Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

‘୨୦୦୦ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ରାତି ବିତାଇଛି, ଜୀବନକୁ ମନଭରି ଉପଭୋଗ କରିଛି’,ଏନବିଏ ଷ୍ଟାର୍ ଡେନିସ୍ ସବୁକଥା ମାନିଲା ପରେ କହିଲେ ମୁଁ ଏବେ ବଦଳି ଯାଇଛି

8/08/2020 at 10:22 PM

ନ୍ୟୁୟର୍କ ,୦୮|୦୮ :  ଏନବିଏ ଲିଜେଣ୍ଡ ଡେନିସ୍ ରୋଡମେନ୍ ନିଜ ବାବଦରେ ଏକ ଚକିତ କଲା ଭଳି କଥା କହିଛନ୍ତି । ସେ ଅବସର ପରେ ପ୍ରାୟ ୨ ହଜାର ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ରାତି କଟାଉଥିଲେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି  । ଏପରି ସେ ଅନେକ ବର୍ଷା ବିତାଇଥିଲେ । ଏପରି କରିବା ଦ୍ୱାରା ତାଙ୍କର ପ୍ରାଇଭେଟ୍ ପାର୍ଟ ମଧ୍ୟ କ୍ଷତାକ୍ତ ହୋଇଥିଲା । ଏବେ ସେ ସୁସ୍ଧ ଅଛନ୍ତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ।

ଚିକାଗୋ ବୁଲସ୍ ଟିମ୍ ତରଫରୁ ଖେଳୁଥିବା ଡେନିସ୍ ମଡେଲ୍ କର୍ମନ୍ ଅଲେକ୍ଟ୍ରାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଏବେସେ ୫୯ ବର୍ଷରେ ଉପନୀତ । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ୨୦୦୦ରୁ ଅଧିକ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ରାତି ବିତାଇଛନ୍ତି । ଏହାମଧ୍ୟରୁ ୫୦୦ଜଣ ଦେହଜୀବୀ ଥିଲେ ।ଜୀବନକୁ ମନଭରି ଉପଭୋଗ କରିଛନ୍ତି । ଏବେ କିନ୍ତୁ ବଦଳି ଯାଇଛି ।

ସେ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ,ସେ ଅନେକ ଥର ଅଚିହ୍ନା ୟୁବତୀଙ୍କ ସହ ବିତାଇଥିବା ରାତିକୁ ମନେ ପକାନ୍ତି । ଏକଦା ଜଣେ ଯୁବତୀ ବହୁତ କ୍ରେଜି ଥିଲେ । ସେ ଆଉ ସେହି ୟୁବତୀ ଏକ ଡଙ୍ଗାରେ ଥିଲେ । ସେ କିଛି ନୂଆ କରିବାକୁ କହିଥିଲେ । ଏପରିକି ସେ ଦୌଡି ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଆସନ୍ତୁ ବୋଲି ଯୁବତୀ ଚାହୁଁଥିଲେ । ଏପରି କରିବା ବେଳେ ସେ ପଡିଯାଇଥିଲେ । ରକ୍ତ ମଧ୍ୟ ବାହାରିଥିଲା । ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ତାଙ୍କୁ ସେ ଆଘାତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ ବୋଲି ଭାବିଥିଲେ ।  ଏପରି ୩ଥର ତାଙ୍କ ସହ ହୋଇଛି ।

   Related Posts