Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ନିର୍ବାଚନରେ କରୋନା ନିୟମର ଖୁଲମ୍‌ଖୁଲା ଉଲଙ୍ଘନ, ଏପ୍ରିଲ୍‌ ୧୬ରେ ସର୍ବଦଳୀୟ ବୈଠକ ଡକାଇଲେ ନିର୍ବାଚନ ଆୟୋଗ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ପିପିଲି କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଅଜିତ୍ ମଙ୍ଗରାଜଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ପରୀକ୍ଷା ହେବ କି ନାହିଁ ସେନେଇ ଚିନ୍ତା କରିବୁ – ଗଣଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ଏକ ତରଫା ପ୍ରେମରୁ ଯୁବକଙ୍କ ଉନ୍ମତକାଣ୍ଡ, ବାହା ହେବାକୁ ରାଜି ନହେବାରୁ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ଚେଙ୍କ ଦେଲା ଭାଇ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର : ସମୁଦ୍ରରେ ମାଛ ଧରା ବନ୍ଦ, ଆଜିଠୁ ଜୁନ୍ ୧୫ ଯାଏଁ ବଳବତ୍ତର ରହିବ କଟକଣା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୋଭିଡ୍ ନିୟମ ଉଲଂଘନକାରୀଙ୍କଠୁ ୨ କୋଟି ୧୭ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଫାଇନ୍ ଆଦାୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୟେଲୋ ଜୋନ୍‌କୁ ଗଲା ୫ ଜିଲ୍ଲା, ପୂର୍ବରୁ ୨ ଜିଲ୍ଲା ରହିଛି ରେଡ୍ ଜୋନ୍‌ରେ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : କୋଇଲା ଖଣି ମ୍ୟାନେଜର ଅଫିସରୁ ମହିଳା କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ମାଲକାନଗିରିରୁ ଛତିଶଗଡକୁ ସଂଯୋଗ ସମସ୍ତ ରାସ୍ତା ସିଲ୍, ଅପ୍ରେଲ ୩୦ଯାଏଁ ବସ୍ ଚଳାଚଳ ଠପ୍
  • ||
  • CBSE ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ବୋର୍ଡ ପରୀକ୍ଷା ବାତିଲ, ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ମାର୍କ ସ୍ଥିର କରିବ ବୋର୍ଡ
  • ||

ସାର୍ ଆଉ ମାଡାମଙ୍କ ଭିତରେ ଅନୈତିକ ସମ୍ପର୍କ ! ହେଲେ ଗାଁ ଲୋକେ ପିଲାଙ୍କୁ ଉସୁକାଇ କାହିଁକି ଆଇନ ହାତକୁ ନେଲେ…

2/11/2019 at 6:01 PM

ବାଲେଶ୍ବର ୨|୧୧: ବାଲେଶ୍ବର ଜିଲ୍ଲା ସହଦର ବ୍ଲକ ହସନପୁର ଆଶ୍ରମ ସ୍କୁଲରେ ଆଜି ଗୋଟେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା । ସ୍କୁଲର ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷକ ଏବଂ ହଷ୍ଟେଲ ସୁପରିନ୍‌ଟେଣ୍ଡେଣ୍ଟ୍‌ ମାଡାମ୍‌ଙ୍କ ଭିତରେ ଅନୈତିକ ସମ୍ପର୍କ ଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରି ପିଲାମାନେ ସେମାନଙ୍କୁ ବଦଳି ଦାବିରେ ଅଡ଼ି ବସିଥିଲେ । ଏମିତିକି କିଛି ଗ୍ରାମବାସୀ ମଧ୍ୟ ସ୍କୁଲ ପରିସରରେ ପଶି ସଂପୃକ୍ତ ପ୍ରଧାନଶିକ୍ଷକ ଓ ସୁପରିନ୍‌ଟେଣ୍ଡେଣ୍ଟ୍‌ ମାଡାମ୍‌ଙ୍କୁ ଟଣାଓଟରା କରିଥିଲେ । ଖବର ପାଇ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ବାଲେଶ୍ବର ଜିଲ୍ଲା ମଙ୍ଗଳ ଅଧିକାରୀ ।

ପିଲା ଅଭିଯୋଗ କଲେ । ଗାଁ ଲୋକେ ତାତିଲେ । ଆଉ ସ୍କୁଲ ପରିସରରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଗଲା ପାଲା । ପରୀକ୍ଷା ନଦେଇ ଉଠିଆସିଲେ ପିଲା । ସ୍କୁଲର ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷକ ଓ ହଷ୍ଟେଲ ସୁପରିନ୍‌ଟେଣ୍ଡଣ୍ଟ୍‌ ମାଡାମଙ୍କୁ କିଛି ଲୋକ ଧରି ରାସ୍ତାରେ ଜୋର୍‌ ଜବରଦସ୍ତ ଘୋଷାରି ନେଲେ । ଶନିବାର ଏଭଳି ଅଭାବନୀୟ ପରିସ୍ଥିତି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ବାଲେଶ୍ବର ଜିଲ୍ଲା ସହଦର ବ୍ଲକ ହସନପୁର ଆଶ୍ରମ ସ୍କୁଲରେ । ସ୍କୁଲ ଛାତ୍ରୀ ଓ ଗାଁ ଲୋକଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ସ୍କୁଲର ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷକ ଓ ହଷ୍ଟେଲ ସୁପରିନ୍‌ଟେଣ୍ଡଣ୍ଟ୍‌ ମାଡାମଙ୍କ ଭିତରେ ଅନୈତିକ ସମ୍ପର୍କ ଅଛି । ସ୍କୁଲ ପରିସରରେ ସେମାନଙ୍କ ଆଚରଣ ସ୍କୁଲ ପିଲାଙ୍କ ଉପରେ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପକାଉଛି । ସେମାନଙ୍କୁ ଏଠାରୁ ତୁରନ୍ତ ବଦଳି କରାଯାଉ ।

ଅଭିଯୋଗ ପରେ ଗାଁର କିଛି ଲୋକ ଯେମିତି ଉଗ୍ର ହୋଇଉଠିଥିଲେ । ଉଭୟ ଶିକ୍ଷକଙ୍କୁ ରାସ୍ତାରେ ଘୋଷାଡ଼ିବା ସହ ସେମାନଙ୍କୁ ମାଡ଼ ମାରିବାକୁ ପଛାଇନଥିଲେ । ଅବସ୍ଥା ଏମିତି ହୋଇଥିଲା ଯେ, ହଷ୍ଟେଲ ସୁପରିନ୍‌ଟେଣ୍ଡଣ୍ଟ୍‌ ମାଡାମ ବାରମ୍ବାର ଚେତାଶୂନ୍ୟ ହୋଇପଡ଼ୁଥିଲେ । ଉଭୟଙ୍କୁ ସ୍କୁଲରେ ତାଲା ପକାଇ ରଖିବାର ଖବର ପାଇ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ବାଲେଶ୍ବର ଜିଲ୍ଲା  ମଙ୍ଗଳ ଅଧିକାରୀ । ଆଉ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ବୁଝାସୁଝା କରି ଉଭୟ ଶିକ୍ଷକଙ୍କୁ ସେଠାରୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲେ । ତେବେ ନିଜ ବିରୋଧରେ ଆସିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ମିଛ ବୋଲି କହୁଛନ୍ତି  ପ୍ରଧାନଶିକ୍ଷକ ।

ଏଠି ପ୍ରଧାନଶିକ୍ଷକ ଓ ହେଷ୍ଟେଲ ସୁପରିନ୍‌ଟେଣ୍ଡେଣ୍ଟ୍‌ ମାଡାମଙ୍କ ଭିତରେ ଯଦି କୌଣସି ଅନୈତିକ ସମ୍ପର୍କ ଥିବାର ପିଲାମାନେ ଅଭିଯୋଗ କଲେ, କିମ୍ବା ଗାଁ ଲୋକେ ଏ ବାବଦରେ ଜାଣିଲେ, ତାହେଲେ ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ଶିକ୍ଷା ବିଭାଗର ବଡ଼ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ କିମ୍ବା ପୋଲିସକୁ ଜଣାଇବାର ଥିଲା । ତାହା ନକରି ସେମାନେ ଆଇନକୁ ହାତକୁ ନେଲେ କିପରି ?  ଛୋଟ ଛୋଟ ପିଲାଙ୍କୁ ଉସ୍‌କାଇ ସେମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ କହିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରିବା କେତେ ଦୂର ଠିକ୍‌ ?  ଏଭଳି ଗୋଟେ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେଲା ଯେ, ପିଲାମାନେ ପରୀକ୍ଷା ଦେଇପାରିଲେ ନାହିଁ । ଏଥି ପାଇଁ ଯେଉଁମାନେ ଦାୟୀ ସେମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମଧ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନହେବ କାହିଁକି ? ତେବେ ଗାଁ ଲୋକଙ୍କ କବଳରୁ ଉଦ୍ଧାର ପରେ ସଂପୃକ୍ତ ସ୍କୁଲର ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷକ ଏବଂ ହଷ୍ଟେଲ ସୁପରିନ୍‌ଟେଣ୍ଡେଣ୍ଟ୍‌ ମାଡାମ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଭେଟି ସେମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମିଥ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣାଯାଇ ନିର୍ଯ୍ୟାତନା ଦିଆଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts