Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୫୦୩୫୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୨୩କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୨୧୧ ମୃତ
  • ||
  • ଗୁଜୁରାଟରେ ଓମିକ୍ରନ ଗଞ୍ଜାମକୁ ବିପଦ : ବଢିବ ସଂକ୍ରମଣ ! ସତର୍କ କଲା ପ୍ରଶାସନ
  • ||
  • ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ମାଗିଲେ ଲାଞ୍ଚ, ନଦେବାରୁ ଆକ୍ରମଣ କରି କଲେ ଲହୁଲୁହାଣ
  • ||
  • ଆଉ ବର୍ଷା ନାହିଁ, ବଦଳିବ ପାଗ : ୧୧ରୁ କମିଯିବ ଶୀତ
  • ||
  • ଆସୁଛନ୍ତି ପୁଟିନ : ମୋଦୀଙ୍କୁ ଭେଟିବେ, ବହୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉପରେ ହେବ ଆଲୋଚନା
  • ||

ଇବ୍ରାହିମ୍ ମାଷ୍ଟରମାଇଣ୍ଡ , ଦିଦି କେୟାରଟେକର : କୋଚିଙ୍ଗ୍ ସେଣ୍ଟର କୋଠାରେ ବାଂଲାଦେଶୀ ସେକ୍ସ ରାକେଟର ଗୁମର ଖୋଲିଲା ଏସଟିଏଫ

22/01/2020 at 1:23 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୨୨/୧: ପୁରୁଣା ଭୁବନେଶ୍ବର ରଥଗଡ଼ା  ରାସ୍ତାର କୋଚିଂ ସେଣ୍ଟରରେ ବୋର୍ଡ ଲାଗିଥିବା ଏକ ଘରେ ଚାଲିଥିଲା ରାକେଟ୍ । ଏହାର ମାଷ୍ଟର ମାଇଣ୍ଡ ଇବ୍ରାହିମକୁ ଗିରଫ କରିଛି ପୋଲିସ । ଇବ୍ରାହିମର ଜଣେ ସହଯୋଗୀ ଦିଦିକୁ ଧରିଛି ଏସ୍.ଟି.ଏଫ୍ । ଦିଦିଙ୍କ ସହ ମିଶି ଇବ୍ରାହିମ୍ ବାଂଲାଦେଶରୁ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଆଣି ଏଠି ରଖି ଦେହ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲଗାଉଥିଲା । ଘର ମାଲିକ କି ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଏହାର ଟେର୍ ପାଇନଥିଲେ । ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଥିବା ୬ ଯୁବତୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୪ ଜଣ ବାଂଲାଦେଶୀ ବୋଲି STF ହାତରେ ପ୍ରମାଣ ଲାଗିଛି। ଉଦ୍ଧାରଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କିଛି ନାବାଳିକା ଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି। ଅନ୍ୟ ୨ ଜଣ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ କହୁଥିବାରୁ ସେନେଇ ଯାଞ୍ଚ ପାଇଁ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ମେଦିନାପୁର ପୋଲିସ ସହ ଯୋଗଯୋଗରେ ଅଛି STF।

ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ବାଂଲାଦେଶୀ ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍  ଚାଲୁଥିବା ନେଇ ବାରମ୍ବାର ଅଭିଯୋଗ ହୋଇ ଆସୁଥିଲା । ଆଉ ଶେଷରେ ପୋଲିସ ଏକ ବଡ଼ ରାକେଟକୁ ଧରିଛି । ଘଟଣା ପଛରେ ଆହୁରି ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ହାତ ଥିବା ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି । ଉଦ୍ଧାର ଯୁବତୀଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରି ଦେହ ବେପାରର ମୂଳ ଯାଏଁ ପହଞ୍ଚିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରୁଛି ପୋଲିସ । ନକଲି ଆଧାରକାର୍ଡ ବଳରେ ଇବ୍ରାହିମ୍ ଓ ଦିଦି ମିଶି ବାଂଲାଦେଶରୁ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଆଣୁଥିଲେ । ସେକ୍ସ ରାକେଟର ମାଷ୍ଟର ମାଇଣ୍ଡ ଧରା ପଡିଛି ସତ, ତେବେ ଏହି ରାକେଟରେ ଅନ୍ୟ କେଉଁମାନେ ସଂପୃକ୍ତ ? କିଭଳି ବାଂଲାଦେଶରୁ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଅଣାଯାଉଥିଲା ?  ରାଜଧାନୀରେ ବାରମ୍ବାର ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍  ଧରାପଡୁଥିବା ବେଳେ କାହିଁକି ଏହା ଉପରେ ଲଗାମ ଲାଗି ପାରୁନି ?

   Related Posts