Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୨୬୭ ମୃତ
  • ||
  • ଆସୁଛି ବାତ୍ୟା: ପ୍ରଭାବିତ ହେବ ଓଡ଼ିଶା, ୩ ରାତିରୁ ଉପକୂଳରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷିବ ଓ ପବନ ବୋହିବ
  • ||
  • ୨୦୧୭ ହତ୍ୟା ଘଟଣାର ଖୋଳତାଡ କରିବ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ, ୪ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ହତ୍ୟା ମାମଲା ରୁଜୁ
  • ||
  • ମିଚିଗାନ ସ୍କୁଲରେ ୧୫ ବର୍ଷର ଛାତ୍ରର ଉନ୍ମତ୍ତକାଣ୍ଡ, ଆଖିବୁଜା ଗୁଳିମାଡ଼ରେ ୩ ମୃତ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ ବରପଦା ନିକଟରେ ଦୁଇ ଅପରାଧୀଙ୍କୁ ଏନକାଉଣ୍ଟର
  • ||

ବାପାଙ୍କର ଚାଲିଥିଲା ଅନଲାଇନ ସୋ, ହେଲେ ପୁଅ ମଝିରେ ଆସି କଣ କଲା ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ…

23/10/2021 at 3:13 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୩/୧୦: କରୋନା ସଂକ୍ରମଣକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଥି ସବୁଠି ଅନଲାଇନ୍ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦିଆଯାଉଛି । ପାଠପଢାଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ସାକ୍ଷାତକାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ । ସବୁ କଛି ଅନଲାଇନରେ ଚାଲୁଛି । ଏହାର ଭିତରେ କିଛି ରୋଚକ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଯାହାକି ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏଭଳି ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ଏହି ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଟିଭିରେ ସାକ୍ଷାତକାର ଦେଉଛନ୍ତି ।

ଏହି ସମୟରେ ତାଙ୍କ ପିଲା ପଛରୁ ଆସି ପାଟି ତିଆରି କରି ନାଚିବା ଆରମ୍ଭ କଲା । ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ଲୋକମାନେ ବହୁତ କମେଣ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି । ଏହି ଭିଡିଓ କ୍ଲିପ୍ ବ୍ଲୁମବର୍ଗ ସର୍ଭିଲାନ୍ସର ଏକ ଶୋ’ରୁ ଆସିଛି । ପୁଅର ବାପା ଏହି ଶୋ’ରେ ଅର୍ଥନୈତିକ ବିଶ୍ଳେଷକ ଭାବେ ଯୋଗ ଦେଇଛନ୍ତି । ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଅର୍ଥନୀତି ପାଇଁ ପିଟରସନ ଇନଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟର ଜଣେ ସିନିୟର ସହଯୋଗୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଉପସ୍ଥାପନାରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଛି ।

ଆଙ୍କର ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଥିଲେ ଏବଂ ସେ କହିବା ଆରମ୍ଭ କରିବା ମାତ୍ରେ ତାଙ୍କ ପୁଅ ଫଛରେ ଆସି କିଛି ଦୁଷ୍ଟାମୀ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା । ଏମିତି ହସିବା, ଦାନ୍ତ ଦେଖାଇବା ଏମିତି ଖତେଇ ହେବା ଭଳି ଆଚରଣ ସବୁ କରିସଲେ । ନାଚିବାକୁ ବି ପଛାଇ ନଥିଲେ । ଏହା ପରେ, ଯାକୁବ ଦେଖିବା ପରେ ପୁଅକୁ ସେଠାରୁ ଠେଲିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ କିଛି ସମୟ ପରେ, ସେ ପୁନର୍ବାର ପଛରେ ଆସି ପୁନଃ ସେପରି କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ସବୁ କରିବାରେ ଲାଗିଥିଲା ।

ହେଲେ ପୁଅର ଆଣ୍ଟିକ୍ସ ସତ୍ତ୍ୱେ ୟାକୁବ ତାଙ୍କ ମନ କଥା କହିବା ଜାରି ରଖିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଏସବୁ ଦେଖି ଶୋ’ର ଆଙ୍କର କିନ୍ତୁ ନିଜକୁ ଅଟକାଇ ପାରିନଥିଲେ । ଖୁବ ଜୋରରେ ହସିବାକୁ ଲାଗିଥିଲେ । ଏହା ଶୁଣି ୟାକୁବ ମଧ୍ୟ ହସିବା ବନ୍ଦ କରି ପାରିଲେ ନାହିଁ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି କ୍ଲିପ୍ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଛି ଏବଂ ଲୋକମାନେ ଏହା ଦେଖିବା ପରେ ଅନେକ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି ।

   Related Posts