Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ ହିଂସା ! ସମିତି ସଭ୍ୟାଙ୍କ ଗାଡି ଜାଳିଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ମହିଳାଙ୍କ ଦେହରେ ନିଆଁ ଲଗାଇ ଦେଲେ ଧରମ ଭାଇ ! ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ବିଲଡର୍ ସଂସ୍ଥାର ଘର ଉପରେ ବୋମାମାଡ, ୩ ଶ୍ରମିକ ଆହତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୪କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦୪୮୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୪୪୪୦୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୫୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୮୫ ମୃତ
  • ||
  • ଖୋଲିଲା ଶିମିଳିପାଳ, ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର
  • ||
  • ଆଉ ନାହାଁନ୍ତି ପଦ୍ମଶ୍ରୀ ଶାନ୍ତିଦେବୀ, ୮୮ ବର୍ଷ ବୟସରେ ପରଲୋକ
  • ||
  • କଥକ ସମ୍ରାଟ ବିରଜୁ ମହାରାଜଙ୍କ ପରଲୋକ, ୮୩ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||
  • ତ୍ରିସ୍ତରୀୟ ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ : ସୋମବାରଠୁ ଦାଖଲ ହେବ ପ୍ରାର୍ଥୀପତ୍ର, କରୋନା କଟକଣାରେ ସରିବ ପୁରା ପ୍ରକ୍ରିୟା
  • ||

ବିଜେପୁର ଆସନ ଦଖଲ ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ରାଜନୈତିକ ଦଳର ରଣନୀତି ପ୍ରସ୍ତୁତ, ପ୍ରଚାର ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇବେ ଷ୍ଟାର ପ୍ରଚାରକଙ୍କ ସହ ହେଭିୱେଟ୍ ନେତା

10/10/2019 at 9:47 AM

ବିଜେପୁର ୧୦।୧୦: ନିର୍ବାଚନୀ ପ୍ରଚାରରେ କମ୍ପିବ ବିଜେପୁର । ବିଭିନ୍ନ ରାଜନୈତିକ ଦଳ ବିଜେପୁର ଆସନ ଦଖଲ କରିବାକୁ ରଣନୀତି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛନ୍ତି । ପ୍ରମୁଖ ରାଜନୈତିକ ଦଳର ଷ୍ଟାର ପ୍ରଚାରକ, ହେଭିୱେଟ ନେତା ମଧ୍ୟ ପ୍ରଚାର ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇବେ ।

ବିଜେଡିର ଉପକୂଳିଆ ନେତା ବିଜେପୁର ମୁହାଁ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଆଜିଠୁ କଂଗ୍ରେସ ଓ ବିଜେପିର ହେଭିୱେଟ୍ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଚାର ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇବେ । ପ୍ରଚାର ପାଇଁ ହାତରେ ମାତ୍ର ୧୦ ଦିନ ଥିବାରୁ ଲୋକଙ୍କ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିବାକୁ ପୃଥକ ପୃଥକ ରଣନୀତି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛନ୍ତି ତିନି ଦଳ ।

ଏପଟେ ନିର୍ବାଚନକୁ ଅବାଧ ଓ ନିରପେକ୍ଷ କରିବା ପାଇଁ ବରଗଡ଼ରେ ପୋଲିସ ଡିଜି ବିଭାଗୀୟ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ନେଇ ବୈଠକ କରିଛନ୍ତି । ପ୍ରଚାର ଦୁଇ ଦିନ ଟିକେ ମାନ୍ଦା ପଡିବା ପରେ ଏବେ ଗାଁକୁ ଗାଁ ଗଳି କନ୍ଦି ବୁଲୁଛନ୍ତି କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଦିଲୀପ ପଣ୍ଡା ।

ଗତକାଲି ବରପାଲି ବ୍ଲକ୍ ଭଟ୍ଟିଗାଁରେ ଡୋର ଟୁ ଡୋର କ୍ୟାମ୍ପନକୁ ଫୋକସ୍ କରିଥିଲେ ଦିଲୀପ । ଏପଟେ ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ ସନତ ଗଡତିଆଙ୍କ ପାଇଁ ଗାଇସିଲଟରେ ପ୍ରଚାର କରିଛନ୍ତି ପ୍ରଦୀପ ପୁରୋହିତ । ଦୁଇ ତିନି ଦିନ ଭିତରେ ଦଳର ହେଭିୱେଟ୍ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ, ପ୍ରତାପ ଷଡଙ୍ଗୀ, ବୈଜୟନ୍ତ ପଣ୍ଡା ପ୍ରମୁଖ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇବେ ।

ଦିଲ୍ଲୀନେତା ମନୋଜ ତିୱାରୀ ଓ ସ୍ମୃତି ଇରାନିଙ୍କୁ ବି ଦଳ ବିଜେପୁର ବ୍ୟାଟେଲରେ ଅବତୀର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ରଣନୀତି କରିଛି । ସେପଟେ ବିଜେଡିର ପୁରା ଟିମ୍ ବି ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ଜବରଦସ୍ତ ପ୍ରସ୍ତୁତି କରିଛନ୍ତି ରୀତା ସାହୁ ।

   Related Posts