Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗହଣା ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ଛାତ କଣା କରି ଲୁଟିନେଲେ ୨ କିଲୋର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର
  • ||
  • ସାରୁଅ ଜମି କେଳେଙ୍କାରୀ : ଓଡିଶା ଇନଫ୍ରାଟେକ୍‌ର ଦୁଇ କର୍ମଚାରୀ ଗିରଫ, ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଧମକ ଅଭିଯୋଗରେ ବାନ୍ଧିଲା ବାଘମାରୀ ପୋଲିସ
  • ||
  • IPL 2020: ବୁମରା ଓ ବୋଲ୍ଟଙ୍କ ଶାଣିତ ବୋଲିଂ ପରେ ଇଶାନଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ, ୯ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ଜିତିଲା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ, ଦିଲ୍ଲୀର କ୍ରମାଗତ ଚତୁର୍ଥ ପରାଜୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସିଲା ଅନଲକ୍ ୬.୦ ଗାଇଡ଼ଲାଇନ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୧୪୭୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୬ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ, ନବମରୁ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ଯାଏଁ ପିଲା ପଢିବାକୁ ଆସିବେ
  • ||
  • ଝରକା ତାଡ଼ି ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଲୁଟ୍ ! ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଜାରି
  • ||
  • ଭୟଙ୍କର ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ ଓ ଗ୍ରୀସ : ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧୭କୁ ବୃଦ୍ଧି, ୭ ଶହରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ଟ୍ରକକୁ ଧକ୍କାଦେଲା ଆଉ ଏକ ଟ୍ରକ, ଜଣେ ମୃତ
  • ||

ତାନ୍ତ୍ରିକ ଏହି କାମ କରିବାରୁ କୋମଲ କଲେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା : ସ୍ବାମୀ ଗିରଫ

11/07/2019 at 11:49 AM

ସୁରତ ୧୧/୭: ଜାହାଙ୍ଗୀରପୁରା ଅଞ୍ଚଳରେ ଜଣେ ବିବାହିତା ମହିଳା ଫାଶୀ ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ସନ୍ତାନ ନ ହେବା କାରଣ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ତାଙ୍କୁ ଜଣେ ତାନ୍ତ୍ରିକ ପାଖକୁ ନେଇ ଯାଇଥିଲେ। ଏଠାରେ ତାନ୍ତ୍ରିକ ଜଣକ ମହିଳାଙ୍କ ଶରୀରରେ ୪ଥର ଚେଙ୍କ ଦେଇଥିଲା। ଏଥିରେ ବିବାହିତା ମହିଳା ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ଏହି ମାମଲାରେ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀକୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି।

ଦୀପକ ରାଠୋର ଦେଢ଼ ବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ କୋମଲଙ୍କୁ ପ୍ରେମ ବିବାହ କରିଥିଲା। ବିବାହ ପରେ କୋମଲଙ୍କ ସନ୍ତାନ ହୋଇନଥିଲା। ତେଣୁ ଦୀପକ ତାଙ୍କୁ ତାନ୍ତ୍ରିକ ପାଖକୁ ନେଇ ଯାଇଥିଲା। ଏଠାରେ ତାନ୍ତ୍ରିକ କୋମଲଙ୍କ ଶରୀରକୁ ୪ଥର ଚେଙ୍କ ଦେଇଥିଲା। ଏଥିରେ ମର୍ମାହତ ହୋଇ କୋମଲ ଜୁଲାଇ ୫ତାରିଖରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। କୋମଲଙ୍କ ମାଆ ଦୀପକ ବିରୋଧରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ପାଇଁ ପ୍ରେରିତ କରିବାର ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ପୋଲିସ ଦୀପକକୁ ଗିରଫ କରି ପଚରାଉଚୁରା ଜାରି ରଖିଛି।

କୋମଲଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଦୀପକ ମନରେ ସନ୍ଦେହ ଜାତ ହୋଇଥିଲା ଯେ କୋମଲଙ୍କ କାହା ସହ ଅନୈତିକ ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି। ଏଥିପାଇଁ ଦୀପକ ତାଙ୍କୁ ମାନସିକ ନିର୍ଯ୍ୟାତନା ଦେଉଥିଲା। କୋମଲଙ୍କର କିଛି ଏପରି ରୋଗ ଥିଲା ଯାହା ଫଳରେ ସେ ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ କରି ପାରୁନଥିଲେ। ଏଥିପାଇଁ ଦୀପକ ତାଙ୍କୁ ଗଣଦେବୀ ପାଖରେ ଜଣେ ତାନ୍ତ୍ରିକ ପାଖକୁ ନେଇଯାଇଥିଲା। ଏଠାରେ ତାନ୍ତ୍ରିକ କୋମଲଙ୍କ ଶରୀରରେ ୪ଥର ଚେଙ୍କ ଦେଇଥିଲା। ଯାହା ଫଳରେ କୋମଲ ଏହି ଆଘାତ ସହ୍ୟ କରିପାରିନଥିଲେ। ଫଳରେ ସେ ଫାଶୀ ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ।

   Related Posts