Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଅଂଳେଇ ମନ୍ଦିରରୁ ଦାନବାକ୍ସ ଉଠାଇନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲା ସୁନାବେଡ଼ା ଟିଟିଏସରେ ଛାତ୍ର ଅଶାନ୍ତି, ଷ୍ଟାଇପେଣ୍ଡ ଟଙ୍କା ନମିଳିବାରୁ ବିକ୍ଷୋଭ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର : ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ଦ୍ଵାରା ୪ ଚୋରା ଦେଶୀ ମଦ ବେପାରୀ ଗିରଫ, ୨ଶହ ଲିଟରରୁ ଅଧିକ ଦେଶୀ ମଦ ଜବତ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ଘଷିପୁରା ଥାନା ଦୀପପାଳ ଗାଁରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା, ଘର ଭିତରୁ ମିଳିଲା ନବ ବିବାହିତାଙ୍କ ମୃତଦେହ, ବାପଘର ପକ୍ଷରୁ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲା ଧରାକୋଟ ଥାନା ସୁଂଦୁରିଆପଲି ଗାଁ ନିକଟ ଋଷିକୁଲ୍ୟା ନଦୀରେ ବୁଡି ବୃଦ୍ଧା ମୃତ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ବୁଡିଗଲେ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୭୯ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୪୫ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଏବେ କମିବନି ବର୍ଷା, ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ
  • ||
  • ବଳଙ୍ଗା ଥାନାରେ ବିସ୍ଫୋରଣ : ଫାଟିଗଲା କାନ୍ଥ, ଆସବାବପତ୍ର ନଷ୍ଟ
  • ||

ବିବାହ ପରେ ଜେନେଲିଆଙ୍କ ପାଦ ୮ ଥର ଛୁଇଁଥିଲେ ରିତେଶ, ସୁପର୍ ଡ୍ୟାନ୍ସର୍ ଚ୍ୟାପ୍ଟର ୪ ରେ ଖୁଲାସା କଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ

2/08/2021 at 1:34 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୨/୦୮ : ବଲିଉଡର ସବୁଠାରୁ ପ୍ରିୟ ଦମ୍ପତି ରିତେଶ ଦେଶମୁଖ ଏବଂ ଜେନେଲିଆ ଦେଶମୁଖ ଡ୍ୟାନ୍ସ ରିଅଲିଟି ସୋ’ ସୁପର ଡାନ୍ସର୍ ଚ୍ୟାପ୍ଟର ୪ ବିବାହ ସ୍ପେଶାଲ୍ ଏପିସୋଡରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ଉଭୟ ସେମାନଙ୍କର ବିବାହକୁ ମନେ ପକାଇଥିଲେ ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ରିତେଶ ଦେଶମୁଖଙ୍କ ସହ ଜଡିତ କିଛି ମଜାଳିଆ କାହାଣୀ କହିଥିଲେ । ଏହି ସୋ’ରେ ଜେନେଲିଆ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ରିତେଶ ସେମାନଙ୍କ ବିବାହରେ ଆଠ ଥର ତାଙ୍କ ପାଦ ଛୁଇଁଥିଲେ । ଏହି ଏପିସୋଡରେ ସମସ୍ତ ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କୁ ବିବାହର ଗୀତରେ ନାଚୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଏଥିରେ ରିତେଶ ଦେଶମୁଖ ଏବଂ ଜେନେଲିଆ ଦେଶମୁଖ ଅତିଥି ଭାବରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ।

ସୋ’ରେ ଜେନେଲିଆ କହିଥିଲେ, ‘ଆମେ ଆମ ବିବାହକୁ ଭିନ୍ନ ଭାବରେ ଉପଭୋଗ କରିଥିଲୁ ଏବଂ ଏକ ପାର୍ଟୀ କରିଥିଲୁ ଯେଉଁଥିରେ ଅନେକ ବଡ ସେଲିବ୍ରିଟି ଆସିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ମୁଁ ପାରମ୍ପାରିକ ବିବାହକୁ ଖୁବ୍ ପସନ୍ଦ କରେ ଏବଂ ରିତେଶଙ୍କ ପରି ସ୍ୱାମୀ ପାଇ ନିଜକୁ ଭାଗ୍ୟବାନ ମନେ କରେ । ପ୍ରତ୍ୟେକ ପାର୍ଟୀ ମୋ ପାଇଁ ଏକ ଧମାକା ଥିଲା ଏବଂ ମୋର ବିଦାୟ ସମୟରେ ମଧ୍ୟ ମୁଁ ବହୁତ କାନ୍ଦିଥିଲି । ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କର ବହୁତ ଭଲ ସମୟ ଥିଲା । ଅବଶ୍ୟ, ରିତେଶଙ୍କୁ ମୋ ପାଦକୁ ଆଠଥର ଛୁଇଁବାକୁ ପଡିଲା ।’

ଏହା ପ୍ରକାଶ କରିବା ପରେ ଜେନେଲିଆ ଟିକିଏ ହସିଥିଲେ ଏବଂ ନାଚୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​। ଯେଉଁଥିରେ ରିତେଶ ଥଟ୍ଟା କରି କହିଥିଲେ ଯେ ପୁରୋହିତ ତାଙ୍କୁ ସାରା ଜୀବନ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଥିଲେ । ମୁଁ ଭାବୁଛି ପୁରୋହିତଙ୍କୁ ଜଣା ଥିଲା ଯେ ବିବାହ ପରେ ମୋତେ କଣ କରିବାକୁ ପଡିବ ।

ଫିଲ୍ମ ତୁଝେ ମେରୀ କସମ ସେଟରେ ରିତେଶ ଏବଂ ଜେନେଲିଆ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ୨୦୧୨ ରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଥିଲେ।

   Related Posts