Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁଣି ଫେଲ୍ ମାରିଲା ବ୍ୟାଟିଂ, ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ନିକଟରୁ ୩୧ ରନରେ ହାରିଲା ଭାରତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଏବେ ତୃତୀୟ ଲହର ଚାଲିଛି, ତଥାପି ଭୟଭୀତ ହେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ: ମୁଖ୍ୟ ସଚିବ
  • ||
  • ପୁରୀ: ପୋଲିସ କବଜାରେ ୩ ଧଳାଜହର ବେପାରୀ, ୧୭୨ ବ୍ରାଉନ ସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • କ୍ୟାପଟେନ୍ ପଦ ଛାଡିବା ପରେ କୋହଲିଙ୍କ ଟେଷ୍ଟ ରାଙ୍କିଙ୍ଗ୍ରେ ସୁଧାର, ଟପ୍-୧୦କୁ ଫେରିଲେ ବୁମରା
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି; ଗୋଲାମୁଣ୍ଡା ଗାଁ ପୋଖରୀରେ ବୁଡି ଜାଆଁଳା ଭାଇ ମୃତ
  • ||
  • ବିଜେପିରେ ମିଶି ପାରନ୍ତି କଂଗ୍ରେସର ପୋଷ୍ଟର ଗର୍ଲ ପ୍ରିୟଙ୍କା ମୌର୍ଯ୍ୟ, କହିଲେ- ପାର୍ଟି ମୋର ଫାଇଦା ଉଠାଇଲା
  • ||
  • ଭାରତର ଷ୍ଟାର ଟେନିସ୍ ଖେଳାଳି ସାନିଆ ମିର୍ଜାଙ୍କ ଅବସର ଘୋଷଣା, ୨୦୨୨ ହେବ ଶେଷ ସିଜିନ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୮୨ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୪୪୧ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୯୪କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୬୦୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୬୭୦୯୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ଝିଅ ଜାହ୍ନବୀ କପୂର ତିରୁପତି ମନ୍ଦିରରେ କରିବେ ବିବାହ!କାହିଁକି ଜାଣନ୍ତୁ…

9/09/2019 at 8:58 PM

ମୁମ୍ବାଇ୯|୯: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ରୀଦେବୀ ଓ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା ବନି କାପୁରଙ୍କ ଝିଅ ଜାହ୍ନବୀ କପୂର ଗୁଞ୍ଜନ ସକ୍ସେନାଙ୍କ ବାୟୋପିକରେ ନଜର ଆସିବେ।

ଏହି ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ଜାହ୍ନବୀ କପୂରଙ୍କ ଲୁକ୍‌ ସାମ୍ନାକୁ ଆସି ସାରିଛି। ତାଙ୍କର ଏହି ଲୁକ୍ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ବେଶ ପସନ୍ଦ ଆସିଛି । ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଜାହ୍ନବୀଙ୍କ ବିବାହ ଓ ତାଙ୍କ ମାଆ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ସଂପର୍କରେ ପ୍ରଶ୍ନ କରାଯାଇଥିଲା।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ବ୍ରାଇଡ୍‌ସ ଟୁଡେ ମ୍ୟାଗାଜିନର କଭର ପେଜ୍ ପାଇଁ ଜାହ୍ନବୀ ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ କନ୍ୟା ବେଷରେ ଫଟୋସୁଟ୍ କରିଛନ୍ତି।

ସେହି ଫଟୋଗୁଡିକ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି।

ବ୍ରାଇଡସ୍‌ ଟୁଡେ ପାଇଁ ଜାହ୍ନବୀ କରିଥିବା ଫଟୋ ସୁଟ୍‌କୁ ନେଇ ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ସଂପର୍କରେ କିଛି ପ୍ରଶ୍ନ କରାଯାଇଥିଲା।

ସେ କହିଥିଲେ, ଜାହ୍ନବୀ ପସନ୍ଦ କରୁଥିବା ପୁଅଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ମାଆ ଶ୍ରୀଦେବୀ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ। ଜାହ୍ନବୀଙ୍କ ବାହାଘର ପାଇଁ ଶ୍ରୀଦେବୀ ନିଜେ ପୁଅ ପସନ୍ଦ କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଥିଲେ।

୨୦୧୮ ମସିହା ଫେବୃଆରି ମାସରେ ର୍ଦୁଘଟଣାରେ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ମତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା। ତାଙ୍କ ମାଆଙ୍କ ସଂପର୍କରେ ଜାହ୍ନବୀଙ୍କୁ ପଚାରିବାରୁ ସେ  କହିଥିଲେ, ଜାହ୍ନବୀଙ୍କ ମାଆ ହେଉଛନ୍ତି ତାଙ୍କର ଆଇଡଲ୍ ପାର୍ଟନର। ଶ୍ରୀଦେବୀ ବହୁତ ପ୍ରତିଭାଶାଳୀ  ଥିଲେ । ଶ୍ରୀଦେବୀ ସର୍ବଦା ନିଜ କାମକୁ ନେଇ ବ୍ୟସ୍ଥଥାନ୍ତି ବୋଲି ଜାହ୍ନଭି କହିଛନ୍ତି। ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କର ପାଖରେ ସେନ୍ସ ଅଫ୍‌ ହ୍ୟୁମର ଥିଲା। ତାଙ୍କଠାରୁ ଜାହ୍ନଭିଙ୍କୁ କିଛି ଶିଖିବାକୁ ମିଳିଛି।

ଜାହ୍ନଭିଙ୍କ ବିବାହକୁ ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ କରିବାରୁ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ, ସେ ଏମିତି ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଯାହା ରିୟଲ ଓ ପର୍ସନାଲ ହେଇଥିବ। ଗ୍ରାଣ୍ଡ ଓ ଫ୍ୟାନ୍ସି ଜିନିଷର ଆବଶ୍ୟକ ତାଙ୍କର ନାହିଁ। ତାଙ୍କ ବାହାଘର ପାରମ୍ପରିକ ଓ ତିରୁପତି ମନ୍ଦିରରେ ହେବ ବୋଲି ଜାହ୍ନଭି କହିଛନ୍ତି।  ତିରୁପତି ମନ୍ଦିରରେ ଜାହ୍ନବୀଙ୍କ ବାହାଘର ହେଉ ବୋଲି ତାଙ୍କ ମାଆ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ଥିଲା।

ବାହାଘରରେ ସେ କାଞ୍ଜିଭରମ ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧିବେ ଏବଂ ବାହାଘର ପରେ ବହୁତ ସାଉଥ ଇଣ୍ଡିନ୍ସ ଖାଇବରେ ବଡ଼ ପାର୍ଟିର ଆୟୋଜନା କରାଯିବ ବୋଲି ଜାହ୍ନଭି ଶେଷରେ କହିଥିଲେ।

   Related Posts