Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୫୦୩୫୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୨୩କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୨୧୧ ମୃତ
  • ||
  • ଗୁଜୁରାଟରେ ଓମିକ୍ରନ ଗଞ୍ଜାମକୁ ବିପଦ : ବଢିବ ସଂକ୍ରମଣ ! ସତର୍କ କଲା ପ୍ରଶାସନ
  • ||
  • ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ମାଗିଲେ ଲାଞ୍ଚ, ନଦେବାରୁ ଆକ୍ରମଣ କରି କଲେ ଲହୁଲୁହାଣ
  • ||
  • ଆଉ ବର୍ଷା ନାହିଁ, ବଦଳିବ ପାଗ : ୧୧ରୁ କମିଯିବ ଶୀତ
  • ||
  • ଆସୁଛନ୍ତି ପୁଟିନ : ମୋଦୀଙ୍କୁ ଭେଟିବେ, ବହୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉପରେ ହେବ ଆଲୋଚନା
  • ||

ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଫିଲ୍ମ ‘ଜଗାମେ ଥାନ୍ଦିରାମ’ର ରିଲିଜ୍ ଡେଟ୍, ଧନୁଷ କହିଲେ- ଲକଡାଉନରେ ଷ୍ଟ୍ରେସ୍ କମ କରିଦେବ ଫିଲ୍ମ!

16/06/2021 at 4:04 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୬/୦୬: ସାଉଥ୍ ଷ୍ଟାର୍ ଧନୁଷଙ୍କ ନୂଆ ଫିଲ୍ମ ‘ଜଗାମେ ଥାନ୍ଦିରାମ’ର ଅପେକ୍ଷା ବହୁତ ସମୟ ଧରି ଚାଲିଥିଲା, ଯାହା ଶୀଘ୍ର ଶେଷ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଧନୁଷଙ୍କ ଚରିତ୍ର ସୁରୁଲିର ଚର୍ଚ୍ଚା ପୂର୍ବରୁ ହୋଇସାରିଛି, ଯିଏକି ଜଣେ ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର । ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ୍ ପୂର୍ବରୁ ଏହି ଚରିତ୍ରଟି ବେଶ୍ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇସାରିରିଛି । ଫିଲ୍ମଟି ଜୁନ୍ ୧୮ ରେ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସରେ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି ।ଏହି ସମୟରେ ତାଙ୍କ ଲୁକ ଟ୍ୱିଟରରେ ଜଡିତ ହୋଇଛି। ଏଥିରେ ତାଙ୍କୁ କମଳା ରଙ୍ଗର ବ୍ଲେଜର, କଳା ସାର୍ଟ ଏବଂ କ୍ରିମ୍ ରଙ୍ଗର ପ୍ୟାଣ୍ଟରେ ରଫ୍ ଏଣ୍ଡ୍ ଟଫ୍ ଲୁକରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଏହି ଫିଲ୍ମଟି ୧୯୦ ଟି ଦେଶରେ ୧୭ ଟି ଭାଷାରେ ରିଲିଜ୍ କରିବାକୁ ଯାଉଛି, ଯାହାକୁ ନେଇ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି ।

ତାଙ୍କ ଚରିତ୍ର ବିଷୟରେ ଧନୁଶ କହିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ସୁରୁଲିଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରେ। ମୁଁ ଏହି ଚରିତ୍ରକୁ ଏତେ ପସନ୍ଦ କରିଛି ଯେ ମୁଁ କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କୁ ସୁରୁଲିର ସିକ୍ୱେଲ ବିଷୟରେ ପଚାରିଛି । ମୁଁ ଭାବୁଛି ମୋର ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ପସନ୍ଦ କରିବେ ‘.. ଫିଲ୍ମ ବିଷୟରେ ଧନୁଷ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୋତେ ଲାଗୁଛି ଯେପରି ମୁଁ ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ବହୁତ ଦିନ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି।ଶେଷରେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ଲୋକଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚିବାକୁ ଯାଉଛି ଏବଂ ମୁଁ ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛି । ଏହି ଫିଲ୍ମଟି ଭଲ ପରିସ୍ଥିତିରେ ରିଲିଜ ହୋଇଥାନ୍ତା କି । ମୁଁ କେବଳ ଏଥିପାଇଁ ଦୁଃଖିତ ‘.. ତାଙ୍କର ବିଶ୍ୱାସ ଯେ ଫିଲ୍ମଟି ଏହି କଷ୍ଟ ସମୟରେ ଲୋକଙ୍କ ଟ୍ରେସ୍ କମ୍ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ ।

ନିକଟରେ ସେ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟରେ ରିଲିଜ୍ ନହେବାକୁ ନେଇ ଆପତ୍ତି ଉଠାଇଥିଲେ। ସେ ଟ୍ୱିଟ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ। ତେବେ ଫିଲ୍ମର ଅଡିଓ ଟ୍ରାକ୍ ଲଞ୍ଚ ହୋଇସାରିଛି, ଯାହା ବହୁତ ଭଲ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପାଇଛି । କାର୍ତ୍ତିକ ସୁବରାଜ ଏହି ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି । କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଧନୁଷ ତାଙ୍କ ହଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ‘ଗ୍ରେ ମ୍ୟାନ୍’ର ସୁଟିଂରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିଲେ। ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ସୁଟିଂ ଶେଷ ହେବା ପରେ ସେ ଭାରତ ଫେରିଛନ୍ତି, ଏହା ପରେ ସେ କାର୍ତ୍ତିକ ନରେନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘D43’ ପାଇଁ ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ କରିବେ।

   Related Posts