Friday, October 18, 2019

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଏହି ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍‌ଙ୍କ ଉପରେ ଫିଦା ହେଲେ ସାଉଥ ସେନସେସନ କାଜଲ ଅଗ୍ରୱାଲ, କହିଲେ ଏମିତି କଥା…

ମୁମ୍ବାଇ୨୫|୬: ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍‌ ଟିମ୍‌ର ଖେଳାଳୀଙ୍କ ଉପରେ ଅଧିକାଂଶ ଝିଅ ଫିଦା ଥାନ୍ତି। ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କଠୁ ଆରମ୍ଭ କରି ସାଧାରଣ ଝିଅ ସମସ୍ତଙ୍କ ଦିଲ୍‌ରେ କେହି ନା କେହି କ୍ରିକେଟର ରାଜ କରନ୍ତି। ତେବେ ବଲିଉଡ ଓ ସାଉଥ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଫେମସ ଅଭିନେତ୍ରୀ କାଜଲ ଅଗ୍ରୱାଲ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ନିଜ ମନ କଥା କହିଥିଲେ।   
ସାଉଥ ଫିଲ୍ମ ଜଗତର ଅଭିନେତ୍ରୀ କାଜଲ ଅଗ୍ରୱାଲ ନିଜ ଅଭିନୟ ଓ ଜଲୱା ଦ୍ବାରା ଅନେକ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରନ୍ତି। ତେଲୁଗୁ ସହ ସେ ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି।ତେବେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରୁଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ଜଣେ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ତାରକାଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି।  
ଏହି କ୍ରିକେଟର ନିଜ ବ୍ୟାଟିଂ ଦ୍ବାରା କାଜଲ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କ ମନ କିଣିଥିଲେ।ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କାଜଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍‌ ଷ୍ଟାରଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ସେ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ରୋହିତଙ୍କ ବ୍ୟାଟିଂ କାଜଲଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ।  
କାଜଲ କ୍ରିକେଟ ଦେଖିବାରେ ବହୁତ ରୁଚି ରଖନ୍ତି। ତାଙ୍କୁ ଖେଳ ମଧ୍ୟରୁ କ୍ରିକେଟ ବହୁତ ପସନ୍ଦ। ଖେଳ ଦେଖିବା ବେଳେ ସେ ସବୁବେଳେ ଭାରତର ବିଯୟୀ  ହେବା ନେଇ ପ୍ରାର୍ଥନା କରନ୍ତି । ଏଥି ସହ ପ୍ରତ୍ୟେକ ମ୍ୟାଚରେ ରୋହୀତ ଶତକ କରନ୍ତୁ ବୋଲି ସେ କାମନା କରିଛନ୍ତି । ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ବିଶ୍ବକପରେ ରୋହୀତ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଆସିଛନ୍ତି ।

351 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର