Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୫୭୩ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୮୦ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କ୍ ମାମଲାରେ NCBରେ ହାଜର ହେଲେ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ, ଆର୍ଯ୍ୟନ ସହ ହ୍ବାଟସଆପ୍‌ ଚାଟ୍‌କୁ ନେଇ ମାରାଥନ୍‌ ଜେରା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : STF ପଞ୍ଝାରେ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ବେପାରୀ, ୧କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ଧଳାଜହର ଜବତ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ସନସାଇନ୍ ପବ୍ଲିକ୍ ସ୍କୁଲରେ ପ୍ରଶାସନର ତଦନ୍ତ, କାଗଜପତ୍ର ଯାଞ୍ଚ ସହ ଆୟବ୍ୟୟ ଅଟକଳର ଚାଲିଛି ଖୋଳତାଡ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୨୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ : ସୁପର-୧୨ରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା, ୭୦ରନରେ ଆୟରଲ୍ୟାଣ୍ଡକୁ ଦେଲା ମାତ୍
  • ||
  • +୩ରେ ଲକ୍ଷେ ସିଟ୍ ଖାଲି, ଗୁରୁବାର ସ୍ପଟ୍ ଆଡମିଶନ ପାଇଁ ଆବେଦନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖରାଟିଆ ପାଗ, ୨୩ ସୁଦ୍ଧା ଫେରିଯିବ ମୌସୁମୀ
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ରହିବନି ମୁକୁଳା ଡ୍ରେନ୍ : ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଲାଗିବ ତାରଜାଲି, ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ହେବ ସଙ୍କୁଚିତ ନାଳ
  • ||

ସୌରଭ ଗାଙ୍ଗୁଲିଙ୍କ ଭାଇଙ୍କ ସମେତ ପରିବାରର ୪ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ଏକ ଘରୋଇ ନର୍ସିଙ୍ଗ୍ ହୋମରେ ଭର୍ତ୍ତି

20/06/2020 at 5:36 PM

କୋଲକାତା ୨୦/୦୬ : କରୋନା ଭାଇରସ ସାରା ଦୁନିଆରେ କବଜା କରିସାରିଛି | ଦେଶରେ ପ୍ରତିଦିନ କରୋନା ମାମଲା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବାରେ ଲାଗିଛି | ଅନେକ ଲୋକ ସଂକ୍ରମଣର ଶୀକାର ହେଉଛନ୍ତି | ମହାମାରୀ ବର୍ତ୍ତମାନ ବିସିସିଆଇ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ସୌରଭ ଗାଙ୍ଗୁଲିଙ୍କ ପରିବାରରେ ପହଞ୍ଚି ସାରିଛି | ସୌରଭ ଗାଙ୍ଗୁଲିଙ୍କ ବଡ ଭାଇ ମଧ୍ୟ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି | ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ରାଜ୍ୟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗ ସୂଚନାନୁଯାୟୀ, ସୌରଭ ଗାଙ୍ଗୁଲିଙ୍କ ବଡ ଭାଇ ସ୍ନେହାଶିଷ ଗାଙ୍ଗୁଲି କରୋନା ସଂକ୍ରମଣର ଶୀକାର ହୋଇଛନ୍ତି | ସ୍ନେହାଶିଷଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଅର୍ଥାତ ସୌରଭ ଗାଙ୍ଗୁଲିକା ଭାଉଜ ମଧ୍ୟ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି |

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଗାତ ସପ୍ତାହରେ ସ୍ନେହାଶିଷଙ୍କ ଶାଶୁ ଓ ଶ୍ୱଶୁର କରୋନା ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିଲେ | ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କରୋନା ଲକ୍ଷଣ ପରିଲକ୍ଷିତ ହୋଇଥିଲା | ସ୍ନେହାଶିଷଙ୍କ ଶାଶୁଙ୍କୁ ଜ୍ୱର, ଥଣ୍ଡା ସହ ନିଶ୍ୱାସ ନେବାରେ ଅସୁବିଧା ହେଉଥିଲା | କରୋନା ପରୀକ୍ଷା ପରେ ରିପୋର୍ଟ ପଜିଟିଭ ଆସିଥିଲା | ୪ ଜଣଙ୍କୁ ଏକ ଘରୋଇ ନର୍ସିଙ୍ଗ ହୋମ୍ରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି |

ନର୍ସିଙ୍ଗ ହୋମର ଏକ ସୂତ୍ରରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ, ସେମାନଙ୍କୁ ଡିସ୍ଚାର୍ଜ କରାଯିବ ନା ନାହିଁ ତାହା ଟେଷ୍ଟ ରେଜଲ୍ଟ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରୁଛି | ଗାତ କିଛି ଦିନ ସୌରଭ ଗାଙ୍ଗୁଲି ମଧ୍ୟ ଭାଇଙ୍କ ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସିଥିଲେ ନା ନାହିଁ ତାହା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ | ତେବେ ସୌରଭ ଗାଙ୍ଗୁଲିଙ୍କ ପରିବାର ସମ୍ପୂର୍ଣ ସଚେତନ ଅଛନ୍ତି | ସ୍ନେହାଶିଷ ବର୍ତ୍ତମାନ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ କ୍ରିକେଟ ସଂଘର ସଂଯୁକ୍ତ ସଚିବ ଅଛନ୍ତି | ନିଜ ସମୟରେ ସେ ବଙ୍ଗଳା କ୍ରିକେଟ ଟିମର ପ୍ରତିନିଧିତ୍ବ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ |

ରିପୋର୍ଟ ଆସିବା ପରେ ପୁରା ପରିବାରରେ ଭୟର ବାତାବରଣ ଖେଳି ଯାଇଛି | ଆଜିର ଦିନ ଅର୍ଥାତ ଜୁନ ୨୦ ତାରିଖ ସୌରଭ ଗାଙ୍ଗୁଲିଙ୍କ ବେଶ ମହତ୍ଵପୂର୍ଣ୍ଣ | ୨୪ ବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ ଜୁନ ୨୦ ତାରିଖରେ ସେ ଇଂଲଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷରେ ଅନ୍ତରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ କ୍ରିକେଟରେ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ |

   Related Posts