Thursday, December 13, 2018

News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପଞ୍ଚତାରକା ହୋଟେଲ ବାଥ୍ ରୁମରେ ଗୁପ୍ତରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ମହିଳାଙ୍କ ନଗ୍ନ ଭିଡିଓ ହେଲା ୱେବରେ ଅପଲୋଡ, ସତର୍କ ରହନ୍ତୁ- ନହେଲେ ଆପଣ ବି ହୋଇପାରନ୍ତି ପରବର୍ତ୍ତି ଶିକାର

ନ୍ୟୁୟର୍କ୬|୧୨: ଆପଣମାନେ ଯେତେବେଳେ ବାହାରକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ଯାତ୍ରାକୁ ଆରାମଦାୟକ କରିବା ପାଇଁ କେଉଁଠି ନା କେଉଁଠି ରାତ୍ରୀଯାପନ ପାଇଁ ହୋଟେଲର ସାହାରା ନେଉଛନ୍ତି । ଆପଣଯଦି ପୁରୁଷ ହୋଇଛନ୍ତି ତାହେଲେ ବିଶେଷକିଛି ଅସୁବିଧା ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଯଦି ମହିଳା କିମ୍ଵା କୌଣସି ମହିଳାଂକ ସହ ଯାତ୍ରା କରୁଛନ୍ତି ତାହେଲେ ହୋଟେଲରେ ରହିବାବେଳେ ସାବଧାନ ରହିବା ନିହାତି ଜରୁରୀ । ସାଧାରଣ ହୋଟେଲରେ ଯେମିତି ଭୟ ଥାଏ , ପଂଚତାରକା ହୋଟେଲରେ ମଧ୍ୟ ସେମିତି ଭୟ ରହିଛି । ଆପଣମାନେ ଭୂଲିଯିବା ଉଚିତ ନୁହେଁଯେ, ଆପଣ ମାତ୍ର କିଛିଦିନ ବା କିଛିଘଣ୍ଟା ପାଇଁ  ହୋଟେଲରେ ରହିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି । ତା ମାନେ ନୁହେଁ ଆପଣ ଘର ଭଳି ସେଠାରେ ଚଳିବେ । ପଞ୍ଚତାରକା ହୋଟେଲ ଭାବି ନିଜକୁ ଗୋପନୀୟତା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସୁରକ୍ଷା ମଣିବା ଆଦୌ ଠିକ ନୁହେଁ ।

ଯଦି ଆପଣ ସାବଧାନ ନୁହଁନ୍ତି, ତାହେଲେ ନିଶ୍ଚିତଭାବେ ହଇରାଣରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି । ସେମିତି ଏକ ଘଟଣା ଘଟିଛି ଚିକାଗୋର ଏକ  ପଂଚତାରକା ହୋଟେଲରେ । ମହିଳା ଜଣଂକୁ ସେମିତି ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣାର ସାମନା କରିବାକୁ ପଡ଼ିଛି । ମହିଳା ଜଣକ ଆପତ୍ତିଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ଥିବା ସମୟରେ ସ୍ପାଇ କ୍ୟାମରାରେ ତାଂକ ଅଜାଣତରେ ଭିଡ଼ିଓ ସୁଟିଂ କରାଯାଇଥିଲା । ସେଇ ଭିଡ଼ିଓକୁ ଆଡ଼ଲ୍ଟ ସାଇଟରେ ଅପଲୋଡ଼ କରିଦିଆଯାଇଥିଲା । ମହିଳା ଜାଣିବା ବେଳକୁ ବହୁତ ଡ଼େରି ହୋଇଯାଇଥିଲା ।

ମହିଳା ଏହା ଜାଣିବା ବେଳକୁ ହଜାର ହଜାର ଲୋକ ସେ ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖିସାରିଥିଲେ । ମହିଳା ଜଣକ ସେ ହୋଟେଲ ବିରୋଧରେ ୧୦୦ନିୟୁତ ଡ଼ଲାରର ମାନହାନୀ ମକଦ୍ଦମା ରୁଜୁ କରିଥିଲେ ।

ନ୍ୟୁୟର୍କରେ ଥିବା ହିଲଟନ ଓ୍ଵାଲଡ଼ଓ୍ଵାଇଡ଼ ହୋଟେଲ ବିରୋଧରେ ମହିଳା ଜଣକ ସାଂଘାତିକ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥିଲେ । ସେ ବାଥରୁମରେ ଆପତ୍ତିଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ଥିବାବେଳେ ହିଡ଼େନ କ୍ୟାମରାରେ ହୋଟେଲରେ ତାଂକର ଭିଡ଼ିଓ ସୁଟିଂଗ କରାଯାଇଥିଲା । ଯାହାକୁ ତାଂକ ନାଁରେ ଭିଡ଼ିଓ ତିଆରି କରି ଆଡ଼ଲ୍ଟ ସାଇଟରେ ଛଡ଼ାଯାଇଥିଲା । ସେଥିପାଇଁ ସେ ମାନସିକ ଅଶାନ୍ତିରେ ରହୁଛନ୍ତି ବୋଲି ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ।

ମହିଳା ରୁଜୁ କରିଥିବା ମକଦ୍ଦମାରୁ ଜଣାଯାଇଛି,ସେ ଗାଧୋଉଥିବା ସମୟରେ  ଭିଡ଼ିଓ ସୁଟିଂ କରାଯାଇଛି ,ଯେଉଁଥିରେ ସେ ପୁରା ନଗ୍ନ ଅବସ୍ଥାରେ ଥିଲେ । ସେଇ ନଗ୍ନ ଭିଡ଼ିଓକୁ ଏଡ଼ିଟିଂ କରାଯାଇ ତାଂକ ନାଁରେ ଅପଲୋଡ଼ କରାଯାଇଛି । ସେ ଏବାବଦରେ ଆପତ୍ତି କଲାପରେ ହୋଟେଲ ତରଫରୁ ମଧ୍ୟ ଫେକ ଇ-ମେଲ ଆଇଡ଼ରୁ ଧମକ ମିଳିଥିବା କହିଛନ୍ତି ମହିଳା । ଯେଉଁ ଇ-ମେଲରେ ତାଂକ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ,ପରିବାର, ପଡ଼ୋଶୀଂକୁ ଏ ଭିଡ଼ିଓ ପଠାଇଦେବାକୁ ମଧ୍ୟ ଧମକ ମଧ୍ୟ ଦିଆଯାଇଥିଲା । ଏପରିକି ସେଇ ମେଲ୍ ରେ ଆଡ଼ଲ୍ଟ ସାଇଟରେ ଅପଲୋଡ଼ ହୋଇଥିବା ଭିଡ଼ିଓ ଲିଙ୍କ୍ ମଧ୍ୟ ପଠାଯାଇଥିଲା ।

ତା ପରେ ସେଇ ମହିଳା ଜଣକର ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡ଼ିଓ ସମସ୍ତ ସଂପର୍କୀୟମାନଂକୁ ପଠାଇ ଦିଆଯାଇଥିଲା । ହୋଟେଲ ତରଫରୁ ଅନେକଥର ଧମକ ପାଇବା ସହିତ ବ୍ଲାକମେଲିଂ କରାଯାଉଥିବା ନେଇ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ମହିଲା ।

ଆପଣମାନେ ଯଦି କେବେ ବାହାରକୁ ଯାଉଥାନ୍ତି, ତାହେଲେ ସଚେତନ ଥାନ୍ତୁ । ନହେଲେ ଆପଣ ବି ହୋଇପାରନ୍ତି ଏ ଭଳି ଶିକାର ।

3181 Views

   You May Also Like