Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସୁଶିଲ ମୋଦି ରାଜ୍ୟସଭା ପ୍ରାର୍ଥୀ, ରାମବିଳାସ ପାଶଓ୍ବାନଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ଟିକେଟ୍‌ ଦେଲା ବିଜେପି
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୧ରୁ ଖୋଲିବ ରାଜ୍ୟର ସମସ୍ତ ମେଡିକାଲ୍‌ କଲେଜ୍‌, କରୋନା ଗାଇଡ୍‌ଲାଇନ୍‌ ସହ ଏସ୍‌ଓପି ପାଳନ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ
  • ||
  • ବାଜିରାଉତ ବ୍ରିଜ୍‌ ଉପରେ ବସ୍‌ ଉପରକୁ ଗୁଳିମାଡ଼, ଦୁଇ ଯୁବକ ଏବଂ ଜଣେ ଯୁବତୀ ଫେରାର
  • ||
  • ଘୋଷଣା ହେଲା ଧର୍ମପଦ ସମ୍ମାନ, ୨୦୧୬ ରୁ ୨୦ ବର୍ଷ ପାଇଁ ୫ ଜଣଙ୍କୁ ଧର୍ମପଦ ସମ୍ମାନ, ୨୫ ଜଣ ଶିଳ୍ପୀ ହେବେ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧିତ
  • ||
  • ପାଠକ ବାପ-ପୁଅ ଗିରଫ, କୁବେର ଜଙ୍ଗଲ ଅଫିସରଙ୍କ ଅମାପ ସଂପତ୍ତି ଠାବ କରିଛି ଭିଜିଲାନ୍ସ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୭୧୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୯୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୭୨୩୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭାରତ-ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଦିନିକିଆ ସିରିଜ୍, ଦଳରେ ସାମିଲ ହେଲେ ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ଟି. ନଟରାଜନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀ କଲେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ! ବେକରେ ରଶି ଲଗାଇ ପଙ୍ଖାରେ ଝୁଲି ପଡିଲେ, କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ରାଜକୋଟ : କୋଭିଡ୍ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||

ପତାଞ୍ଜଳୀ ସହ ବ୍ୟବସାୟ କଲେ ମିଳିବ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ଲାଭ : ୫୦ ହଜାର ଟଙ୍କାରୁ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ ବ୍ୟବସାୟ: ଜାଣନ୍ତୁ କେମିତି କରିବେ ଆବେଦନ

31/03/2019 at 4:41 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୩୧/୩ : ପତଞ୍ଜଳୀ ଏବଂ ଆୟୁର୍ବେଦିକ ସାମଗ୍ରୀର ଚାହିଦା ଦିନକୁ ଦିନ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି | ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଦେଶରେ ପତଞ୍ଜଳୀ ଖୁବ ନାଁ କମେଇଲାଣି | ପତଞ୍ଜଳୀ ଦେଶ ସାରା ଅନେକ ଜାଗାରେ ନିଜର ନେଟୱାର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିସାରିଛି | ପତଞ୍ଜଳୀର ଔଷଧଠୁ ଆରମ୍ଭ କରି ବିଭିନ୍ନ ଘରକରଣା ସାମଗ୍ରୀ ଏବଂ ରାସନ ଇତ୍ୟାଦିର ଚାହିଦା ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବେଶ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି | ସେଥିପାଇଁ କମ୍ପାନୀ ନିଜ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି, ଡିଲର ଏବଂ ଡିଷ୍ଟ୍ରିବ୍ୟୁଟର ମଧ୍ୟ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି | ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ନିଜେ ଏହି ବ୍ୟବସାୟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତାହେଲେ ମାସକୁ ଲକ୍ଷେରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଆୟ କରିପାରିବେ | ଏଥିପାଇଁ କିଛି ଜରୁରୀ କଥା ଜାଣି ରଖିବା ଦରକାର |


ଭାରତରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପତଞ୍ଜଳୀର ୪୭ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଦୋକାନ ଏବଂ ୩୦୦ରୁ ଅଧିକ ଡିଷ୍ଟ୍ରିବ୍ୟୁଟର ଅଛନ୍ତି | ଦେଶର ୬ଟି ରାଜ୍ୟରେ ପତଞ୍ଜଳୀର କାରଖାନା ରହିଥିବାବେଳେ ୮ଟି ରାଜ୍ୟରେ ଅନେକ ଗୁଡିଏ ଗୋଦାମ ରହିଛି | ପତାଞ୍ଜଳୀର ଗ୍ରୋଥ ରେଟ ୧୦୦ ପ୍ରତିଶତରୁ ମଧ୍ୟ ଅଧିକ | ପତଞ୍ଜଳୀ ବ୍ୟବସାୟ କରିବାର ଏଜେକ ଲାଭ ହେଲା, ଏହାର ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ୨୦ ପ୍ରତିଶତ ଲାଭ ମିଳିଥାଏ ଏବଂ ଡିଲରମାନଙ୍କୁ ଆହୁରି ଅଧିକ ଲାଭ ମିଳିଥାଏ |


ପତଞ୍ଜଳୀ ଚିକିତ୍ସାଳୟ : ଏହାର ଆବେଦନ ପାଇଁ ୮-୧୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ ହୋଇଥାଏ | ଚିକିତ୍ସାଳୟ ପାଇଁ ୭୫୦ ରୁ ୧୦୦୦ ବର୍ଗ ଫୁଟ ଜାଗା ଦରକାର ହୋଇଥାଏ | ଯେଉଁଠାରେ ଚିକିତ୍ସାଳୟ କରାଯିବ ସେହି ଜାଗାର ଲୋକସଂଖ୍ୟା ୧ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ହୋଇଥିବା ଦରକାର |


ପତଞ୍ଜଳୀ ଆରୋଗ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ର : ଆରୋଗ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ର ପାଇଁ ୬ରୁ ୭ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦରକାର ହୋଇଥାଏ | ୩୫୦ ରୁ ୫୦୦ ବର୍ଗ ଫୁଟ ଜାଗା ଆବଶ୍ୟକ ଏବଂ ଜାଗାର ଲୋକସଂଖ୍ୟା ୧ ଲକ୍ଷରୁ କମ ହେଲେ ମଧ୍ୟ ଚଳିବ |


ରିଟେଲ ଷ୍ଟୋର : ପତଞ୍ଜଳୀ ଦୋକାନ କରିବା ପାଇଁ ୫୦ ହଜାରରୁ ୧ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଆବଶ୍ୟକ | ଜାଗାର ସେମିତି କିଛି ସୀମା ନାହିଁ କି ଜନସଂଖ୍ୟାକୁ ନେଇ ମଧ୍ୟ କୌଣସି ସୀମା ଧାର୍ଯ୍ୟ କରାଯାଇ ନାହିଁ |


ମେଗା ଷ୍ଟୋର ବା ବାଦ ଦୋକାନ ପାଇଁ ହରିଦ୍ୱାର ସ୍ଥିତ ପତଞ୍ଜଳୀ ଆୟୁର୍ବେଦ କେନ୍ଦ୍ରରୁ ସାମଗ୍ରୀ ରଖିପାରିବେ | ଏଥିପାଇଁ ୫ରୁ ୬୦ ଲକ୍ଷ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ପଡିବ | ପାଖାପାଖି ୩୦୦ ବର୍ଗ ଫୁଟ ଜାଗା ଆବଶ୍ୟକ |


ଆମେରିକା, କାନାଡ଼ା, ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ, ଲଣ୍ଡନ, ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ, ଜାପାନ, ଚୀନ, ଦକ୍ଷିଣ କୋରିଆ, ନେପାଳ, ମଧ୍ୟ-ପୂର୍ବାଂଚଳ ଦେଶମାନଙ୍କରେ ପତାଞ୍ଜଳୀର ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି ରହିଛି | ଏହି ଦେଶମାନଙ୍କରେ ଯେକୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ଯେକୌଣସି ଜାଗାରେ ପତଞ୍ଜଳୀ ଷ୍ଟୋର ଖୋଲି ପାରିବେ |


ପତଞ୍ଜଳୀ ଡିଷ୍ଟ୍ରିବ୍ୟୁଟର ବା ଡିଲର ହେବା ପାଇଁ ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡ, ହରିଦ୍ୱାର ସ୍ଥିତ ପତାଞ୍ଜଳୀ ଆୟୁର୍ବେଦ ଲିମିଟେଡ଼ ଠିକଣାରେ ଆବେଦନ ଫର୍ମ ପଠାଇ ପାରିବେ | ଆବେଦନ ଫର୍ମ ସହ ପୁରୁଣା ଆୟକର ଟ୍ୟାକ୍ସ ରିଟର୍ନ ଏବଂ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟର ଅପଡେଟ ପଠାଇବାକୁ ପଡିବ | ଏଥିପାଇଁ ଆପଣ ଅନଲାଇନ ଆବେଦନ ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ | ଅନଲାଇନ ଆବେଦନ patanjali.dealership@gmail.com ଏହି ସାଇଟକୁ ଯାଇ କରିପାରିବେ |

   Related Posts