Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପରିବାର ପାଇଁ ଏତିକି ସମ୍ପତ୍ତି ଛାଡି ଯାଇଛନ୍ତି କଂଗ୍ରେସର ଚାଣକ୍ୟ ଅହମଦ ପଟେଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୬୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୩୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୬୦୦୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଦ୍ୱିତୀୟ AIIMS ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ, କେନ୍ଦ୍ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚିବଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ
  • ||
  • ପୁରୀ : ବାହାର ଭକ୍ତଙ୍କୁ ପୁରୀ ମନା, ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶ ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନର କଟକଣା
  • ||
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଓଡିଶା ବନୀକରଣ ଅତିରିକ୍ତ ପିସିସିଏଫ୍, ଭୁବନେଶ୍ବରର ୫ଟି ଓ ମୁମ୍ବାଇ ଏବଂ ପୁନେର ୭ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • କଂଗ୍ରେସର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଅହମଦ ପଟେଲଙ୍କ ପରଲୋକ : କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇ ଚାଲିଥିଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||
  • Snack Video ସମେତ ପୁଣି ୪୩ଟି ମୋବାଇଲ୍‌ ଆପ୍‌ ବ୍ୟାନ୍‌ କଲେ ଭାରତ ସରକାର
  • ||

ବଧୂ ବେଶରେ କ୍ରିକେଟ୍ : ବାଙ୍ଗଲା ମହିଳା କ୍ରିକେଟର ସଞ୍ଜିଦା ଇସଲାମଙ୍କ ବାହାଘର ଫଟୋ ସୁଟ୍ ଭାଇରାଲ, ଆଇସିସି କହିଲା ‘ବଢିଆ’

21/10/2020 at 7:33 PM

ଢାକା,୨୧|୧୦ :   ଆଉ କିଛି ଦିନପରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯିବ ବିବାହ ଋତୁ । ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ଗତ କିଛିଦିନ ଧରି ପ୍ରି ଓ୍ୱେଡିଂ ଓ ବିବାହ ସମୟରେ ଓ୍ୱେଡିଂ ଫଟୋସୁଟର ଚାହିଦା ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି । ହାତଗଣ୍ଠି ପଢିବା ପୂର୍ବରୁ ଉଭୟ ପୁଅ ଓ ଝିଅ ଫଟୋ ସୁଟ୍ କରୁଛନ୍ତି । ବିବାହ ବେଳେ ମଧ୍ୟ ବର ଓ କନ୍ୟା ଫଟୋସୁଟ୍ କରୁଛନ୍ତି । ସେହିପରି ବାଂଲାଦେଶର ମହିଳା କ୍ରିକେଟର ସଞ୍ଜିଦା ଇସଲାମଙ୍କ ଓ୍ୱେଡିଂ ଫଟୋ ସୁଟ୍ ଓ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ସେ ନିଜ ଫଟୋସୁଟରେ କ୍ରିକେଟକୁ ସ୍ଥାନ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ଓ୍ୱେଡିଂ ଫଟୋସୁଟରେ ସଞ୍ଜିଦା କ୍ରିକେଟ ଖେଳୁଥିବା ନଜର ଆସିଛି । ସେ ନବବଧୂ ବେଶରେ କ୍ରିକେଟ ଖେଳୁଛନ୍ତି । କହିବାକୁ ଗଲେ ସେ ସାଢୀ ପିନ୍ଧି  କ୍ରିକେଟ ଖେଳୁଥିବା ନଜର ଆସିଛି ।

ସାଞ୍ଜିଦାଙ୍କ ଏହି ଫଟୋସୁଟ ଆଇସିସିର ନଜରକୁ ଆସିଥିଲା । ଆଇସିସି ସଞ୍ଜିଦାଙ୍କ ଫଟୋକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରିବା ସହ କ୍ୟାପ୍ସନ ମଧ୍ୟ ଦେଇଛି । ଆଇସିସି ଲେଖିଛି ଯେ, ଡ୍ରେସ୍, ଅଳଙ୍କାର ଓ କ୍ରିକେଟ ବ୍ୟାଟ୍ । ଏହା ହେଉଛି କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ବିବାହ ଫଟୋସୁଟ୍ ।

ଏହି ମିଡିଲ ଅର୍ଡର ମହିଳା କ୍ରିକେଟର ଜଣଙ୍କ ୧୬ଟି ଦିନିକିଆ ଓ ୫୪ଟି ଟି୨୦ ଖେଳିଛନ୍ତି । ସେ ଗତ ୮ ବର୍ଷ ହେଲା କ୍ରିକେଟ ଜଗତରେ ସକ୍ରିୟ ଅଛନ୍ତି । ସେ ଦିନିକିଆରେ ୧୭୪ ରନ୍ କରିଥିବା ବେଳେ ଟି୨୦ରେ ୫୨୦ ରନ୍ କରିଛନ୍ତି ।

ଏହି ୨୪ ବର୍ଷୀୟା କ୍ରିକେଟର ଦୁବାଇ ବିପକ୍ଷରେ ୨୦୧୨ରେ ପଦାର୍ପଣ କରିଥିଲେ । ଶେଷଥର ପାଇଁ ସେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ବିପକ୍ଷରେ ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍ ଖେଳିଥିଲେ ।

   Related Posts