Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନାରୁ ଆରୋଗ୍ୟ ହେଲେ ୨୦୧୦ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ମୋଦୀ ସରକାରଙ୍କ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି: ଜାମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀରରେ ଯେ କେହି ବି ଜାଗା କିଣି ପାରିବେ, ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି କଲା ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ୧୨୭୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୨୪୭ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୨୮୩୯୪୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : କେନାଲରୁ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇ ବୁଡିଯାଇଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ସ୍ତ୍ରୀର ଚରିତ୍ରକୁ ସନ୍ଦେହ କରି ଠେଙ୍ଗାରେ ପିଟି ପିଟି ମାରିଦେଲା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ବାମୀ ଫେରାର
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଶ୍ରମିକଙ୍କ ସନ୍ଦେହଜନକ ମୃତ୍ୟୁ, ବିଷାକ୍ତ ମଦ ପିଇ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଯୁବକଙ୍କ କ୍ଷତ ବିକ୍ଷତ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ପରିବାର ଲୋକ
  • ||
  • ଜଲାପୁଟ ଜଳ ଭଣ୍ଡାରରେ ମାଛଧରା ଡଙ୍ଗା ବୁଡି ୩ ନିଖୋଜ, ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି
  • ||
  • ପାକିସ୍ତାନ : ପେଶାଓ୍ୱାରରେ ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣରେ ୭ ମୃତ, ୫୫ ଆହତ
  • ||

ସୌରଭ ଗାଙ୍ଗୁଲିଙ୍କ ଝିଅ ବହୁତ ଜିଦ୍‌ଖୋର୍‌: ଶୁଣନ୍ତି ନାହିଁ ବାପାଙ୍କ କଥା, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବାପ ଓ ଝିଅଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ହେଲା କଥା କଟାକଟି

26/11/2019 at 6:44 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ୨୬/୧୧: ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଟିମର ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକ ସୌରଭ୍ ଗାଙ୍ଗୁଲିଙ୍କ ଦମଦାର୍‌ ବ୍ୟାଟିଂ ଓ ବଳିଷ୍ଠ କ୍ୟାପଟେନ୍‌ସିପ୍‌କୁ କ୍ରିକେଟପ୍ରେମୀ ଏବେ ବି ମନେ ରଖିଛନ୍ତି। ସେ କ୍ରିକେଟ ଖେଳରୁ ସନ୍ନ୍ୟାସ ନେବା ପରେ କ୍ରିକେଟ ପ୍ରେମୀ ନିରାଶ ହୋଇଥିଲେ। ଏ​‌ବେ ଗାଙ୍ଗୁଲି ବିସିସିଆଇର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଭାବେ ଦାୟିତ୍ବ ସମ୍ଭାଳିଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ଗାଙ୍ଗୁଲି ନିଜର ଗୋଟିଏ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଗାଙ୍ଗୁଲି ଓ ତାଙ୍କ ଝିଅଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଯୁଦ୍ଧ ହୋଇଥିଲା।

 ବିସିସିଆଇର ନୂଆ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଭାବେ ପିଙ୍କ୍‌ ବଲର ଦିବା-ରାତ୍ରୀ ମ୍ୟାଚର ଆୟୋଜନ କରି ଗାଙ୍ଗୁଲି ପୁଣି ଥରେ ନିଜକୁ ପ୍ରମାଣିତ କରିଛନ୍ତି। ଭାରତୀୟ ଟିମ୍‌ର ବିଜୟ ହାସଲ ପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଗାଙ୍ଗୁଲି ଏକ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ। ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚର ରିପ୍ରେଜେଣ୍ଟ ସେରେମନିର୍‌ ଏକ ଫଟୋ ଗାଙ୍ଗୁଲି ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ। ଯେଉଁଥିରେ ଗାଙ୍ଗୁଲି ରାଗିଲା ଭଳି ଦେଖାଯାଉଥିଲେ। ଏହି ଫଟୋରେ ଗାଙ୍ଗୁଲିଙ୍କ ପ୍ରଂଶସକଙ୍କ ସମେତ ତାଙ୍କ ଝିଅ ସାନା ମଧ୍ୟ କମେଣ୍ଟ କରିଥିଲେ।

ଏହି ଫଟୋରେ ସାନା ଗାଙ୍ଗୁଲିଙ୍କୁ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି। ସନା ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ‘ଏମିତି କ’ଣ ହେଲା ଯେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ହେଲା ନାହିଁ’। ସାନାଙ୍କ କମେଣ୍ଟରେ ଉତ୍ତର ରଖିବାକୁ ଯାଇ ଗାଙ୍ଗୁଲି ଯେ ‘ତାଙ୍କ କଥା ସନା ମାନି ନାହାନ୍ତି, ତେଣୁ ମନ ଦୁଃଖ’ । ଏହା ପରେ ସାନା ଲେଖିଥିଲେ ଯେ  ‘ଏବେ ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କୁ ପାଖରୁ ଶିଖୁଛନ୍ତି’। ଏହିଭଳି ଭାବେ ଗାଙ୍ଗୁଲି ଓ ତାଙ୍କ ଝିଅ ସାନାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କଥା କଟାକଟି ହୋଇଥଲା।

   Related Posts