Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଦିନକରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ୩୪୮୬ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ , ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୫୪୧ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ମିଶନ କାଶ୍ମୀର ଉପରେ ୧୪ ନେତାଙ୍କ ସହ ପିଏମ ମୋଦୀଙ୍କ ମହାବୈଠକ ଶେଷ
  • ||
  • ବରି​‌ଷ୍ଠ ଆଇପିଏସ୍‌ ସ୍ତରରେ ଅଦଳବଦଳ
  • ||
  • ଦ୍ବାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ପରୀକ୍ଷା: ୩୧ ଜୁଲାଇ ସୁଦ୍ଧା ରେଜଲ୍ଟ ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ରାଜ୍ୟକୁ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ରାଇରଙ୍ଗପୁର : ଅଣ୍ଡା ବଣ୍ଟନରେ ପାତର ଅନ୍ତର, ଅଭିଯୋଗ କଲେ ନାଁ କାଟିଦେବାକୁ ଅଙ୍ଗନବାଡି ଦିଦି ଦେଉଛନ୍ତି ଧମକ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ନଦୀ ପଠାରେ ପଡିଛି ଅଜଣା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଉଛି ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୪୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଆଜି ୧୦ ଜିଲ୍ଲାରେ ଅତିପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା, ୨୭ ଯାଏଁ ଛେଚିବ
  • ||
  • ହ୍ରାସ ପରେ ପୁଣି ବଢୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୬୫୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||

ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ବିଭ୍ରାଟ ପ୍ରସଂଗ: ବିଜୟ ମହାପାତ୍ର-ଗଜପତି ମୁହାଁମୁହିଁ, ସବୁ ଜଗନ୍ନାଥ ମନ୍ଦିର ଆଗରେ ବିକ୍ଷୋଭ କରିବ ବିଜେପି

31/12/2018 at 4:45 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୩୧|୧୨: ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ଦେଖାଦେଇଥିବା ବିଭ୍ରାଟ ପାଇଁ ବର୍ତ୍ତମାନସୁଦ୍ଧା କାହାକୁ ବିଧିବଦ୍ଧ ଭାବେ ଦାୟୀ କରାଯାଇନାହିଁ। କିନ୍ତୁ ବୟାନ ବାଜି ଜୋର ଧରିଛି। ବିଜେପି ଏବେ ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ସବୁ ଜଗନ୍ନାଥ ମନ୍ଦିର ଆଗରେ ବିକ୍ଷୋଭ କରିବାକୁ ରଣହୁଂକାର ଦେଇଛି। ସେପଟେ ପୂର୍ବତନ ମନ୍ତ୍ରୀ ବିଜୟ ମହାପାତ୍ର ଆଜି ଆକ୍ଷେପ କରିଛନ୍ତି ଗଜପତି ମହାରାଜଙ୍କୁ। ଯାହାର ଜବାବ ଦେଇଛନ୍ତି ଗଜପତିଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ।

ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ବିଭ୍ରାଟ ପାଇଁ କିଏ ଦାୟୀ।କାହାର ଅହଂକାର ପାଇଁ ବାରମ୍ବାର ଦେଖାଦେଉଛି ବିଭ୍ରାଟ। ଏବେ ସମସ୍ତେ ଛକିପାଞ୍ଚି ହେଉଛନ୍ତି। କେହି ଦୋଷ ମୁଣ୍ଡାଇବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନୁହନ୍ତି କି ଯିଏ ଦୋଷ କରିଛନ୍ତି ତସେମାନଙ୍କୁ ଚିହ୍ନଟ କରାଯାଉନାହିଁ। ଏତିକିବେଳେ ଚାଲିଛି ବୟାନବାଜି ।ଆଜି ବିଜେପି ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଆଗରେ ବିକ୍ଷୋଭ କରିଛି। ଆସନ୍ତାକାଲିଠାରୁ ରାଜ୍ୟର ସବୁ ଜଗନ୍ନାଥ ମନ୍ଦିର ଆଗରେ ବିକ୍ଷୋଭ କରିବାକୁ ବିଜେପି ରଣହୁଂକାର ଦେଇଛି।

ସେପଟେ ବରିଷ୍ଠ ନେତା ତଥା ପୂର୍ବତନ ମନ୍ତ୍ରୀ ବିଜୟ ମହାପାତ୍ର ଆଜି ଆକ୍ଷେପ କରିଛନ୍ତି ଗଜପତି ମହାରାଜଙ୍କୁ। ପରିଚାଳନା କମିଟି ସଭାପତି ଭାବେ ଗଜପତିଙ୍କର ଦାୟିତ୍ବ ରହିଛି। ଏଥିସହିତପ୍ରଶାସନ ଚାହିଁଥିଲେ ଏହାର ସମାଧାନ କରିପାରିଥାନ୍ତା ବୋଲି ବିଜୟ କହିଛନ୍ତି। ସେପଟେ ଗଜପତିଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ପକ୍ଷରୁ ଏକ ପ୍ରେସ ବିବୃତିରେ ଏହାକୁ ଖଣ୍ଡନ କରାଯାଇଛି।ଦୈନନ୍ଦିନ ପରିଚାଳନା ଦାୟିତ୍ବ ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରଶାସନକଙ୍କର ବୋଲି ଏଥିରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି। ସେପଟେ ପିସିସି ସଭାପତି ସରକାର ଠିକ୍ ସମୟରେ ଆଲୋଚନା କରୁନଥିବାରୁ ଏହାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରୁନାହିଁ। ଯାହାର ଉତ୍ତର ରଖିଛନ୍ତି ଆଇନମନ୍ତ୍ରୀ।

କାଲି ଲକ୍ଷାଧିକ ଭକ୍ତ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ଦର୍ଶନ କରିବା ଲାଗି ଆସିବେ।ଏହି ସମୟରେ ସବୁକିଛି ଶୃଙ୍ଖଳିତ କରିବା ପ୍ରଶାସନ ଉପରେ ବଡ଼ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ହୋଇଛି।

   Related Posts