Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦିଲ୍ଲୀ: କରୋନା ଟିକା ନେବା ପରେ ୫୧ ଜଣଙ୍କ ଠାରେ ଦେଖାଗଲା ପାର୍ଶ୍ବ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୮୯୯ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା କୋଭିଡ୍ ଟିକାକରଣ, ୧୬୧ କେନ୍ଦ୍ରରେ ଚାଲିଛି ଟିକାଦାନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୭୮ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୧୨୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୫୧୫୮ କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଘାଟିରେ ଦୁର୍ଘଟଣା : ଟ୍ରକକୁ ସାମ୍ନା ପଟୁ ପିଟିଲା ବାଇକ୍‌, ଚାଲିଗଲା ଶଳା-ଭିଣୋଇଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ବୈଠକ ପରେ ବୈଠକ କିନ୍ତୁ ଫଳ ଶୂନ ! ୧୯’ରେ ପୁଣି ଚାଷୀ-ସରକାର ଆଲୋଚନା
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଘରୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା-ଗହଣା ଲୁଟ, ୩ ଲୁଟେରା ଗିରଫ
  • ||

ଫେବୃଆରୀର ରାଗକୁ ଜୁଲାଇରେ ସୁଝାଇଲା, କପି ଧରିଥିଲେ ବୋଲି ହାତୁଡ଼ି ପାହାର ଖାଇଲେ !

3/07/2020 at 6:03 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର୩/୭: କପି ଧରିଥିଲେ ଏବେ ହାତୁଡ଼ିରେ ପ୍ରହାର ଖାଇଲେ ପ୍ରିନ୍ସିପାଲ। ଗୁରୁ-ଶିଷ୍ୟଙ୍କ ଏଭଳି ଏକ କଳଙ୍କିତ ଘଟଣା ଘଟିଛି ଭୁବନେଶ୍ଵର ପଟିଆ ରାଜା ମଧୁସୁଦନ ଦେବ ଡିଗ୍ରୀ କଲେଜରେ l ଚାଲିଥିଲା ସେମିଷ୍ଟାର ପରୀକ୍ଷା । କପି କରୁଥିବା ବେଳେ କଲେଜର ଯୁକ୍ତ ୩ ଛାତ୍ର ସୋମନାଥ ସୁତାରକୁ ଧରିଥିଲେ କଲେଜ ଅଧ୍ୟକ୍ଷକ l ଫେବୃୟାରି ମାସର  ଏହି ରାଗକୁ ୪ ମାସ ପରେ ପ୍ରତିଶୋଧ ନେଇଛି ସୋମନାଥ l ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ପ୍ରଶାନ୍ତ ରାଉତଙ୍କୁ ହାତୁଡିରେ ମରଣାନ୍ତକ ଆକ୍ରମଣ କରି ଲହୁ ଲୁହାଣ କରିଛି ସୋମନାଥ।

ଯୁକ୍ତ  ତିନିରେ ପଢୁଥିବା ଛାତ୍ର ସୋମନାଥ ଥାର୍ଡ ସେମିଷ୍ଟାର ପରୀକ୍ଷା ଦେଉଥିବା ବେଳେ କପି କରି ଧରା ପଡିଥିଲେ  l ୨୦୨୦ ଫେବୃୟାରିରେ କଲେଜରେ ଚାଲିଥିଲା ସେମିଷ୍ଟାର ପରୀକ୍ଷା l ପରିକ୍ଷାରେ କପି କରି ଧରା ପଡିଥିଲା ଯୁକ୍ତ ୩ ଦ୍ଵିତୀୟ ବର୍ଷର ବିଜ୍ଞାନ ଛାତ୍ର ସୋମନାଥ ସୁତାର l କପି କରୁଥିବାବେଳେ ସୋମନାଥକୁ ଧରିଥିଲେ କଲେଜ ଅଧ୍ଯକ୍ଷ ପ୍ରଶାନ୍ତ ରାଉତ l ଏହି ରାଗ ସୁଝାଇବା ପାଇଁ ଚାରିମାସ ପରେ କଲେଜ ପରିସରରେ ପହଁଚି  ସୋମନାଥ  ସାଙ୍ଗରେ ଆଣିଥିବା ଏକ ମାର୍ତ୍ତୁଲରେ ଅଧକ୍ଷଙ୍କ ମୁଣ୍ଡକୁ ପିଟିଦେଇଥିଲା। ରକ୍ତାକ୍ତ ଅଧକ୍ଷ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ଚେତାସୁନ୍ଯ ହୋଇଯାଇଥିଲେ।

କପି ଧରିବାରୁ ଫେବୃୟାରୀ ମାସରୁ  ପ୍ରତିଶୋଧ ନିଆଁରେ ଜଳୁଥିଲା ସୋମନାଥ l  ଅଧ୍ୟକ୍ଷଙ୍କୁ ପାନେ ଦେବାକୁ ମଉକା ଖୋଜୁଥିଲା l କିନ୍ତୁ ଲକ ଡାଉନ ଯୋଗୁଁ କଲେଜ ବନ୍ଦ ଥିଲା l ଜୁନ ୧୭ରୁ କଲେଜ ଖୋଲିବା ପରେ ସୋମନାଥ ଅଧ୍ୟକ୍ଷକଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲା l କିନ୍ତୁ ସୁଯୋଗ ପାଉ ନ ଥିଲା l ଜୁନ ୩୦ ମଧ୍ୟ୍ୟାହ୍ନରେ ଅଧ୍ଯକ୍ଷ ଏବଂ କଲେଜର ଅନ୍ୟ କର୍ମଚାରୀମାନେ ଅଫିସରେ ଥିବାବେଳେ ସୋମନାଥ ହଠାତ ଅଫିସରେ ପଶିଥିଲା l  ସାଙ୍ଗରେ ନେଇଥିବା ହାତୁଡିରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲା l ପ୍ରଶାନ୍ତଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ଗଭୀର ଆଘାତ ଲାଗିଛି l ରକ୍ତ ଜମାଟ ହୋଇ ଯାଇଛି l ତାଙ୍କୁ ଏକ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲର ଆଇସିୟୁରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି l ଘଟଣାର ଦୁଇ ଦିନ ପରେ ସୋମନାଥଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି l ସୋମନାଥଙ୍କ ନିକଟ ରୁ ହାତୁଡିଟିକୁ ଜବତ କରିଛି ପୋଲିସ  l

   Related Posts