Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ୱାଦିକ ବିନୋଦ ଦୁଆଙ୍କ ପରଲୋକ, କରୋନାରେ ହୋଇଥିଲେ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଚାଲିପାରିଲାନି ବିଧାନସଭା, ସୋମାବାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଲତବୀ ଘୋଷଣା କଲେ ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଚଉଷଠୀ ଯୋଗିନୀ ମା’ ନାରାୟଣୀଙ୍କ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ମା’ଙ୍କ ମୂର୍ତ୍ତିରୁ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ତାଡି ନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ୬୯୭୦ଜଣ ଭିକାରୀ, ୪୧୨୮ ପୁରୁଷ ଓ ୨୮୪୨ ମହିଳା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ରାଜ୍ୟରେ ଓମିକ୍ରନ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇନାହିଁ : DMET
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୃହରେ ବିରୋଧୀଙ୍କ ପ୍ରତିବାଦ ପ୍ରସଙ୍ଗ, ବିଧାୟିକା ସ୍ନେହାଙ୍ଗୀନି ଛୁରିଆ କହିଲେ- ‘ଏହା ଗଣତନ୍ତ୍ର ପ୍ରତି ସୁସ୍ଥ ବାତାବରଣ ନୁହଁ’
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଦୁର୍ବଳ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ବାତ୍ୟା : ରାଜସ୍ବ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ଝଡ ଧୀରେ ଧୀରେ ମହାବାତ୍ୟା ଆଡକୁ ମୁହାଁଇବ : ବିଷ୍ଣୁ ସେଠୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ପୁରୀ ବେଳାଭୂମିରେ ଲାଗିଲା ରେଡ୍ ଫ୍ଲାଗ୍, ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ଯିବା ଲାଗି ବାରଣ
  • ||
  • ପଦାର୍ଥ ବିଜ୍ଞାନୀ ପଦ୍ମଭୂଷଣ ତ୍ରିଲୋଚନ ପ୍ରଧାନଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||

ରିଲିଜ୍ ହେଲା ‘Special Ops 1.5’ ଦମଦାର୍ ଟ୍ରେଲର୍: ଆକ୍ସନ୍ ଓ ରୋମାନ୍ସରେ ଭରପୁର୍

19/10/2021 at 7:58 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୯/୧୦ : ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ ‘ସ୍ପେସିଆଲ୍ ଅପ୍ସ’ (Special Ops)ର ପରବର୍ତ୍ତୀ ସିଜିନର ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ୍ ହୋଇଛି, ଯାହାର ନାଁ ରହିଛି -‘ ସ୍ପେଶାଲ୍ ଅପ୍ସ 1.5’: ହିମତ୍ ଷ୍ଟୋରୀ । ଏଥିରେ କେ କେ ମେନନ୍ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କୁ ଏହି ସିଜନରେ ହିମତ୍ ସିଂ ଭୂମିକାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଏହାର ପୂର୍ବ ସିଜିନ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିଲା ​। ମିଡିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ସିରିଜର ଟ୍ରେଲର ଲିକ୍ ହେବା ପରେ ନିର୍ମାତା ଏହାକୁ ରିଲିଜ କରିଛନ୍ତି।

କେ କେ ମେନନ୍ ମଧ୍ୟ ନିଜର ଇନଷ୍ଟା ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏହାର ଟ୍ରେଲର ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହି ୱେବ୍ ସିରିଜର ଟ୍ରେଲର ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନରେ କୌତୁହଳ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି। ଟ୍ରେଲରଟି ଅଢେଇ ମିନିଟର। ଟ୍ରେଲରର ଆରମ୍ଭରେ ଫିଲ୍ମର କିଛି ଚରିତ୍ର ହିମତ୍ ସିଂଙ୍କ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଏହି ସିରିଜ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ହିମତ୍ ସିଂଙ୍କ ଜୀବନର କିଛି ଅଂଶ କୁହାଯାଇଛି। ଏହି ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ OTT ରେ ନଭେମ୍ବର ୧୨ ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ।

ଟ୍ରେଲରରେ ୨୦୦୧ରେ ହିମତ୍ ସିଂଙ୍କ ଦୁଃସାହସିକ କାର୍ଯ୍ୟର ଝଲକ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ସେ ଜଣେ ଅଧିକାରୀ ଭାବେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ଯିଏ ସିଷ୍ଟମର ଦୁର୍ବଳତା ବିରୋଧରେ ଲଢେଇ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ସବୁ ଅସୁବିଧା ସତ୍ତ୍ୱେ ସେ କିପରି ବଡ ଅପରେସନ୍ କରିଛନ୍ତି ତାହା ଟ୍ରେଲରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ସିରିଜରେ ଭରପୁର ଆକ୍ସନ ଓ ରୋମାନ୍ସ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ସିରିଜରେ ଅଫଟାଵ ଶିବଦାସାନି, ବିନୟ ପାଠକ, ଆଦିଲ ଖାନ, ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ସୁସ୍ମିତା, ପରମିତ ସେଠୀ, କେ.ପି ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କ ଭଳି କଳାକାର ଅଛନ୍ତି।

   Related Posts