Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନାରୁ ଆରୋଗ୍ୟ ହେଲେ ୨୦୧୦ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ମୋଦୀ ସରକାରଙ୍କ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି: ଜାମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀରରେ ଯେ କେହି ବି ଜାଗା କିଣି ପାରିବେ, ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି କଲା ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ୧୨୭୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୨୪୭ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୨୮୩୯୪୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : କେନାଲରୁ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇ ବୁଡିଯାଇଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ସ୍ତ୍ରୀର ଚରିତ୍ରକୁ ସନ୍ଦେହ କରି ଠେଙ୍ଗାରେ ପିଟି ପିଟି ମାରିଦେଲା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ବାମୀ ଫେରାର
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଶ୍ରମିକଙ୍କ ସନ୍ଦେହଜନକ ମୃତ୍ୟୁ, ବିଷାକ୍ତ ମଦ ପିଇ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଯୁବକଙ୍କ କ୍ଷତ ବିକ୍ଷତ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ପରିବାର ଲୋକ
  • ||
  • ଜଲାପୁଟ ଜଳ ଭଣ୍ଡାରରେ ମାଛଧରା ଡଙ୍ଗା ବୁଡି ୩ ନିଖୋଜ, ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି
  • ||
  • ପାକିସ୍ତାନ : ପେଶାଓ୍ୱାରରେ ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣରେ ୭ ମୃତ, ୫୫ ଆହତ
  • ||

ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ବିଭ୍ରାଟ ପ୍ରସଂଗ: ବିଜୟ ମହାପାତ୍ର-ଗଜପତି ମୁହାଁମୁହିଁ, ସବୁ ଜଗନ୍ନାଥ ମନ୍ଦିର ଆଗରେ ବିକ୍ଷୋଭ କରିବ ବିଜେପି

31/12/2018 at 4:45 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୩୧|୧୨: ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ଦେଖାଦେଇଥିବା ବିଭ୍ରାଟ ପାଇଁ ବର୍ତ୍ତମାନସୁଦ୍ଧା କାହାକୁ ବିଧିବଦ୍ଧ ଭାବେ ଦାୟୀ କରାଯାଇନାହିଁ। କିନ୍ତୁ ବୟାନ ବାଜି ଜୋର ଧରିଛି। ବିଜେପି ଏବେ ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ସବୁ ଜଗନ୍ନାଥ ମନ୍ଦିର ଆଗରେ ବିକ୍ଷୋଭ କରିବାକୁ ରଣହୁଂକାର ଦେଇଛି। ସେପଟେ ପୂର୍ବତନ ମନ୍ତ୍ରୀ ବିଜୟ ମହାପାତ୍ର ଆଜି ଆକ୍ଷେପ କରିଛନ୍ତି ଗଜପତି ମହାରାଜଙ୍କୁ। ଯାହାର ଜବାବ ଦେଇଛନ୍ତି ଗଜପତିଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ।

ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ବିଭ୍ରାଟ ପାଇଁ କିଏ ଦାୟୀ।କାହାର ଅହଂକାର ପାଇଁ ବାରମ୍ବାର ଦେଖାଦେଉଛି ବିଭ୍ରାଟ। ଏବେ ସମସ୍ତେ ଛକିପାଞ୍ଚି ହେଉଛନ୍ତି। କେହି ଦୋଷ ମୁଣ୍ଡାଇବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନୁହନ୍ତି କି ଯିଏ ଦୋଷ କରିଛନ୍ତି ତସେମାନଙ୍କୁ ଚିହ୍ନଟ କରାଯାଉନାହିଁ। ଏତିକିବେଳେ ଚାଲିଛି ବୟାନବାଜି ।ଆଜି ବିଜେପି ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଆଗରେ ବିକ୍ଷୋଭ କରିଛି। ଆସନ୍ତାକାଲିଠାରୁ ରାଜ୍ୟର ସବୁ ଜଗନ୍ନାଥ ମନ୍ଦିର ଆଗରେ ବିକ୍ଷୋଭ କରିବାକୁ ବିଜେପି ରଣହୁଂକାର ଦେଇଛି।

ସେପଟେ ବରିଷ୍ଠ ନେତା ତଥା ପୂର୍ବତନ ମନ୍ତ୍ରୀ ବିଜୟ ମହାପାତ୍ର ଆଜି ଆକ୍ଷେପ କରିଛନ୍ତି ଗଜପତି ମହାରାଜଙ୍କୁ। ପରିଚାଳନା କମିଟି ସଭାପତି ଭାବେ ଗଜପତିଙ୍କର ଦାୟିତ୍ବ ରହିଛି। ଏଥିସହିତପ୍ରଶାସନ ଚାହିଁଥିଲେ ଏହାର ସମାଧାନ କରିପାରିଥାନ୍ତା ବୋଲି ବିଜୟ କହିଛନ୍ତି। ସେପଟେ ଗଜପତିଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ପକ୍ଷରୁ ଏକ ପ୍ରେସ ବିବୃତିରେ ଏହାକୁ ଖଣ୍ଡନ କରାଯାଇଛି।ଦୈନନ୍ଦିନ ପରିଚାଳନା ଦାୟିତ୍ବ ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରଶାସନକଙ୍କର ବୋଲି ଏଥିରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି। ସେପଟେ ପିସିସି ସଭାପତି ସରକାର ଠିକ୍ ସମୟରେ ଆଲୋଚନା କରୁନଥିବାରୁ ଏହାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରୁନାହିଁ। ଯାହାର ଉତ୍ତର ରଖିଛନ୍ତି ଆଇନମନ୍ତ୍ରୀ।

କାଲି ଲକ୍ଷାଧିକ ଭକ୍ତ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ଦର୍ଶନ କରିବା ଲାଗି ଆସିବେ।ଏହି ସମୟରେ ସବୁକିଛି ଶୃଙ୍ଖଳିତ କରିବା ପ୍ରଶାସନ ଉପରେ ବଡ଼ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ହୋଇଛି।

   Related Posts