Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କନ୍ଧମାଳ : କନ୍ଧମାଳରେ ଅପରେସନ ଗ୍ରୀନ କ୍ଲିନ୍ , ପୁଣି ୧୯ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଷ ନଷ୍ଟ
  • ||
  • ସୁଶିଲ ମୋଦି ରାଜ୍ୟସଭା ପ୍ରାର୍ଥୀ, ରାମବିଳାସ ପାଶଓ୍ବାନଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ଟିକେଟ୍‌ ଦେଲା ବିଜେପି
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୧ରୁ ଖୋଲିବ ରାଜ୍ୟର ସମସ୍ତ ମେଡିକାଲ୍‌ କଲେଜ୍‌, କରୋନା ଗାଇଡ୍‌ଲାଇନ୍‌ ସହ ଏସ୍‌ଓପି ପାଳନ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ
  • ||
  • ବାଜିରାଉତ ବ୍ରିଜ୍‌ ଉପରେ ବସ୍‌ ଉପରକୁ ଗୁଳିମାଡ଼, ଦୁଇ ଯୁବକ ଏବଂ ଜଣେ ଯୁବତୀ ଫେରାର
  • ||
  • ଘୋଷଣା ହେଲା ଧର୍ମପଦ ସମ୍ମାନ, ୨୦୧୬ ରୁ ୨୦ ବର୍ଷ ପାଇଁ ୫ ଜଣଙ୍କୁ ଧର୍ମପଦ ସମ୍ମାନ, ୨୫ ଜଣ ଶିଳ୍ପୀ ହେବେ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧିତ
  • ||
  • ପାଠକ ବାପ-ପୁଅ ଗିରଫ, କୁବେର ଜଙ୍ଗଲ ଅଫିସରଙ୍କ ଅମାପ ସଂପତ୍ତି ଠାବ କରିଛି ଭିଜିଲାନ୍ସ
  • ||

ପୁଣି କଳାହାଣ୍ଡିରେ ଲିଫ୍ଟ ଦେଇ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ : ଅଭିଯୁକ୍ତ କାର୍ ଡ୍ରାଇଭର ଅଟକ

23/10/2019 at 12:55 PM

କଳାହାଣ୍ଡି ୨୩।୧୦: ଦଶହରା ଛୁଟିରେ ଘରକୁ ଫେରୁଥିବା ବେଳେ କାରରେ ଲିଫ୍ଟ ଦେଇ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ହୋଇଥିବା ସଂଗୀନ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଅକ୍ଟୋବର ୫ ତାରିଖ ଦିନ ଘଟଣା ଘଟିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଛାତ୍ରୀ ଜଣଙ୍କ ଗତକାଲି ଜୟପାଟଣା ଥାନାରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ଅଭିଯୋଗ ପରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକକୁ ପୋଲିସ ଅଟକ ରଖି ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି ପୋଲିସ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଗତ ଅକ୍ଟୋବର ୫ ତାରିଖ ଭୁବନେଶ୍ବରରୁ ଜୟପାଟଣା ଫେରୁଥିବା ସିଟି ଛାତ୍ରୀ କୌଣସି କାରଣ ବଶତଃ ଭବାନୀପାଟଣାଠାରେ ବସ୍ ଛାଡି ଯାଇଥିଲା । ଭବାନୀପାଟଣାଠାରୁ ଜୟପାଟଣା ଯିବାକୁ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ କାରରେ ଲିଫ୍ଟ ଦେଇଥିବା ଡ୍ରାଇଭର ରାସ୍ତାରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ପୀଡିତା ଏତଲାରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି । ଜୟପାଟଣା ପୋଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଅଟକ ରଖି ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି ।

ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଯୁବତୀଙ୍କ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗକୁ ସଂପୃକ୍ତ ଯୁବକ ଖଣ୍ଡନ କରି ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକା ଏବଂ ବିବାହ ପାଇଁ ଉଭୟେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିବା କହିଛନ୍ତି । ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ବିଭିନ୍ନ ସମୟର ଫଟୋ ପୋଲିସ ନିକଟରେ ଦାଖଲ କରିଛି । ଘଟଣାକୁ ନେଇ ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରହିଛି । 

ପୀଡିତା ଦୁଷ୍କର୍ମର ୨୦ ଦିନ ପରେ ଏତଲା ଦେବାର କାରଣ ଦୁଷ୍କର୍ମ ସମୟର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ପାଇଁ ଧମକ ଦିଆଯାଉଥିବା କହୁଥିବା ବେଳେ କିଏ ସତ ଏବଂ କିଏ ମିଛ କହୁଛି ତାହା ଏବେ ପୋଲିସକୁ ଅଡୁଆରେ ପକାଇଛି ।

   Related Posts