Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଗସ୍ତ ପାଇଁ ୧୮ ଜଣିଆ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଘୋଷିତ, ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ କେଉଁ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ମିଳିଲା ସ୍ଥାନ
  • ||
  • ରୋହିତ ଶର୍ମା ହେଲେ ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆର ନୂତନ ଦିନିକିଆ ଅଧିନାୟକ, ବିରାଟଙ୍କୁ କେବଳ ଟେଷ୍ଟ ଦାୟିତ୍ଵ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗତ ଦୁଇ ବର୍ଷରେ ମାପ ଓ ଓଜନ ନିୟମ ଉଲଂଘନକାରୀଙ୍କଠୁ ଆଦାୟ ହୋଇଛି ୨ କୋଟି ୮୩ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା : ମନ୍ତ୍ରୀ ରଣେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରତାପ ସ୍ବାଇଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡିସେମ୍ବର ୯ରେ ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ କରିବ ବିଜେପି ଯୁବମୋର୍ଚ୍ଚା : ଇରାଶିଷ୍ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡ୍ରଗ୍ସ ମାଫିଆ ଶେଖ୍ ଆଜବାହାର ବାଲେଶ୍ଵର କୋର୍ଟରେ ହାଜର, ରାଜ୍ୟ ବାହାରେ ସମ୍ପତ୍ତି ଥିବା ନେଇ ମିଳିଛି ପ୍ରମାଣ
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଆଖୁ ଖାଇବାକୁ ଆସି କୂଅରେ ଖସିପଡିଲା ଭାଲୁ, ବନ ବିଭାଗ କଲା ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଏସଟିଏଫ୍‌ ଟାର୍ଗେଟ୍‌ରେ ବନ୍ୟପ୍ରାଣୀ ମାଫିଆ, ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଲା ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ ତାଲିକା
  • ||
  • ଚେନ୍ନାଇ : ତାମିଲନାଡୁ କୁନ୍ନୁରରେ ସିଡିଏସ୍ ବିପିନ ରାଓ୍ବତଙ୍କ ହେଲିକପ୍ଟର କ୍ରାସ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୃଷି ଋଣ ଛାଡ ସହ ଫସଲ କ୍ଷୟକ୍ଷତି ଲାଗି ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ପ୍ୟାକେଜ ଦାବି କଲା କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନାର ବଢିବ ଶକ୍ତି, ଚାନ୍ଦୀପୁର ଘାଟିରୁ ‘ବ୍ରହ୍ମୋସ’ର ସଫଳ ପରୀକ୍ଷଣ
  • ||

ଅନଲାଇନ୍ କ୍ଲାସ୍ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ଗ୍ରୁପରେ ପର୍ଣ୍ଣ୍ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କଲେ ଛାତ୍ର, ଆଉ ତାପରେ…

8/05/2020 at 8:49 PM

ଲକ୍ଷ୍ନୌ, ୦୮|୦୫: ଲକଡାଉନ୍ ପାଇଁ ସମସ୍ତ ଶିକ୍ଷାନୁଷ୍ଠାନ ବନ୍ଦ ରହିଛି । ତେବେ ଏହି ସମୟରେ ଅନଲାଇନ୍ କ୍ଲାସ୍ କରାଯାଉଛି । ଏହି ସମୟରେ ଏକ ଚକିତ କଲା ଭଳି ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଅନଲାଇନ୍ କ୍ଲାସ ବେଳେ ଜଣେ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ର ପର୍ଣ୍ଣ୍ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ୍ କରିବା ସହ ଅଶ୍ଲିଳ କଥା କହିଥିଲେ । ଏକ ହ୍ୱାଟସଆପ୍ ଗ୍ରୁପରେ ଏପରି ହେବା ପରେ ଅନ୍ୟମାନେ ଗ୍ରପରୁ ଲେଫ୍ଟ୍ ମାରିଦେଇଥିଲେ । ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ଆଜମଗଡରେ ଏପରି ଚିତ୍ର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ।

ସୂଚନାନୁସାରେ, ଆଜମଗଡର ଏକ ବେସରକାରୀ ସ୍କୁଲର ହ୍ୱାଟସଆପ୍ ଗ୍ରୁପରେ ଅନଲାଇନ୍ କ୍ଲାସ୍ ଚାଲୁଥିଲା । ସେହି ସମୟରେ ଜଣେ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ର ପର୍ଣ୍ଣ୍ ଇମେଜ୍ ପୋଷ୍ଟ କରି ଅଶ୍ଲୀଳ କଥା କହିଥିଲେ । ଏହା ଦେଖିବା ପରେ ଶିକ୍ଷକ ଓ ଅଭିଭାବକମାନେ ଚକିତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଏନେଇ ସ୍କୁଲର ଅଧ୍ୟାପକ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ । ସେ ଆଜମଗଡ ଏସପିଙ୍କ ନିକଟରେ ଲିଖିତ ଭାବେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ।

ପୋଲିସ ଏହି ମାମଲାରେ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ୍ ହେବା ପରେ ସମସ୍ତ ଛାତ୍ର ଗ୍ରୁପରୁ ଲେଫ୍ଟ୍ ମାରିଦେଇଥିଲେ । ପୋଲିସର କହିବାନୁସାରେ, ଜଣେ ଛାତ୍ର ଫେକ୍ ନାଁରେ ଗ୍ରୁପରେ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ । ସେ ଗ୍ରୁପରେ ଅଶ୍ଲୀଳ ଫଟୋ, ମେସେଜ ଆଦି, ସେଣ୍ଡ୍ କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କୁ ଚିହ୍ନଟ କରାଯାଇଛି । ଏହାସହ କେସ୍ ମଧ୍ୟ ରୁଜୁ ହେବା ସହ ଅତିଶୀଘ୍ର ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯିବ ବୋଲି ପୋଲିସ କହିଛି ।

   Related Posts