Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୟୁପିରେ ବଡ ଧରଣର ଦୁର୍ଘଟଣା, ଖେରୀ ଘାଘରା ନଦୀରେ ଓଲଟିଲା ଡଙ୍ଗା, ୧୦୦ ଭାସିଗଲେ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୫୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଓ୍ୱାର୍ମ ଅପ୍ ମ୍ୟାଚରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ-ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ, କଙ୍ଗାରୁ ବାହିନୀକୁ ମାତ୍ ଦେବାକୁ ତୟାର ବିରାଟ ଏଣ୍ଡ କୋ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୪ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୯୭ ମୃତ
  • ||
  • ଆଜି କୁମାର ପୂର୍ଣ୍ଣିମା : ମା’ ବୃନ୍ଦାବତୀଙ୍କ ନିକଟରେ ଆଞ୍ଜୁଳି ଟେକିଲେ କୁମାରୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଦାଦାବଟିକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ମହିଳାଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼, ପୂର୍ବରୁ ମିଳିଥିଲା ଧମକ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : କେନାଲର ଭାସୁଛି ଏକ ଗଳିତ ମୃତଦେହ, ୩ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଟକ
  • ||

ପାର୍ଟିରେ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଥିଲେ ଫାଟିଗଲା ରଣବୀରଙ୍କ ପ୍ୟାଣ୍ଟ : କଣ କଲେ ଦୀପିକା ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ….

18/04/2021 at 11:29 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୮/୪: ବି-ଟାଉନର ସବୁଠୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଯୋଡି ରଣବୀର ସିଂ-ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ୍ । ତାଙ୍କ ୨ ଜଣଙ୍କ କେମେଷ୍ଟ୍ରି ନେଇ ସର୍ବଦା ଚର୍ଚ୍ଚା ହୁଏ । ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ଏକାଠି ଦେଖିବାକୁ ଦର୍ଶକ ବି ଖୁବ୍ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ସର୍ବଦା ଏହି ହିଟ୍ କପଲ୍ ନିଜର କିଛି ନା କିଛି ମଜାଦାର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରିଥାନ୍ତି । ଏବେ ଦୀପିକା ରଣବୀରଙ୍କ ବହୁତ ପୂରୁଣା ଭିଡିଓକୁ ଇନଷ୍ଟାରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ।

ଘଟଣା ଏମିତି ଥିଲା, କି ପାର୍ଟିରେ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଥିବା ବେଳେ ଫାଟିଯାଇଥିଲା ରଣବୀରଙ୍କ ପ୍ୟାଣ୍ଟ । ତେବେ ଆଉ କିଛି ଉପାୟ ନପାଇଁ ବାଜିରାଓଙ୍କ ଇଜ୍ଜତ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଆଗେଇ ଆସିଥିଲେ ତାଙ୍କର ମସ୍ତାନୀ । ଯେତେବେଳେ ପାର୍ଟିରେ ସମସ୍ତ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଥିଲେ । ସେତିକିବେଳେ ବ୍ୟାଗରୁ ଛୁଞ୍ଚି ସୂଚା କାଢି ରଣବୀରଙ୍କ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ସିଲାଇ କରିଥିଲେ ।  କପିଲ ସୋକୁ ଆସି ଏମିତି କିଛି ମଜାଳିଆ କଥା ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ୍ । ଏପରିକି ସିଲାଇ କରୁଥିବାବେଳେର ଫଟୋ ବି ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଦେଖାଇଛନ୍ତି ।

ଦୀପିକା କହିଛନ୍ତି ବାର୍ସେଲୋନାରେ ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଫେଷ୍ଟିଭାଲ ଚାଲିଥିଲା । ଏହି ସମୟରେ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଥିଲେ । ରଣବୀର ବି ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଥିଲେ ହେଲେ ତାଙ୍କ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଜୋରରେ ସାଉଣ୍ଡ କରିବା ସହ ଫାଡି ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଏକଥା ଶୁଣିବା ପରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ସହ ଜଜ୍ ଅର୍ଚ୍ଚନା ମଧ୍ୟ ଖୁବ ଜୋରରେ ହସିବାକୁ ଲାଗିଥିଲେ  । ତେବେ କପିଲ୍ ମଧ୍ୟ କମ୍ପ୍ଲିମେଣ୍ଟ ଦେବାକୁ ପଛାଇନଥିଲେ । କହିଥିଲେ ସତରେ ରଣବୀର ବହୁତ ଲକି, ତାଙ୍କୁ ଦୀପିକାଙ୍କ ଭଳି ସ୍ତ୍ରୀ ମିଳିଛି ।   

   Related Posts