Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବୈଠକ ପରେ ବୈଠକ କିନ୍ତୁ ଫଳ ଶୂନ ! ୧୯’ରେ ପୁଣି ଚାଷୀ-ସରକାର ଆଲୋଚନା
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଘରୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା-ଗହଣା ଲୁଟ, ୩ ଲୁଟେରା ଗିରଫ
  • ||
  • ବ୍ରିସବେନ୍ ଟେଷ୍ଟ୍ : ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ଲାବୁସେନଙ୍କ ଶତକ, କଙ୍ଗାରୁ ଟିମ୍ ୨୭୪/୫
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର: ଗୁରୁତର-ଗର୍ଭବତୀ-ହସ୍ପିଟାଲରେ ଆଡମିଟ୍‌ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଦିଆଯିବ ନାହିଁ ଟିକା, ପରିବାର କଲ୍ୟାଣ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଡାକ୍ତର ବିଜୟ ପାଣିଗ୍ରାହୀ
  • ||
  • ଶ୍ରମିକମାନଙ୍କ ସହ ମିଶି ମାଟି ଖୋଳିଲେ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରକଳ୍ପ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଦୁଇ ଜଣ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୮୯୮ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଚିଲିକାରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ଫ୍ଲୋରା ଫୋନା ସର୍ଭେ
  • ||
  • ଯାଜପୁର ଶିଶୁ ନିଖୋଜ ଘଟଣା: ନିଖୋଜ ପିହୁ ପରିବାରକୁ ଭେଟିଲେ ଏସ୍‌ପି ରାହୁଲ ପି.ଆର
  • ||
  • ନକଲି ସାମଗ୍ରୀର ପେଣ୍ଠସ୍ଥଳୀ ପାଲଟିଛି କଟକ, ପୁଣି ଅପମିଶ୍ରିତ ଗୁଣ୍ଡି ଜବତ
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ: ଅଜଣା ଜନ୍ତୁ ଆତଙ୍କ, ଭୟଭୀତ ଅବସ୍ଥାରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ
  • ||

ଛାତ୍ର ସଂସଦ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ୧୦ରେ ହ୍ବାଇ ଆଇ ଷ୍ଟାଣ୍ଡ ଫର ମିଟିଂ, ସେପଟେ ବାଣିବିହାର, ଜ୍ୟୋତି ବିହାର, ବ୍ୟାସ ବିହାର,ଭଂଜ ବିହାରରେ ନିର୍ବାଚନ ବାତିଲ୍

6/10/2018 at 6:50 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୬|୧୦: ଛାତ୍ର ସଂସଦ ନିର୍ବାଚନ ଯେତିକି ପାଖଉଛି ସେତିକି ଜମୁଛି ପ୍ରଚାର । ଆଜି ପ୍ରାୟତଃ ଶେଷ ହୋଇଛି କ୍ୟାମ୍ପସ୍ କ୍ୟାମ୍ପେନିଂ । ଏଥର ଘର ଘର ବୁଲିବେ ପ୍ରାର୍ଥୀ । ଆସନ୍ତା କାଲି ରବିବାର ଏବଂ ସୋମବାର ମହାଳୟା ପାଇଁ କଲେଜ ଛୁଟି । ତେଣୁ ଆଜି ଭୋଟରଙ୍କୁ ନିଜ ନିଜ ସପକ୍ଷକୁ ଆଣିବାକୁ ଜୋରଦାର ପ୍ରୟାସ କରିଛନ୍ତି ପ୍ରାର୍ଥୀ । ସେପଟେ ଉତ୍ତଜନା କାରଣରୁ ଭଞ୍ଜବିହାର ଓ ବୁଗୁଡାର ପିପୁଲ୍ସ କଲେଜରେ ନିର୍ବାଚନ ବାତିଲ୍ କରାଯିବା ସହ ସାଇନ୍-ଏ-ଡାଏ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି । ..

ପ୍ରଚାରରେ କମ୍ପୁଛି କ୍ୟାମ୍ପସ ।… ଭୋଟରଙ୍କୁ ନିଜ ନିଜ ସପକ୍ଷକୁ ଟାଣିବାକୁ ଚାଲିଛି ଜୋରଦାର ଉଦ୍ୟମ । ଆଜି କ୍ଲାସ କ୍ୟାମ୍ପେନିଂ ପ୍ରାୟତଃ ସରିଛି । ଏଇଥି ପାଇଁ ଯେ, ରବିବାର ଓ ସୋମବାର କେଲଜ ଛୁଟି । ୧୦ରେ ହ୍ବାଇ ଆଇ ଷ୍ଟାଣ୍ଡ ଫର ମିଟିଂ । ତେଣୁ ଆଜି ସବୁ କ୍ୟାମ୍ପସରେ ଜମିଥିଲା ପ୍ରଚାର। କାହା ହାତରେ ଗିଫ୍ଟ ତ କିଏ ଗୁପଚୁପ୍ ଏବଂ ଆଇସକ୍ରିମ୍ ଦେଇ ନିଜ ସପକ୍ଷରେ ଭୋଟ ଟାଣିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରୁଛି । ଭୁବନେଶ୍ବର, କଟକ ସମେତ ରାଜ୍ୟର ସବୁ କଲେଜରେ ଜମିଛି ପ୍ରଚାର । ପୁସିଂ କାର୍ଡ ସହ ଚକଲେଟ୍ , ଫୁଲ ଦେଉଛନ୍ତି ପ୍ରାର୍ଥୀ । କଲେଜରେ ଉନ୍ନତିମୂଳକ କାମ କରିବାର ବି ଦେଉଛନ୍ତି ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ।

କ୍ଲାସ୍ କ୍ୟାମ୍ପେନିଂ ପରେ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଏବଂ ଡୋର୍ ଟୁ ଡୋର୍ କ୍ୟାମ୍ପେନିଂ କରିବେ ପ୍ରାର୍ଥୀ । ଏଥି ସହ ହ୍ବାଇ ଆଇ ଷ୍ଟାଣ୍ଡ ଫର ମିଟିଂ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଚଳାଇଛନ୍ତି ପ୍ରସ୍ତୁତି । ଆଇନଶୃଙ୍ଖଳା ଦୃଷ୍ଟିରୁ କଲେଜଗୁଡିକରେ ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା କଡାକଡି କରାଯାଇଛି । ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି ଏସକେସିଜି କଲେଜରେ ପରିବେଶ ପୁରା ଶାନ୍ତ । ସଭାପତି ପଦକୁ ଛାଡି ଦେଲେ ଅନ୍ୟ ସମସ୍ତେ ନିର୍ଦ୍ବନ୍ଦ୍ବରେ ନିର୍ବାଚିତ ହୋଇଛନ୍ତି । କିଛି କଲେଜରେ କିନ୍ତୁ ଦେଖାଦେଇଛି ଉତ୍ତେଜନା । ଏଥିପାଇଁ ସେ ସବୁ କଲେଜରେ ନିର୍ବାଚନ ବାତିଲ୍ କରାଯାଇଛି । ଏଥିରେ ସାମିଲ ହୋଇଛି ଭଂଜବିହାର । ବାଣିବିହାର, ଜ୍ୟୋତି ବିହାର, ବ୍ୟାସ ବିହାର ପରେ ଭଂଜ ବିହାରରେ ନିର୍ବାଚନ ବାତିଲ୍ କରାଯିବା ସହ ସାଇନ୍ –ଏ-ଡାଏ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି ।

 

ଗଂଜାମ ବୁଗୁଡା କଲେଜରେ ନିର୍ବାଚନ ବାତିଲ୍ କରାଯିବା ସହ ସାଇନ୍—ଡାଏ୍ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି । କାହିଁକି ନିର୍ବାଚନ ବାତିଲ୍ ହେଲା ଏହାକୁ ନେଇ ବୁଗୁଡା ବ୍ଲାଗ ଅଫିସ୍ ଆଗରେ ପୋଲିସ ଉପରସ୍ଥିତିରେ ଦୁଇ ଗୋଷ୍ଠୀ ମୁହାଁମୁହିଁ ହୋଇଥିଲେ ।

   Related Posts