ ସାମ୍ନାରେ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀଙ୍କ ବିକ୍ଷୋଭ, ଗୋଟିଏ ଦିନରେ ଅଛି ତିନିଟି ପରୀକ୍ଷା

29/12/2018 at 5:41 PM

କଟକ ୨୯|୧୨: ଏଏସ୍ଓ ପରୀକ୍ଷା ଘୁଞ୍ଚାଇବା ଦାବିରେ OPSC ଅଫିସ ସାମ୍ନାରେ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀଙ୍କ ବିକ୍ଷୋଭ । ଜାନୁଆରୀ ୨୦ରେ ଏଏସ୍ଓ ପରୀକ୍ଷା ସହ ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ଲୋକୋ ପାଇଲଟ୍‌ ରେଲ୍‌ଓ୍ବେ ପରୀକ୍ଷା ସହ ଆଇବିପିଏସ୍ ବ୍ୟାଙ୍କିଙ୍କ୍‌ ପରୀକ୍ଷା ଅଛି । ଗୋଟିଏ ଦିନରେ ତିନି ତିନିଟା ପରୀକ୍ଷା ଥିବାରୁ ଏଏସ୍ଓ ପରୀକ୍ଷା ଘୁଞ୍ଚାଇବାକୁ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀ । …

OPSC ଅଫିସ୍ ଆଗରେ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀଙ୍କ ପ୍ରତିବାଦ । ପରୀକ୍ଷା ଘୁଞ୍ଚାଇବାକୁ ଏଠି ଏକାଠି ହୋଇଛନ୍ତି ଆଶାୟୀ ପ୍ରାର୍ଥୀ । ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ସେକ୍ସନ ଅଫିସର ବା ଏଏସ୍ଓ ପରୀକ୍ଷା ଡିସେମ୍ବର ୨୩ରେ ହେବାର ଥିଲା । କିନ୍ତୁ ତାକୁ ଜାନୁଆରୀ ୨୦ ତାରିଖକୁ ଘୁଞ୍ଚାଇ ଦିଆଯାଇଛି । ଯାହାର ପ୍ରତିବାଦରେ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀମାନେ ବିକ୍ଷୋଭ କରିଛନ୍ତି । କାରଣ ସେହି ଗୋଟିଏ ଦିନରେ  ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ଲୋକୋ ପାଇଲଟ୍ରେଲ୍ଓ୍ବେ ପରୀକ୍ଷା ସହ ଆଇବିପିଏସ୍ ବ୍ୟାଙ୍କିଙ୍କ୍ପରୀକ୍ଷା ଅଛି । ତେଣୁ ଏଏସ୍‌ଓ ପରୀକ୍ଷା ଦେବାରେ ଅସୁବିଧା ହେବ ବୋଲି ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀମାନେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ।

ପୂର୍ବରୁ ଓପିଏସ୍‌ସି କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କୁ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀମାନେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ପରୀକ୍ଷା ତାରିଖ ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ ନେଇ କୌଣସି ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ନମିଳିବାରୁ ଏଏସ୍‌ଓ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀମାନେ ଏବେ ଚିନ୍ତାରେ । ୨୦୧୨ ପରେ ୨୦୧୮ରେ ଏଏସ୍ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ବାହାରିଛି । ଦୀର୍ଘ ଦିନ ପରେ ଏହି ପରୀକ୍ଷା ହେଉଥିବାରୁ ବୟସ ଅତିକ୍ରମ କରିଯାଉଥିବା ପିଲାମାନେ ଏହାକୁ ହାତଛଡା କରିବାକୁ ଚାହୁଁ ନାହାନ୍ତି । ତେବେ ପୂର୍ବ ନିଷ୍ପତ୍ତି ମୁତାବକ ଡିସେମ୍ବର ୨୩ରେ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ସିଟିଂ ଆରେଞ୍ଜମେଣ୍ଟ ହୋଇପାରି ନଥିବାରୁ ଏହାକୁ ଜାନୁୟାରୀ ୨୦ ତାରିଖକୁ ଘୁଞ୍ଚାଯାଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି ।  

   Related Posts