Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବଣାଇ ରେଞ୍ଜରେ ଗୋଠଛଡା ଦନ୍ତା ଆତଙ୍କ, ସନ୍ଧ୍ୟା ହେଲେ ଗାଁରେ ପଡୁଛି ତାଟିକବାଟ
  • ||
  • ଟେକ୍ସାସରେ ୪ ଜଣଙ୍କୁ ପଣବନ୍ଦୀ : ପାକିସ୍ତାନୀ ବୈଜ୍ଞାନିକଙ୍କୁ ମୁକ୍ତ କରିବାକୁ ଦାବି, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଏଫବିଆଇ ଓ ସ୍ୱାଟ୍ ଟିମ୍
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୧କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଡେଇଁଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୧୭୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୩୩୯୧୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ନିଶାରେ ୩ ବାଇକକୁ ଧକ୍କା ଦେଲେ କାର୍ ଡ୍ରାଇଭର, ଓଲଟା ପୋଲିସକୁ କଲେ ଗାଳିଗୁଲଜ
  • ||
  • ଫାଟିଗଲା ମୋବାଇଲ ବ୍ୟାଟେରୀ, ନାବାଳକ ଗୁରୁତର : ପଥରରେ ଛେଚୁଥିବା ବେଳେ ଅଘଟଣ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟର ୪ ବରିଷ୍ଠ ଆଇଏଏସଙ୍କୁ ପ୍ରମୋସନ, ଅତିରିକ୍ତ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ ପାହ୍ୟାକୁ ପଦୋନ୍ନତି
  • ||
  • କୋଟିଆରେ ହେବ ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ, ୧୩ଟି ବୁଥରେ ମତଦାନ
  • ||

ଏହି ଫଟୋରେ ଲୁଚି ରହିଥିବା ସାପକୁ ଆପଣ ଖୋଜି ପାରିବେ କି ? ଅନେକ ଲୋକ ହାର ମାନିଛନ୍ତି

16/04/2020 at 3:38 PM

‘ସ୍ପଟ ଦ ସ୍ନେକ’ ସବୁଠାରୁ ପୁରୁଣା ଏବଂ ରୋମାଞ୍ଚକ ଖେଳ | କିଛି ଦିନ ହେଲା ଫେସବୁକରେ ଏକ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି | ଫଟୋରେ ପଚରା ଯାଇଛି ଫଟୋରେ ସାପ କେଉଁଠି ଅଛି ଚିହ୍ନଟ କର | ଗୁରୁବାର ଦିନ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ସ୍ଥିତ ସ୍ନେକ କେଚର୍ସ ସର୍ଭିସ ‘ସ୍ନେକ କେଚର୍ସ ନର୍ଦନ ରିଭର୍ସ ୨୪*୭’ ଫେସବୁକରେ ଏକ ଜଙ୍ଗଲର ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ | ଫଟୋରେ ଏକ ସାପ ରହିଛି | ତେବେ ଫଟୋଟିକୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଧ୍ୟାନର ସହ ଦେଖିବାକୁ ହେବ | ଧ୍ୟାନର ସହ ଦେଖିଲେ ଆପଣ ଫଟୋରେ ସାପକୁ ଖୋଜି ପାରିବେ | ଫଟୋ ସେୟାର କରି ସେଥିରେ କ୍ୟାପସନ ଦେଇଥିଲେ “ସାପକୁ ଖୋଜନ୍ତୁ…ଦେଖିବା ଆପଣମାନେ ଫଟୋରେ ସାପକୁ ଖୋଜି ପାରୁଛନ୍ତି ନାଁ ନାହିଁ “

ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଫଟୋକୁ ଟିକେ ଭଲ ଭାବେ ଦେଖନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କୁ ଏଥିରେ ସାପ ଦେଖାଯାଉଛି କି ? ଗୋଟିଏ ସପ୍ତାହ ପୂର୍ବରୁ ଅନଲାଇନ ପୋଷ୍ଟ ପରେ ଫଟୋରେ ଅନେକ ଲୋକ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଥିଲେ | ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଥିଲେ “କେତେ ଘଣ୍ଟା ଦେଖିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ମୋତେ ସାପ ଦେଖା ଯାଇନଥିଲା” | ଆଉ ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଥିଲେ “ମୁଁ ବହୁତ ସମୟ ହେଲା ସାପକୁ ଖୋଜୁଛି “

ସ୍ନେକ କେଚର୍ସ ନର୍ଦନ ରିଭର୍ସ ପରେ ସାପର ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ | ସାପଟିକୁ ଏକ କୋଷ୍ଟାଲ ପାଇଥନ ଭାବେ ଚିହ୍ନଟ କରାଯାଇଥିଲା |

   Related Posts