Tuesday, October 15, 2019

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ହ୍ବାଟସ୍‌ଅପ୍ ଚାଟିଂ କରୁଥିଲେ ଏସପି ବାବୁ, ଡିଜିପିଙ୍କ ପାଖରେ ଅଭିଯୋଗ କଲେ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ…

ଲକ୍ଷ୍ନୌ୧୭|୯: ମହିଳାଙ୍କ ସହ ହ୍ବାଟସ୍‌ଅପ୍‌ରେ ଚାଟିଂ କରିବା ଆଗ୍ରା ଜିଲ୍ଲାର ଏସିପିଙ୍କୁ ମହଙ୍ଗା ପଡ଼ିଛି। ଲକ୍ଷ୍ନୌର ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଆଗ୍ରା  ଜିଲ୍ଲାର ଏସିପି ହ୍ହାଟସପ୍‌ଅପ୍‌ରେ ଚାଟିଂ କରୁଥିଲେ। ଏସିପିଙ୍କ ସହ ଚାଟିଂ କରିବା କଥା ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ଜାଣିବା ପରେ ସଂପୃକ୍ତ ଏସପିଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଡିଜିପିଙ୍କ ପାଖରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଘଟଣା ତଦନ୍ତ ଦାୟିତ୍ବ ଡିଜିପି ଆଗ୍ରା ଜିଲ୍ଲାର ଏସଏସପିଙ୍କୁ ଦେଇଛନ୍ତି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ଦେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଉଲ୍ଲେଖ ହୋଇଛି ଯେ, ୨୦୧୮ ମସିହାରୁ ଫୋନରେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ଏସପି କଥା ହେଉଛନ୍ତି। ଏହିଭଳି ଧୀରେ ଧୀରେ ଉଭୟଙ୍କ ସଂପର୍କ ନିବିଡ଼ ହୋଇଥିଲା । ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ରାତିରେ ଏସପି ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ହ୍ବାଟସପଅପ୍ ଓ ଫୋନରେ କଥା ହୁଅନ୍ତି ବୋଲି ସଂପୃକ୍ତ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ବୀମୀ କହିଛନ୍ତି।

ସଂପୃକ୍ତ ମହିଳା  କିଛିଦିନ ହେଲା ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ଅଜବ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିଲେ। ଏନେଇ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ରାତିରେ ସ୍ବାମୀ ଓ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡା ହେଉଥିବା କଥା ସଂପୃକ୍ତ ମହିଳଙ୍କ ସ୍ବାମୀ କହିଛନ୍ତି। ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଏପରି ବ୍ୟବହାର ଦେଖି ସ୍ବାମୀ ତାଙ୍କୁ ସନ୍ଦେହ କରିଥିଲେ। ମହିଳାଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତିରେ ତାଙ୍କ ମୋବାଇଲ ଫୋନ ସେ ଯାଞ୍ଚ କରିଥିଲେ। ଏହାପରେ ପ୍ରକୃତ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା। ଏହି ଘଟଣା ସଂପର୍କରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ପଚରାଉଚାର କରିବା ପରେ ଏସପି ବାବୁଙ୍କ କଳାକାରନାମା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା। ଏହାପରେ ସଂପୃକ୍ତ ଏସପିଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଡିଜିପିଙ୍କ ପାଖରେ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ।

1070 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର