Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚିନ୍ତା ଘାରୁଛି କରୋନା ମୃତ୍ୟୁ, ସେପଟେ ଆଜି ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଆଉ ୯୧୩ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଚାଷୀଙ୍କୁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ସହାୟତା ନେଇ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍: ଲେଖିଲେ, ଗତ ୬ ବର୍ଷରେ ଓଡ଼ିଶାର ଚାଷୀଙ୍କୁ ୬୦ ହଜାର ୮୩୬ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦେଇଛନ୍ତି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟର ୬ ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନୂଆ କୁଳପତି ନିଯୁକ୍ତି: ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ, କେଉଁଠି
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ‘ନୋ କ୍ଲାସ୍ ନୋ ଫି’ ଦାବିରେ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ କଲେଜ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||
  • ନାବାଳିକାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ବିଷ ଦେଇ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା ସଂପର୍କୀୟ କକା: ଏମିତି ଅଭିଯୋଗ ନେଇ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ ମହିଳା
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି :ପଡିଆ ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର ମେଡିକାଲ ଅଫିସରଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ଭିଜିଲାନ୍ସ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ଜମିବାଡି ବିବାଦରୁ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ! ହତ୍ୟା କରି ଫିଙ୍ଗିଦେଲେ ଘର ଆଗରେ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ଟେଣ୍ଟ ହାଉସ୍ ଗୋଦାମରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୫୦ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି ପୋଡି ଭସ୍ମୀଭୂତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଓଟିଭିରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ନିହାର ରଞ୍ଜନ ଭୂୟାଁ
  • ||
  • କଟକ : ଘରୋଇ ସ୍କୁଲ ଫି’ କମାଇବା ମାମଲା : ଫି’ କେତେ କମିବ ସତ୍ୟପାଠ ଦେବାକୁ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||

‌ନର୍ସଙ୍କ ସନ୍ଦେହଜନକ ମୃତ୍ୟୁ: ମୌସୁମୀ କରିଥିଲେ ପ୍ରେମ ବିବାହ, ସ୍ବାମୀଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ବେକରେ ରଶି ଲଗାଇଥିଲେ କି ? ଯଦି ନା…

23/10/2020 at 10:24 AM

ଫୁଲବାଣୀ୨୩/୧୦: ଷ୍ଟାଫ୍‌ନର୍ସ ମୌସୁମୀ ମିଶ୍ରଙ୍କ ସନ୍ଦେହଜନକ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା ବର୍ତ୍ତମାନ କନ୍ଧମାଳରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି। ଘର ଲୋକଙ୍କ ବିରୋଧ ସତ୍ତ୍ବେ ମୌସୁମୀ ପ୍ରେମ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ସେ ନିଜ ବାପଘର ସହ ସଂପର୍କ ତୁଟାଇ ଏକ ବର୍ଷ ଝିଅ ଏବଂ ସ୍ବାମୀ ସହ ରହୁଥିଲେ। ହେଲେ ହଠାତ୍ ମୌସୁମୀ ବେକରେ ରଶି ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଘଟଣାକୁ ତାଙ୍କ ସହକର୍ମୀମାନେ ହଜମ କରୁପାରୁ ନାହାନ୍ତି।

ପ୍ରତିଦିନ ଭଳି ସେହିଦିନ ବି ରାତି ୮ଟାରେ ସେ ଡ୍ୟୁଟିକୁ ବାହାରିଥିଲେ। ହେଲେ ଏମିତି ହଠାତ୍ କଣ ହେଲା ଯେ, ମୌସୁମୀ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରି ଦେଲେ। କୁହାଯାଉଛି ଯେ, ଡ୍ୟୁଟିକୁ ବାହାରିବା ସମୟରେ ସ୍ବାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡ଼ା ହୋଇଥିଲା। ହେଲେ ଏତେ କମ୍‌ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ମୌସୁମୀ  ଏଭଳି ଚରମ ନିଷ୍ପତ୍ତି କିପରି ନେଲେ। ସ୍ବାମୀଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ସେ ବେକରେ ରଶି ଲଗାଇଥିଲେ କି? ଯଦି ନା ତେବେ ଏତେ କମ୍‌ ସମୟରେ, ସେ କେମିତି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ? ଯଦି ହଁ ସ୍ବାମୀ ତାଙ୍କୁ କାହିଁକି ପ୍ରତିବାଦ କଲେ ନାହିଁ। ମୌସୁମୀଙ୍କ ସହକର୍ମୀଙ୍କ କଥା ସମସ୍ତଙ୍କ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଛି, ସେମାନେ କହିଛନ୍ତି, ସେ ଜଣେ ଭଲ କର୍ମଚାରୀ ଥିଲେ, ସେ କେବେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବେ ନାହିଁ। ତାଙ୍କୁ  ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି।

ସେମାନେ ଏପରି କହିବାର କାରଣ କିଛି ଥାଇପାରେ, କାହିଁକି ନା ଯେହେତୁ, ସେମାନେ ମୌସୁମୀଙ୍କ ସହକର୍ମୀ, ସେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ସେମାନଙ୍କ ସହ ଦୁଃଖସୁଖ ସେୟାର କରୁଥିବେ। ସ୍ବାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ମତାମନ୍ତର କଥା ନିଶ୍ଚିତ କହିଥିବେ। ଘରେ ଏକ ବର୍ଷର ଝିଅକୁ ଛାଡି ଚାଲିଯିବା କଥା ସେ କେବେ ଚିନ୍ତା କରି ପାରିବେ ନାହିଁ ବୋଲି ସହକର୍ମୀମାନେ କହିଛନ୍ତି।

ଏପରି କି ମୌସୁମୀ ପ୍ରେମ ବିବାହ କରିବା ପରେ ନିଜ ବାପଘର ସହ କୌଣସି ସଂପର୍କ ରଖି ନଥିଲେ। ତାଙ୍କ ସନ୍ଦେହଜନକ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାରେ ଥାନାରେ ମଧ୍ୟ ଏତଲା ଦିଆଯାଇ ନାହିଁ। ତେବେ ପ୍ରକୃତ ଦୋଷୀ କିଏ? ସେ କାହିଁକି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ନା ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି, ତାହା ବର୍ତ୍ତମାନ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇ ନାହିଁ।

ସୂଚନାଥାଉକି ଫୁଲବାଣୀ ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟର ଷ୍ଟାଫ ନର୍ସ ମୌସୁମୀ ମିଶ୍ରଙ୍କ ସନ୍ଦେହଜନକ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ​ସେ ଫୁଲବାଣୀରେ ଜିଏନ୍‌ଏମ୍‌ ତାଲିମ ନେଇ ଫୁଲବାଣୀ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଚାକିରି କରୁଥିଲେ । ସେ ଫୁଲବାଣୀର ରମାନାଥ ଦାସଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କର ଏକ ବର୍ଷର ଝିଅ ଅଛି ।

   Related Posts