Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନାରୁ ଆରୋଗ୍ୟ ହେଲେ ୨୦୧୦ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ମୋଦୀ ସରକାରଙ୍କ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି: ଜାମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀରରେ ଯେ କେହି ବି ଜାଗା କିଣି ପାରିବେ, ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି କଲା ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ୧୨୭୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୨୪୭ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୨୮୩୯୪୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : କେନାଲରୁ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇ ବୁଡିଯାଇଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ସ୍ତ୍ରୀର ଚରିତ୍ରକୁ ସନ୍ଦେହ କରି ଠେଙ୍ଗାରେ ପିଟି ପିଟି ମାରିଦେଲା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ବାମୀ ଫେରାର
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଶ୍ରମିକଙ୍କ ସନ୍ଦେହଜନକ ମୃତ୍ୟୁ, ବିଷାକ୍ତ ମଦ ପିଇ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଯୁବକଙ୍କ କ୍ଷତ ବିକ୍ଷତ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ପରିବାର ଲୋକ
  • ||
  • ଜଲାପୁଟ ଜଳ ଭଣ୍ଡାରରେ ମାଛଧରା ଡଙ୍ଗା ବୁଡି ୩ ନିଖୋଜ, ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି
  • ||
  • ପାକିସ୍ତାନ : ପେଶାଓ୍ୱାରରେ ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣରେ ୭ ମୃତ, ୫୫ ଆହତ
  • ||

ପାରିବାରିକ କଳହର କରୁଣ ପରିଣତି : ସ୍ତ୍ରୀର ତଣ୍ଟି କାଟିବା ପରେ ସ୍ବାମୀର ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ, ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି

8/02/2020 at 10:27 AM

ପୁରୀ ୦୮।୦୨: ସ୍ତ୍ରୀର ତଣ୍ଟି କାଟି ଦେଲା ସ୍ବାମୀ । ପରେ ନିଜର ଗୁପ୍ତାଙ୍ଗ କାଟି ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କରିଛି । ପୁରୀ  ବଳିଆପଣ୍ଡା ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଘଟିଛି ଏପରି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା । ଆହତ ଥିବା ଦମ୍ପତ୍ତି ବଳିଆପଣ୍ଡାର ଚନ୍ଦ୍ରମା ବେହେରା ଓ ବୁଲୁ ବେହେରା । ଉଭୟଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ପୁରୀ ସଦର ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । ପୋଲିସ ଘଟଣାର ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ ଜାରି ରଖିଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ,  ବଳିଆପଣ୍ଡାର ଅଞ୍ଚଳରେ ରହୁଥିବା ସ୍ତ୍ରୀ ଚନ୍ଦ୍ରମା ଏକ ହୋଟେଲରେ ଶ୍ରମିକ ଭାବେ କାମ କରନ୍ତି । ସ୍ବାମୀ ବୁଲୁ ଜଣେ ରିକ୍ସା ଚାଳକ । ପ୍ରତିଦିନ ଉଭୟ ସ୍ବାମୀ ଓ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡା ହେଉଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ତେବେ ଶୁକ୍ରବାର ରାତିରେ ଉଭୟେ କାମରୁ ଫେରିବା ପରେ ରାତ୍ରିଭୋଜନ କରି ଶୋଇବାକୁ ଯାଇଥିଲେ । ଚନ୍ଦ୍ରମାକୁ କିପରି ନିଜ ରାସ୍ତାରୁ ସବୁଦିନ ପାଇଁ  ହଟାଇବା ସେନେଇ ପୂର୍ବରୁ ଯୋଜନା କରିଥିଲା ବୁଲୁ । ସ୍ତ୍ରୀ ଶୋଇଯିବା ପରେ ଛୁରି ନେଇ ଚନ୍ଦ୍ରମାଙ୍କ ପାଖକୁ ଯାଇଥିଲା ବୁଲୁ । ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଯୌନ ସଂପର୍କ ରଖିବା ବାହାନାରେ ବୁଲୁ ଚନ୍ଦ୍ରମାର ତଣ୍ଟି କାଟି ଦେଇଥିଲା ।

ଚନ୍ଦ୍ରମା ଚିତ୍କାର କରିବାରୁ ପଡୋଶୀମାନେ କବାଟ ଭାଙ୍ଗି ତାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲେ ।  ବୁଲୁକୁ ଅଟକ ରଖି ପୋଲିସରେ ଖବର ଦେଇଥିଲେ ପଡୋଶୀ । କିନ୍ତୁ ଥାନାକୁ ଯିବା ଭୟରେ ବୁଲୁ ପାଖରେ ଥିବା ଛୁରୀରେ ନିଜ ଗୁପ୍ତାଙ୍ଗ କାଟି ଦେଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି ।  ପୋଲିସ ଉଭୟଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ସଦର ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲା । ତେବେ ଉଭୟଙ୍କୁ କଟକ ବଡ ମେଡିକାଲ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି ।

   Related Posts