Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିରୋଧ ପରେ ବାଟକୁ ଆସିଲା ହକି ଇଣ୍ଡିଆ, ଦିଲ୍ଲୀପ ତିର୍କୀ ଆଡହକ୍ କମିଟିର ଚେୟାରମାନେ ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଅଗଷ୍ଟ ଦ୍ଵିତୀୟ ସପ୍ତାହରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ଯୁକ୍ତ ୨ ରେଜଲ୍ଟ, ଦଶମ ମାର୍କ ଆଧାରରେ ହେବ ମୂଲ୍ୟାୟନ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ବରମୁଣ୍ଡା ଛକରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଚାଲିଗଲା ନାରାୟଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ମୃତ୍ୟୁ ହାରରେ ସାମାନ୍ୟ ହ୍ରାସ : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୩୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୩୫୦୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୋଟ୍‌ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୮୦୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • କଟକ : ଜୁଆ ଆଡ୍ଡାରେ ଅଚାନକ ଚଢାଉ, ୧୧ଜଣ ଜୁଆଡି ଗିରଫ
  • ||

ଥାନା ସମ୍ମୁଖରେ ବୋଦସା ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ଧାରଣା

25/06/2018 at 5:09 AM

ନୟାଗଡ ଜିଲ୍ଲା ଖଣ୍ଡପଡା ଥାନା ସମ୍ମୁଖରେ ବୋଦସା ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ଧାରଣା । ଗିରଫ ବ୍ୟକ୍ତି ଏବଂ ଅଟକଙ୍କୁ ଖଲାସ ଦାବିରେ ଗତକାଲି ରାତିରୁ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ସଂଖ୍ୟକ ଗ୍ରାମବାସୀ ଥାନା ସମ୍ମୁଖରେ ଧାରଣାରେ ବସିଛନ୍ତି । ଆଇନ ଶୃଙ୍ଖଳା ସ୍ଥିତି ବିଗିଡ଼ିବା ଆଶଙ୍କାରେ ଥାନା ପରିସରକୁ ଯାଇ ଉତ୍ତ୍ୟାକ୍ତ ଲୋକଙ୍କୁ ବୁଝା ସୁଝା କରିଥିଲେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀ । ତେବେ ନିଜ ଜିଦରେ ଅଟଳ ଅଛନ୍ତି ଗ୍ରାମାବାସୀ । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ବ୍ୟାପ ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ମୁତୟନ ରଖାଯାଇଛି । ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଖଣ୍ଡପଡ଼ା ଥାନା ବୋଦସା ଗାଁରେ ମନ୍ଦିର ବିବାଦକୁ ନେଇ ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ ହୋଇଥିଲା । ଜଣେ ଗୋଷ୍ଠିର ଯୁବକଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ଗୋଷ୍ଠୀର ଯୁବକମାନେ ମାରପିଟ କରିଥିଲେ । ଘଟଣା ନେଇ ଥାନାରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହେବା ପରେ ସ୍ଥିତି ଆହୁରି ବିଗିଡ଼ି ଯାଇଥିଲା । ଗତ ୧୬ ତାରିଖ ଦିନ ଗୋଟିଏ ଗୋଷ୍ଠିର ଶତାଧିକ ଲୋକ ଏକାଠି ହୋଇ ଅନ୍ୟ ଗୋଷ୍ଠିର ପ୍ରାୟ ୨୮ରୁ ଅଧିକ ଘର ଭାଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲେ । ଯେଉଁ ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଗତକାଲି ପୂର୍ବତନ ସରପଞ୍ଚଙ୍କ ସମେତ ୧୫ରୁ ଅଧିକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖିଛି ପୋଲିସ । ସେମାନଙ୍କୁ ଖଲାସ କରିବା ଦାବିରେ ଗ୍ରାମବାସୀ ଥାନା ଆଗରେ ଧାରଣା ଦେଇଛନ୍ତି।

   Related Posts