Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚିନ୍ତା ଘାରୁଛି କରୋନା ମୃତ୍ୟୁ, ସେପଟେ ଆଜି ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଆଉ ୯୧୩ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଚାଷୀଙ୍କୁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ସହାୟତା ନେଇ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍: ଲେଖିଲେ, ଗତ ୬ ବର୍ଷରେ ଓଡ଼ିଶାର ଚାଷୀଙ୍କୁ ୬୦ ହଜାର ୮୩୬ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦେଇଛନ୍ତି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟର ୬ ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନୂଆ କୁଳପତି ନିଯୁକ୍ତି: ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ, କେଉଁଠି
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ‘ନୋ କ୍ଲାସ୍ ନୋ ଫି’ ଦାବିରେ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ କଲେଜ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||
  • ନାବାଳିକାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ବିଷ ଦେଇ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା ସଂପର୍କୀୟ କକା: ଏମିତି ଅଭିଯୋଗ ନେଇ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ ମହିଳା
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି :ପଡିଆ ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର ମେଡିକାଲ ଅଫିସରଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ଭିଜିଲାନ୍ସ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ଜମିବାଡି ବିବାଦରୁ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ! ହତ୍ୟା କରି ଫିଙ୍ଗିଦେଲେ ଘର ଆଗରେ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ଟେଣ୍ଟ ହାଉସ୍ ଗୋଦାମରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୫୦ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି ପୋଡି ଭସ୍ମୀଭୂତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଓଟିଭିରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ନିହାର ରଞ୍ଜନ ଭୂୟାଁ
  • ||
  • କଟକ : ଘରୋଇ ସ୍କୁଲ ଫି’ କମାଇବା ମାମଲା : ଫି’ କେତେ କମିବ ସତ୍ୟପାଠ ଦେବାକୁ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||

ଷ୍ଟେଟବ୍ୟାଙ୍କର ମହିଳା ମ୍ୟାନେଜର ବେକରେ ଦଉଡି ଲଗାଇ କଲେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା, କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ

2/01/2019 at 5:57 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଳୀ ୨/୧: ଷ୍ଟେଟ ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ ଇଣ୍ଡିଆର ବ୍ରାଞ୍ଚ ମ୍ୟାନେଜର ରଶି ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ହରିୟାଣାର ପାନିପତରେ ଷ୍ଟେଟ ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ ଇଣ୍ଡିଆ ବପୈାଲିର ବ୍ରାଞ୍ଚ ମ୍ୟାନେଜର ପ୍ରିୟା ରାଣୀ ବିଳମ୍ବିତ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଫାଶୀ ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ସେ ସେକ୍ଟର-୧୧ରେ ଭଡ଼ା ଘରେ ରହୁଥିଲେ। ୩ବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କ ବିବାହ ହୋଇଥିଲା। ରାତିରେ  ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ଭାଇ ଫେରିଥିଲେ ତାଙ୍କୁ ଭଉଣୀର ମୃତ୍ୟୁ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ମିଳିଥିଲା। ଏହି ଘଟଣାରେ ପୂରା ପରିବାର ଦୁଃଖରେ ମ୍ରିୟମାଣ ହୋଇପଡ଼ିଛି।

ପ୍ରିୟା ରାଣୀ ବପୈାଲିର ଏସବିଆଇ ଶାଖାରେ ବ୍ରାଞ୍ଚ ମ୍ୟାନେଜର ଭାବେ କାମ କରୁଥିଲେ। ବିହାରର ଆରା ଜିଲ୍ଲାର ପକଡ଼ି ଗାଁରେ ତାଙ୍କ ଘର। ୩ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ୨୮ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ପ୍ରିୟା ଗ୍ରେଟର ନୋଏଡ଼ାରେ ରହୁଥିବା ବିବେକଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ବିବେକ ଗ୍ରେଟର ନୋଏଡ଼ାରେ ଏକ ଘରୋଇ କମ୍ପାନୀରେ ଇଞ୍ଜିନିୟର ଥିଲେ।

ପ୍ରିୟାଙ୍କ ବଦଳି ଅଗଷ୍ଟ ମାସରେ ବପୈାଲି ଶାଖାକୁ ହୋଇଥିଲା।  ବପୈାଲି ଆସିବା ପରେ ପ୍ରିୟା ସେକ୍ଟର-୧୧ରେ ସେ ନିଜ ମାଆ ବାପା ଏବଂ ଭାଇ ପ୍ରଶାନ୍ତଙ୍କ ସହ ରହୁଥିଲେ। ତାଙ୍କ ଭାଇ ଜଣେ ଇଞ୍ଜିନିୟର। ଡିସେମ୍ବର ୩୧ତାରିଖରେ ପୂରା ପରିବାର ବାହାରକୁ ଯାଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ପ୍ରିୟା ଘରେ ଏକୁଟିଆ ଥିଲେ।  ଘର ଲୋକେ ଫେରି ଦେଖିଲେ ପ୍ରିୟା ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ଡାକ୍ତର ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ୍ କରିବା ପରେ ଶବକୁ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରିଛନ୍ତି। ପ୍ରିୟା କ’ଣ ପାଇଁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ଏବିଷୟରେ କୈାଣସି ସୂଚନା ମିଳିନାହିଁ।

ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରିୟା ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ଦେଖା କରିବାକୁ ଗ୍ରେଟର ନୋଏଡ଼ା ଯାଉଥିଲେ। ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା। ସେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସରଳ ସ୍ବଭାବର ଥିଲେ । ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ସେ ଏପରି ନିଷ୍ପତ୍ତି କାହିଁକି ନେଇଥିଲେ କାହାକୁ ଜଣା ନାହିଁ।

   Related Posts