Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟିକା ବଣ୍ଟନ ପାଇଁ ୨୧ ଜଣିଆ ପରିଚାଳନା କମିଟି ଗଠନ, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ହେଲେ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ
  • ||
  • ୯୦ ପ୍ରତିଶତ ନଷ୍ଟ ହୋଇ ସାରିଥିଲା କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଫୁସ୍‌ଫୁସ୍, ଇକମୋ ପଦ୍ଧତିରେ ସୁସ୍ଥ କଲେ ସମ୍ ଡାକ୍ତର
  • ||
  • ଦ୍ଵିତୀୟ ଲହର ସଂକ୍ରମଣର ଆଶଙ୍କା ନାହିଁ, ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ୬୦୫ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୮ରେ କୃଷକଙ୍କ ଭାରତ ବନ୍ଦ ଡାକରା, ରାଜ୍ୟ କଂଗ୍ରେସର ସମର୍ଥନ ଘୋଷଣା
  • ||
  • ପଞ୍ଚମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ କୃଷକ-ସରକାରଙ୍କ ଆଲୋଚନା ବିଫଳ, ଡିସେମ୍ବର ୯’ରେ ପୁଣି ବୈଠକ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ଷଣ୍ଢକୁ ଧକ୍କା ଦେବା ପରେ ହୁତୁ ହୁତୁ ହୋଇ ଜଳିଲା କାର୍, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ୪ ଜଣ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ‘ପରୀ’ ହତ୍ୟାକାରୀକୁ ଧରାଇଦେଲେ ମିଳିବ ଲକ୍ଷେ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ନୟାଗଡ : ଘର ବାଡିପଟୁ ମିଳିଲା ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ମୃତଦେହ, ମୁଣ୍ଡ ଏବଂ ମୁହଁରେ ରହିଛି କ୍ଷତଚିହ୍ନ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୧୨ ବଖରା ଘର ସହ ଜଳିଗଲା ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା ଗହଣା
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର୍, ଆରୋହୀ ପିଟିହେଲେ ଟ୍ରକ୍‌ରେ, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||

ପଞ୍ଚତାରକା ହୋଟେଲ ବାଥ୍ ରୁମରେ ଗୁପ୍ତରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ମହିଳାଙ୍କ ନଗ୍ନ ଭିଡିଓ ହେଲା ୱେବରେ ଅପଲୋଡ, ସତର୍କ ରହନ୍ତୁ- ନହେଲେ ଆପଣ ବି ହୋଇପାରନ୍ତି ପରବର୍ତ୍ତି ଶିକାର

6/12/2018 at 6:16 PM

ନ୍ୟୁୟର୍କ୬|୧୨: ଆପଣମାନେ ଯେତେବେଳେ ବାହାରକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ଯାତ୍ରାକୁ ଆରାମଦାୟକ କରିବା ପାଇଁ କେଉଁଠି ନା କେଉଁଠି ରାତ୍ରୀଯାପନ ପାଇଁ ହୋଟେଲର ସାହାରା ନେଉଛନ୍ତି । ଆପଣଯଦି ପୁରୁଷ ହୋଇଛନ୍ତି ତାହେଲେ ବିଶେଷକିଛି ଅସୁବିଧା ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଯଦି ମହିଳା କିମ୍ଵା କୌଣସି ମହିଳାଂକ ସହ ଯାତ୍ରା କରୁଛନ୍ତି ତାହେଲେ ହୋଟେଲରେ ରହିବାବେଳେ ସାବଧାନ ରହିବା ନିହାତି ଜରୁରୀ । ସାଧାରଣ ହୋଟେଲରେ ଯେମିତି ଭୟ ଥାଏ , ପଂଚତାରକା ହୋଟେଲରେ ମଧ୍ୟ ସେମିତି ଭୟ ରହିଛି । ଆପଣମାନେ ଭୂଲିଯିବା ଉଚିତ ନୁହେଁଯେ, ଆପଣ ମାତ୍ର କିଛିଦିନ ବା କିଛିଘଣ୍ଟା ପାଇଁ  ହୋଟେଲରେ ରହିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି । ତା ମାନେ ନୁହେଁ ଆପଣ ଘର ଭଳି ସେଠାରେ ଚଳିବେ । ପଞ୍ଚତାରକା ହୋଟେଲ ଭାବି ନିଜକୁ ଗୋପନୀୟତା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସୁରକ୍ଷା ମଣିବା ଆଦୌ ଠିକ ନୁହେଁ ।

ଯଦି ଆପଣ ସାବଧାନ ନୁହଁନ୍ତି, ତାହେଲେ ନିଶ୍ଚିତଭାବେ ହଇରାଣରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି । ସେମିତି ଏକ ଘଟଣା ଘଟିଛି ଚିକାଗୋର ଏକ  ପଂଚତାରକା ହୋଟେଲରେ । ମହିଳା ଜଣଂକୁ ସେମିତି ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣାର ସାମନା କରିବାକୁ ପଡ଼ିଛି । ମହିଳା ଜଣକ ଆପତ୍ତିଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ଥିବା ସମୟରେ ସ୍ପାଇ କ୍ୟାମରାରେ ତାଂକ ଅଜାଣତରେ ଭିଡ଼ିଓ ସୁଟିଂ କରାଯାଇଥିଲା । ସେଇ ଭିଡ଼ିଓକୁ ଆଡ଼ଲ୍ଟ ସାଇଟରେ ଅପଲୋଡ଼ କରିଦିଆଯାଇଥିଲା । ମହିଳା ଜାଣିବା ବେଳକୁ ବହୁତ ଡ଼େରି ହୋଇଯାଇଥିଲା ।

ମହିଳା ଏହା ଜାଣିବା ବେଳକୁ ହଜାର ହଜାର ଲୋକ ସେ ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖିସାରିଥିଲେ । ମହିଳା ଜଣକ ସେ ହୋଟେଲ ବିରୋଧରେ ୧୦୦ନିୟୁତ ଡ଼ଲାରର ମାନହାନୀ ମକଦ୍ଦମା ରୁଜୁ କରିଥିଲେ ।

ନ୍ୟୁୟର୍କରେ ଥିବା ହିଲଟନ ଓ୍ଵାଲଡ଼ଓ୍ଵାଇଡ଼ ହୋଟେଲ ବିରୋଧରେ ମହିଳା ଜଣକ ସାଂଘାତିକ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥିଲେ । ସେ ବାଥରୁମରେ ଆପତ୍ତିଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ଥିବାବେଳେ ହିଡ଼େନ କ୍ୟାମରାରେ ହୋଟେଲରେ ତାଂକର ଭିଡ଼ିଓ ସୁଟିଂଗ କରାଯାଇଥିଲା । ଯାହାକୁ ତାଂକ ନାଁରେ ଭିଡ଼ିଓ ତିଆରି କରି ଆଡ଼ଲ୍ଟ ସାଇଟରେ ଛଡ଼ାଯାଇଥିଲା । ସେଥିପାଇଁ ସେ ମାନସିକ ଅଶାନ୍ତିରେ ରହୁଛନ୍ତି ବୋଲି ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ।

ମହିଳା ରୁଜୁ କରିଥିବା ମକଦ୍ଦମାରୁ ଜଣାଯାଇଛି,ସେ ଗାଧୋଉଥିବା ସମୟରେ  ଭିଡ଼ିଓ ସୁଟିଂ କରାଯାଇଛି ,ଯେଉଁଥିରେ ସେ ପୁରା ନଗ୍ନ ଅବସ୍ଥାରେ ଥିଲେ । ସେଇ ନଗ୍ନ ଭିଡ଼ିଓକୁ ଏଡ଼ିଟିଂ କରାଯାଇ ତାଂକ ନାଁରେ ଅପଲୋଡ଼ କରାଯାଇଛି । ସେ ଏବାବଦରେ ଆପତ୍ତି କଲାପରେ ହୋଟେଲ ତରଫରୁ ମଧ୍ୟ ଫେକ ଇ-ମେଲ ଆଇଡ଼ରୁ ଧମକ ମିଳିଥିବା କହିଛନ୍ତି ମହିଳା । ଯେଉଁ ଇ-ମେଲରେ ତାଂକ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ,ପରିବାର, ପଡ଼ୋଶୀଂକୁ ଏ ଭିଡ଼ିଓ ପଠାଇଦେବାକୁ ମଧ୍ୟ ଧମକ ମଧ୍ୟ ଦିଆଯାଇଥିଲା । ଏପରିକି ସେଇ ମେଲ୍ ରେ ଆଡ଼ଲ୍ଟ ସାଇଟରେ ଅପଲୋଡ଼ ହୋଇଥିବା ଭିଡ଼ିଓ ଲିଙ୍କ୍ ମଧ୍ୟ ପଠାଯାଇଥିଲା ।

ତା ପରେ ସେଇ ମହିଳା ଜଣକର ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡ଼ିଓ ସମସ୍ତ ସଂପର୍କୀୟମାନଂକୁ ପଠାଇ ଦିଆଯାଇଥିଲା । ହୋଟେଲ ତରଫରୁ ଅନେକଥର ଧମକ ପାଇବା ସହିତ ବ୍ଲାକମେଲିଂ କରାଯାଉଥିବା ନେଇ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ମହିଲା ।

ଆପଣମାନେ ଯଦି କେବେ ବାହାରକୁ ଯାଉଥାନ୍ତି, ତାହେଲେ ସଚେତନ ଥାନ୍ତୁ । ନହେଲେ ଆପଣ ବି ହୋଇପାରନ୍ତି ଏ ଭଳି ଶିକାର ।

   Related Posts