Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଅଂଳେଇ ମନ୍ଦିରରୁ ଦାନବାକ୍ସ ଉଠାଇନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲା ସୁନାବେଡ଼ା ଟିଟିଏସରେ ଛାତ୍ର ଅଶାନ୍ତି, ଷ୍ଟାଇପେଣ୍ଡ ଟଙ୍କା ନମିଳିବାରୁ ବିକ୍ଷୋଭ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର : ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ଦ୍ଵାରା ୪ ଚୋରା ଦେଶୀ ମଦ ବେପାରୀ ଗିରଫ, ୨ଶହ ଲିଟରରୁ ଅଧିକ ଦେଶୀ ମଦ ଜବତ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ଘଷିପୁରା ଥାନା ଦୀପପାଳ ଗାଁରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା, ଘର ଭିତରୁ ମିଳିଲା ନବ ବିବାହିତାଙ୍କ ମୃତଦେହ, ବାପଘର ପକ୍ଷରୁ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲା ଧରାକୋଟ ଥାନା ସୁଂଦୁରିଆପଲି ଗାଁ ନିକଟ ଋଷିକୁଲ୍ୟା ନଦୀରେ ବୁଡି ବୃଦ୍ଧା ମୃତ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ବୁଡିଗଲେ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୭୯ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୪୫ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଏବେ କମିବନି ବର୍ଷା, ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ
  • ||
  • ବଳଙ୍ଗା ଥାନାରେ ବିସ୍ଫୋରଣ : ଫାଟିଗଲା କାନ୍ଥ, ଆସବାବପତ୍ର ନଷ୍ଟ
  • ||

ବଡ଼ ଭାଇଙ୍କ ସଙ୍ଗୀନ ଅଭିଯୋଗ, ସୌମ୍ୟଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ଟଙ୍କା ଯାଉଥିଲା କେଉଁଆଡ଼େ ?

2/08/2021 at 9:38 AM

ସୋର ୦୨।୦୮: ଆଗରୁ ଆମ ଭାଇ ଘରକୁ ସବୁ ଜିନିଷ ଦେଉଥିଲା । ବାହା ହେବା ପରେ ଆଉ କାହିଁକି ଦେଲାନାହିଁ କିଛି । ତାଙ୍କ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଖାଲି ଅନ୍‌ଲାଇନ୍‌ ସପିଂ ସାଇଟ୍‌ରୁ ସାମଗ୍ରୀ କିଣା ହୋଇଛି । ତାହା ପୁଣି ଜୋତା, ଡ୍ରେସ୍‌, କେସର ଆଦି କିଣାଯାଉଥିଲା । ତେବେ ଏଥିପାଇଁ କିଏ ଦାୟୀ ବୋଲି ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି ମୃତ ଏସିଏଫ୍‌ଓ ସୌମ୍ୟରଞ୍ଜନଙ୍କ ବଡ଼ ଭାଇ ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଇତିମଧ୍ୟରେ ସୌମ୍ୟରଞ୍ଜନଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାକୁ ୧୯ଦିନ ବିତିଗଲାଣି । ହେଲେ ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହା ମୃତ୍ୟୁ ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ନା ଅଘଟଣ । ସେନେଇ କିଛି ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବେ ଜଣାପଡିଲାନାହିଁ ବୋଲି ପରିବାର ଲୋକେ କହିଛନ୍ତି । ଏପିରିକି ପୋଲିସ ତଦନ୍ତରେ ଆମ ପରିବାର ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ନୁହଁ ବୋଲି ସୌମ୍ୟଙ୍କ ବଡ଼ଭାଇ କହିଛନ୍ତି ।

ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସୌମ୍ୟ ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି ଯିବା ପରେ ଗୋଟିଏ ବି ଟଙ୍କା ଘରକୁ ଦେଉନଥିଲେ । ଆଗରୁ ଘରକୁ ଟଙ୍କା ଦେଉଥିଲେ । ହେଲେ ଏବେ କାଇଁ ଦେଲେ ନାହିଁ ବୋଲି ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି। ଏପିରିକି ସୌମ୍ୟଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ଅନ୍‌ଲାଇନ୍‌ ଟଙ୍କା ନେଣଦେଣ ହୋଇଛି । ଆମାଜାନ, ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ପରି ବିଭିନ୍ନ ଅନ୍‌ଲାଇନ୍‌ ସାଇଟ୍‌ରୁ ଅନେକ ସାମଗ୍ରୀ କିଣାଯାଉଥିଲା ।ଜୋତା, ଡ୍ରେସ୍‌, କେସର ଆଦି କିଣାଯାଉଥିଲା, ଏବଂ ସମସ୍ତ ଟଙ୍କା ସୌମ୍ୟଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ପେମେଣ୍ଟ କରାଯାଉଥିଲା । ସୌମ୍ୟଙ୍କ ବ୍ୟାଙ୍କ ଡିଟେଲସ୍‌ ବାହାର କଲେ ଏହିପରି ଅନେକ ତଥ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବ । ତେଣୁ ଯଦି ଏହି ଘଟଣାର ସଠିକ୍‌ ଭାବେ ତଦନ୍ତ କରାଯାଏ, ତେବେ ଅନେକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କଥା ପଦାକୁ ଆସିବ ।

   Related Posts