Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସାଲେପୁର : ମକର ଯାତ୍ରାରୁ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଟେକି ନେଇ ନଦୀପଠାରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ଥାନାରେ ଏତଲା, ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓ ନେଇ ପୋଲିସର ଛାନଭିନ୍
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡା : ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ, ସିଡିଏମ୍‌ଓଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ମୃତଦେହ ରଖି ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଧାରଣା
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ATMରୁ ବାହାରିଲା କାଗଜ ପେଷ୍ଟ ଥିବା ୨୦ଟି ୫ଶହ ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ୍, ଫେରସ୍ତ ନେବାକୁ ମନାକଲା ବ୍ୟାଙ୍କ୍ !
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ବୁଧବାରଠୁ ପୁଣି ଟିକାକରଣ, ଟିକା ନେବେ ବଳକା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୬୩୬ ଜଣ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : କିନ୍ନରଙ୍କଠାରୁ ୩ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଉଦ୍ଧାର କଲା ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ୍, ଚୋରି ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : STF ପଞ୍ଝାରେ ଧଳା ଜହର ବେପାରୀ, କୋଟିଏରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ଚଳନ୍ତା କାର୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ହାତୀ ପୁଣି ନେଲା ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା କଚାଡି ମାରିଲା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀ ମୃତ, ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଥିଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଶହେ ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୯୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍‌, ୩୩୪୫୨୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଦେହରେ ୟୁନିଫର୍ମ, ହାତରେ ମଦ ଗ୍ଲାସ୍, ମହିଳା କଲେଜ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ‘ଲିକର ପାର୍ଟି’ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

3/02/2020 at 2:12 PM

ତାଳଚେର ୦୩।୦୨:  ଅନୁଗୁଳ ଜିଲ୍ଲାରେ ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । କିଛି କଲେଜ ପଢୁଥିବା ଛାତ୍ରୀ ମଦ ପିଇବା ଓ ଚାଖଣ ଖାଉଥିବାର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି। ଭିଡିଓରେ ଝିଅଙ୍କ ଗୋଟିଏ ହାତରେ ମଦ ବୋତଲ ଓ ଗୋଟିଏ ଚାଖଣ ଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ୩ରୁ ୪ଜଣ କଲେଜ ଛାତ୍ରୀ ମଦ ପିଉଥିବାର ଭିଡିରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ତେବେ କଲେଜ ଛାତ୍ରୀମାନଙ୍କ ସହ ଜଣେ ଯୁବକ ଥିବାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ଗ୍ଲାସରେ ମଦ ସାଙ୍ଗକୁ ଥଣ୍ଡାପାଣି ଢାଳି ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଧରାଇ ଦେଉଛନ୍ତି । ସମସ୍ତ ଛାତ୍ରୀମାନେ ଗୋଟିଏ ଧରଣର ୟୁନିଫର୍ମ୍‌ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି । ଯାହାକି କୌଣସି କଲେଜର ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ତେବେ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରେ ଭିଡିଓଟି ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ଏଭଳି ଖୁଲ୍‌ମଖୁଲା ମଦ ପିଇବାକୁ ସ୍ଥାନୀୟଲୋକ ଓ ବୁଦ୍ଧିଜୀବୀମାନେ ତୀବ୍ର ନିନ୍ଦା କରିଛନ୍ତି । କଲେଜ ଭିତରେ ନୁହେଁ ବରଂ କଲେଜ ବାହାରର ମଦ ପିଉଥିବାର ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି ।

କଲେଜ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ମଦ ପିଇବାର ଦୁଇଟି ପୃଥକ ଭିଡିଓ ମୋବାଇଲ୍‌ରୁ ମୋବାଇଲ୍‌ ଘୂରି ବୁଲୁଛି । ଏକ ଗଳି ରାସ୍ତାରେ ଜଣେ ଯୁବକ ବାଇକ୍‌ରେ ଛିଡ଼ା ହୋଇ ସମ୍ପୃକ୍ତ କଲେଜ ଛାତ୍ରୀମାନଙ୍କୁ ମଦ ପରଷି ଦେଉଛନ୍ତି । ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ତାଳଚେର ଅଞ୍ଚଳର ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି । ମଦ ପିଇବା ସହ ଚାଖଣା ପାଇ ନିଶାଡ଼ିଙ୍କ ଭଳି ଖୁସିରେ ବିଭୋର ହୋଇ ଛାତ୍ରୀମାନେ ମଦ ପିଉଥିବା ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଜଣେ କେହି ସେମାନଙ୍କ ଅଜାଣତରେ ଏହି ମଦ ପିଇବା ସମୟର ଭିଡିଓକୁ ରେକର୍ଡ କରିଛି । ତେବେ ଏହି ଭିଡିଓଟି କେଉଁ ତାରିଖର ତାହା ଜଣାପଡ଼ିନଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ୍‌ ଭିଡ଼ିଓକୁ ନେଇ ବିଭିନ୍ନ ମହଲରୁ ସମାଲୋଚନା କରାଯାଇଛି ।

   Related Posts