Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଓମିକ୍ରନ୍ ନେଇ AIIMS ମୁଖ୍ୟ ଗୁଲେରିଆ ଦେଲେ ଚେତାବନୀ, କହିଲେ ନୂଆ ଭାରିଆଣ୍ଟ ଭାକସିନକୁ ଦେଇପାରେ ଚକମା
  • ||
  • ଡ୍ୟାମରେ ଭାସୁଛି ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ଗାଧୋଇଲା ବେଳେ ବୁଡି ଯାଇଥିଲେ
  • ||
  • ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାରୁ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ଫେରିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି କୋଭିଡ ପଜିଟିଭ୍: ଆଇସୋଲେସନରେ ସଂକ୍ରମିତ, ଓମିକ୍ରନ୍ ନେଇ ଆଲର୍ଟ
  • ||
  • ଦାନା ବାନ୍ଧୁଛି ବାତ୍ୟା : ୫ରେ ଓଡିଶା-ଆନ୍ଧ୍ର ଉପକୂଳରେ ଲ୍ୟାଣ୍ଡଫଲ୍ !
  • ||
  • ସୋମବାରଠୁ ଶୀତ ଅଧିବେଶନ, ପ୍ରଥମ ଦିନରେ କୃଷି ବିଲ୍ ରବ୍ଦ ନେଇ ଆସିବ ପ୍ରସ୍ତାବ
  • ||

ଫେକ୍ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ୍ କଲେ ସୌରଭ ଗାଙ୍ଗୁଲି, ଟ୍ରୋଲ୍ କଲେ ୟୁଜର

6/04/2020 at 10:37 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୦୬|୦୪: କରୋନା ଭାଇରସ ପାଇଁ ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ୭୦ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଜୀବନ ଗଲାଣି । ୧୨ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଏହାର ଶିକାର ହୋଇ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି । ଭାରତରେ ମଧ୍ୟ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୧୦୦ରୁ ଅଧିକ ପ୍ରାଣ ହରାଇଥିବା କୁହାଯାଉଛି । ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଦେଶ ଆମେରିକା ମଧ୍ୟ ଏହି ମାରାତ୍ମକ ଭାଇରସକୁ ମାତ୍ ଦେବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଛି । ଭାରତରେ ମଧ୍ୟ ସଂକ୍ରମଣକୁ ରୋକିବା ପାଇଁ ୨୧ ଦିନ ପାଇଁ ଲକଡାଉନ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି ।

ଏହି ସମୟରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ରବିବାର ରାତି ୯ଟାରେ ୯ ମିନିଟ ପାଇଁ ଲାଇଟ ବନ୍ଦ କରି ଦୀପ ଜାଳିବାକୁ  ଅପିଲ କରିଥିଲେ । ଏହାର ଏକ ଫେକ୍ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରି ବିସିସିଆଇ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ସୌରଭ ଗାଙ୍ଗୁଲି ଟ୍ରୋଲ ହୋଇଛନ୍ତି । ଫ୍ୟାନମାନେ ତାଙ୍କୁ ସମାଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି ।

ଗାଙ୍ଗୁଲି ନିଜ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏକ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ । ଯେଉଁଥିରେ ବିଶ୍ୱ ମାନଚିତ୍ରରେ ଭାରତ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ଦେଖାଯାଉଥିବା ଦୃଶ୍ୟ ହେଉଥିଲା । ଏହାକୁ ରବିବାର ନାସା ଦ୍ୱାରା ଉତ୍ତୋଳନ କରାଯାଇଥିବା ଫଟୋ କୁହାଯାଉଥିଲା । ବାସ୍ତବରେ ଏହା ଏକ ଫେକ୍ ଫଟୋ ଥିଲା । ଜଣେ ୟୁଜର ଗାଙ୍ଗୁଲିଙ୍କୁ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ଫେକ୍ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ ନକରିବା ପାଇଁ କହିଛନ୍ତି । ଶିକ୍ଷିତ ହୋଇଥିବା ସତ୍ୱେ ନାସାର ଫଟୋକୁ ଚିହ୍ନିପାରୁ ନାହାନ୍ତି ବୋଲି ଆଉ ଜଣେ ୟୁଜର ଗାଙ୍ଗୁଲିଙ୍କୁ ଲେଖିଛନ୍ତି ।

କେବଳ ଗାଙ୍ଗୁଲି ନୁହେଁ ଅମିତାଭ ବଚନ ମଧ୍ୟ ଏହି ଫଟୋକୁ ସେୟାର କରି ଟ୍ରୋଲ ହୋଇଥିଲେ । 

   Related Posts