Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କମୁଛି ତାପମାତ୍ରା, ଦାରିଙ୍ଗିବାଡିରେ ୧୧ ଡିଗ୍ରୀକୁ ଖସିଲା ପାରଦ
  • ||
  • ସୁପର ସଣ୍ଡେରେ ସୁପର ମୁକାବିଲା : ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ହାଇଭୋଲଟେଜ୍ ଫାଇଟ୍
  • ||

‘ଷ୍ଟେଟ୍ ଅଫ୍ ସାଇଜ୍: ଟେମ୍ପଲ୍ ଆଟାକ୍’ ରେ ଦମ୍ ଦେଖାଇବେ ଗୌତମ ରୋଡେ, ଭାରତୀୟ ସେନାରେ ଭର୍ତ୍ତି ହେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ଅଭିନେତା

7/07/2021 at 12:28 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୦୭/୦୭: ଭିଡିଓ ଷ୍ଟ୍ରିମିଂ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଜି ଫାଇଭ୍ ର ‘ଷ୍ଟେଟ୍ ଅଫ୍ ସାଇଜ୍: ୨୬/୧୧’ ପ୍ରଥମ ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ଥିଲା, ଯାହା ସାରା ଦୁନିଆରେ ମହାମାରୀ ଆସିବା ପରେ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଥିଲା ​​ଏବଂ ଆମର ସାହସୀ ଭାରତୀୟ ସୈନିକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଥିଲା ଯେଉଁମାନେ ଦେଶ ପାଇଁ ଜୀବନ ଦେଇଥିଲେ। ଏହା ସବୁଠାରୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଶୋ ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ହୋଇଥିଲା । ବର୍ତ୍ତମାନ ‘ଷ୍ଟେଟ୍ ଅଫ୍ ସାଇଜ୍: ଟେମ୍ପଲ୍ ଆଟାକ୍’ ରିଲିଜ୍ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଛି ।

ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଗୌତମ ରୋଡେ ପିଲାବେଳେ ସେନାରେ ଯୋଗଦେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ? ଏହି ବିଷୟରେ ଅଭିନେତା କହିଛନ୍ତି, ମୋ ପରିବାରରୁ ସେନାରେ କେହି ନାହାଁନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଆର୍ମି ପବ୍ଲିକ୍ ସ୍କୁଲରେ ପଢୁଥିବାରୁ ମୋର ଅନେକ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ବ୍ୟାଚ୍ ସାଥୀ ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ ୟୁନିଫର୍ମ ଅଫିସର ଅଟନ୍ତି। ଅଧିକାଂଶ ବର୍ତ୍ତମାନ ସବ୍ ଲେଫ୍ଟନାଣ୍ଟ ହୋଇଛନ୍ତି । ସଶସ୍ତ୍ର ବାହିନୀ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ପରିବାର ପ୍ରତି ମୋର ସର୍ବାଧିକ ସମ୍ମାନ ରହିଛି।

ଗୌତମ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ଆବଶ୍ୟକ ଅନୁଶାସନ ବିଷୟରେ ଜାଣିଛି, ଯାହା ମୋତେ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲା ​​। ମୁଁ ୟୁନିଫର୍ମଡ୍ ଅଫିସର୍ ଭାବରେ କାମ କରିବାକୁ ଭଲପାଏ କାରଣ ମୁଁ ମୋ ସ୍କୁଲର ଅନ୍ୟ ପିଲାମାନଙ୍କ ପରି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲି କିନ୍ତୁ ଜୀବନ ଏକ ମୋଡ଼ ନେଇଗଲା ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ମୋତେ ସୁଯୋଗ ମିଳିଲା, ମୁଁ ଏହାକୁ ବହୁତ ଖୁସିରେ ହଁ କରିଥିଲି ।’

ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଅକ୍ଷୟ ଖନ୍ନା ବହୁ ବର୍ଷ ପରେ ୟୁନିଫର୍ମରେ ଫେରିବେ ଏବଂ ବିବେକ ଡାହିଆ, ଗୌତମ ରୋଡ୍ ସହିତ ଷ୍ଟେଟ୍ ଅଫ୍ ସାଇଜ୍: ୨୬/୧୧ ପରେ ଏନଏସଜି କମାଣ୍ଡୋ ଭାବରେ ଫେରିବେ । ଷ୍ଟେଟ୍ ଅଫ୍ ସାଇଜ୍: ୨୬/୧୧ ଉତ୍ପାଦନ କରିଥିବା ଡ୍ରିମ୍ ଟିମ୍ କଣ୍ଟିଲୋ ପିକ୍ଚର୍ସ (ଅଭିମନ୍ୟୁ ସିଂ) ଫେରି ଆସିଛନ୍ତି, ଯାହା କେନ୍ ଘୋଷଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ହେବ, ଯିଏକି ବହୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ତଥା ସଫଳ ଅଭୟ ୨ କୁ ମଧ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଥିଲେ ।

   Related Posts