Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚିନ୍ତା ଘାରୁଛି କରୋନା ମୃତ୍ୟୁ, ସେପଟେ ଆଜି ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଆଉ ୯୧୩ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଚାଷୀଙ୍କୁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ସହାୟତା ନେଇ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍: ଲେଖିଲେ, ଗତ ୬ ବର୍ଷରେ ଓଡ଼ିଶାର ଚାଷୀଙ୍କୁ ୬୦ ହଜାର ୮୩୬ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦେଇଛନ୍ତି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟର ୬ ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନୂଆ କୁଳପତି ନିଯୁକ୍ତି: ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ, କେଉଁଠି
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ‘ନୋ କ୍ଲାସ୍ ନୋ ଫି’ ଦାବିରେ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ କଲେଜ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||
  • ନାବାଳିକାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ବିଷ ଦେଇ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା ସଂପର୍କୀୟ କକା: ଏମିତି ଅଭିଯୋଗ ନେଇ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ ମହିଳା
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି :ପଡିଆ ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର ମେଡିକାଲ ଅଫିସରଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ଭିଜିଲାନ୍ସ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ଜମିବାଡି ବିବାଦରୁ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ! ହତ୍ୟା କରି ଫିଙ୍ଗିଦେଲେ ଘର ଆଗରେ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ଟେଣ୍ଟ ହାଉସ୍ ଗୋଦାମରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୫୦ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି ପୋଡି ଭସ୍ମୀଭୂତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଓଟିଭିରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ନିହାର ରଞ୍ଜନ ଭୂୟାଁ
  • ||
  • କଟକ : ଘରୋଇ ସ୍କୁଲ ଫି’ କମାଇବା ମାମଲା : ଫି’ କେତେ କମିବ ସତ୍ୟପାଠ ଦେବାକୁ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||

ଇବ୍ରାହିମ୍ ମାଷ୍ଟରମାଇଣ୍ଡ , ଦିଦି କେୟାରଟେକର : କୋଚିଙ୍ଗ୍ ସେଣ୍ଟର କୋଠାରେ ବାଂଲାଦେଶୀ ସେକ୍ସ ରାକେଟର ଗୁମର ଖୋଲିଲା ଏସଟିଏଫ

22/01/2020 at 1:23 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୨୨/୧: ପୁରୁଣା ଭୁବନେଶ୍ବର ରଥଗଡ଼ା  ରାସ୍ତାର କୋଚିଂ ସେଣ୍ଟରରେ ବୋର୍ଡ ଲାଗିଥିବା ଏକ ଘରେ ଚାଲିଥିଲା ରାକେଟ୍ । ଏହାର ମାଷ୍ଟର ମାଇଣ୍ଡ ଇବ୍ରାହିମକୁ ଗିରଫ କରିଛି ପୋଲିସ । ଇବ୍ରାହିମର ଜଣେ ସହଯୋଗୀ ଦିଦିକୁ ଧରିଛି ଏସ୍.ଟି.ଏଫ୍ । ଦିଦିଙ୍କ ସହ ମିଶି ଇବ୍ରାହିମ୍ ବାଂଲାଦେଶରୁ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଆଣି ଏଠି ରଖି ଦେହ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲଗାଉଥିଲା । ଘର ମାଲିକ କି ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଏହାର ଟେର୍ ପାଇନଥିଲେ । ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଥିବା ୬ ଯୁବତୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୪ ଜଣ ବାଂଲାଦେଶୀ ବୋଲି STF ହାତରେ ପ୍ରମାଣ ଲାଗିଛି। ଉଦ୍ଧାରଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କିଛି ନାବାଳିକା ଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି। ଅନ୍ୟ ୨ ଜଣ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ କହୁଥିବାରୁ ସେନେଇ ଯାଞ୍ଚ ପାଇଁ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ମେଦିନାପୁର ପୋଲିସ ସହ ଯୋଗଯୋଗରେ ଅଛି STF।

ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ବାଂଲାଦେଶୀ ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍  ଚାଲୁଥିବା ନେଇ ବାରମ୍ବାର ଅଭିଯୋଗ ହୋଇ ଆସୁଥିଲା । ଆଉ ଶେଷରେ ପୋଲିସ ଏକ ବଡ଼ ରାକେଟକୁ ଧରିଛି । ଘଟଣା ପଛରେ ଆହୁରି ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ହାତ ଥିବା ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି । ଉଦ୍ଧାର ଯୁବତୀଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରି ଦେହ ବେପାରର ମୂଳ ଯାଏଁ ପହଞ୍ଚିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରୁଛି ପୋଲିସ । ନକଲି ଆଧାରକାର୍ଡ ବଳରେ ଇବ୍ରାହିମ୍ ଓ ଦିଦି ମିଶି ବାଂଲାଦେଶରୁ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଆଣୁଥିଲେ । ସେକ୍ସ ରାକେଟର ମାଷ୍ଟର ମାଇଣ୍ଡ ଧରା ପଡିଛି ସତ, ତେବେ ଏହି ରାକେଟରେ ଅନ୍ୟ କେଉଁମାନେ ସଂପୃକ୍ତ ? କିଭଳି ବାଂଲାଦେଶରୁ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଅଣାଯାଉଥିଲା ?  ରାଜଧାନୀରେ ବାରମ୍ବାର ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍  ଧରାପଡୁଥିବା ବେଳେ କାହିଁକି ଏହା ଉପରେ ଲଗାମ ଲାଗି ପାରୁନି ?

   Related Posts