Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : କପିଳାଶ ଜାଗର ଯାତ୍ରା ପାଇଁ କଟକଣା, ଜିଲ୍ଲା ବାହାର ଭକ୍ତଙ୍କୁ ମନା, ଜିଲ୍ଲାବାସୀଙ୍କ କୋଭିଡ୍ ନେଗେଟିଭ୍ ରିପୋର୍ଟ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ
  • ||
  • କଟକ : ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ବଢିଲା ବସ୍ ଭଡା, ସାଧାରଣ ଓ ଏକ୍ସପ୍ରେସ କିଲୋମିଟର ପିଛା ୫ପଇସା, ଡିଲକ୍ସ ଓ ଏସି ଡିଲକ୍ସ ୧୦ପଇସା ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ : ବାଇକ୍ ଉପରେ ମାଡିଗଲା ବସ୍, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ୩ ମୃତ
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ବାରହା ଆକ୍ରମଣରେ ୭ ଆହତ, ଗ୍ରାମବାସୀ ଭୟଭୀତ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଶିଶୁପାଳ ହୋଇ ଫେରିଲା ବର, ଅଧାରୁ ବନ୍ଦ ହେଲା ବାଲ୍ୟ ବିବାହ
  • ||
  • ଆଠଗଡ : ସରିଯାଉଛି ଟୋକନ ଅବଧି, ମଣ୍ଡିରୁ ଉଠୁନି ଧାନ, ପ୍ରତିବାଦରେ ଚାଷୀଙ୍କ ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ଅଷ୍ଟପ୍ରହରୀ ଚାନ୍ଦା ପାଇଁ ଗଛରେ ବାନ୍ଧି ନିସ୍ତୁକ ମାଡ ଅଭିଯୋଗ, ଥାନାରେ ଏତଲା
  • ||
  • ନୀଳଗିରି : ନୀଳଗିରି ସହରରେ ବୁଲୁଛି ଭାଲୁ, ଲୋକେ ଭୟଭୀତ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଛାତ୍ରଙ୍କ ନାଁରେ ଜିଏସଟି ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ୩୮କୋଟି ଟଙ୍କାର ଠକେଇ ନେଇ ନୋଟିସ୍
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ଥାନାଠାରୁ ୧ କି.ମି. ଦୂରରେ ଚାଲିଥିଲା ବେଆଇନ ବିଦେଶୀ ମଦ ବିକ୍ରି, ଚଢାଉ କରି ନଷ୍ଟ କଲା ପୋଲିସ
  • ||

ବାଘଛାଲ ବିକ୍ରି କରି ମୋଟା ଅଙ୍କର ମାଲ୍‌ କମାଇବାକୁ ହୋଇଥିଲା ଯୋଜନା : ବାଘ ଛାଲ ଜବତ କରିବା ସହ ୩ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଏସଟିଏଫ୍‌

21/06/2019 at 5:32 PM

ଦେବଗଡ଼  ୨୧/୬: ୭ଫୁଟ୍‌ ଲମ୍ବର କଲରାପତରିଆ ବାଘ ଛାଲ ଜବତ କରିବା ସହ ୩ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଏସଟିଏଫ୍‌ । ତିନି ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ଘର ଦେବଗଡ଼ ବାରକୋଟ ଗାଁରେ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲାର ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି ।

ବାଘଛାଲ ବିକ୍ରି କରି ମୋଟା ଅଙ୍କର ମାଲ୍‌ କମାଇବାକୁ ହୋଇଥିଲା ଯୋଜନା । ହେଲେ ସବୁ ଯୋଜନା ଫସର ଫାଟିଲା । ମାଲ୍‌ କମାଇବା ପୂର୍ବରୁ ମାଡ଼ି ବସିଲା କ୍ରାଇମବ୍ରାଂଞ୍ଚ STF । ବାଘଛାଲ କାରବାର କରୁଥିବା ୩ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି STF ଟିମ୍‌ । ସେମାନଙ୍କ ଠାରୁ ୭ଫୁଟ୍‌ ଲମ୍ବର ଏକ କଲରାପତରିଆ ବାଘର ଛାଲ ଜବତ କରିଛି । ତିନି ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ଭିତରୁ ଦୁଇ ଜଣ ହେଲେ ଦେବଗଡ଼ ବାରକୋଟ ଗାଁର ରମଣୀସେନ ବେହେରା, ଓ ଗଜନଦତ୍ତ ବେହେରା ।  ଅନ୍ୟ ଜଣେ ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲାର ସଚିକାନ୍ତ ନାୟକ । ଗିରଫ ଯୁବକମାନଙ୍କ ଭିତରୁ ଜଣେ ପୂର୍ବତନ ଜେଲ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ପୁଅ ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି । ତେବେ ଗୁଳି ମାରାଯାଇ ବାଘ ମାରିବା ପରେ ଛାଲ ବାହାର କରାଯାଇଥିବା ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି ଏସଟିଏଫ୍‌ ।   

ଏହି ବାଘଛାଲ କାରବାର ରାକେଟ୍‌ରେ ଆଉ କାହାର ସମ୍ପୃକ୍ତି ଅଛି କି ନାହିଁ, ଏମାନଙ୍କୁ କିଏ ବାଘ ଛାଲ ଦେଇଥିଲା, ଆଉ କେତେ ଟଙ୍କାରେ ବିକ୍ରି ହେବାକୁ ଡିଲ୍‌ ହୋଇଥିଲା ସେସବୁର ଏବେ  ଖୋଳତାଡ଼  କରୁଛି ଏସଟିଏଫ୍‌ ।ବାଘ ଛାଲଟିକୁ ରାଉକେଲାରେ ବିକ୍ରି କରିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା କରାଯାଇଥିଲା । ପୂର୍ବରୁ ସମ୍ବଲପୁର ଜିଲ୍ଲା କୁଚିଣ୍ଡାରୁ  ୪ଟି ବାଘ ଛାଲ ଜବତ କରିବା ସହ ୭ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା ।

   Related Posts