Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ସୀମାପୁରୀରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା : ଘରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୪ ମୃତ
  • ||
  • ଏବର୍ଷ ରାଜ୍ୟରେ ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ, ଅଧିକ ଦିନ ଥରାଇବ
  • ||
  • ସିଆରପିଏଫ କ୍ୟାମ୍ପରେ ରାତି ବିତାଇଲେ ଶାହ, ଯବାନଙ୍କ ସହ କଲେ ରାତ୍ରି ଭୋଜନ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସମ୍ବଲପୁର ବନ୍ଦ, ସେପଟେ ଡିଜିପି ଅଫିସ ଘେରାଉ କରିବ କଂଗ୍ରେସ
  • ||

ଦିପାବଳୀରେ ପରଦାକୁ ଆସୁଛି ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଓ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ସୂର୍ଯ୍ୟବଂଶୀ : ରିଲିଜ୍ ଡେଟ୍ ଘୋଷଣା କଲେ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା ରୋହିତ୍ ଶେଟ୍ଟୀ

26/09/2021 at 3:06 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୬/୦୯: ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଓ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ୍‌ଙ୍କ  ଫିଲ୍ମ କୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବା ଦର୍ଶକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର । ‘ସୂର୍ଯ୍ୟବଂଶୀ’ର ରିଲିଜ୍‌ ଡେଟ୍‌ ଘୋଷଣା ହୋଇଯାଇଛି। ଲମ୍ବା ସମୟରୁ ରିଲିଜ୍‌ ଅପେକ୍ଷାରେ ଥିବା ରୋହିତ ସେଟ୍ଟିଙ୍କ ଏହି ଫିଲ୍ମ ଚଳିତବର୍ଷ ଦୀପାବଳି ଅବସରରେ ରିଲିଜ୍‌ ହେବ କୁହାଯାଇଛି। ଡାଇରେକ୍ଟର ରୋହିତ ସେଟ୍ଟି ନିଜେ ଏ ନେଇ ନିଜେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।

ମହାମାରୀ କରୋନାର ମାମଲା ହ୍ରାସ ପାଇବା ପରେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେ ନିକଟରେ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ କି, ରାଜ୍ୟରେ ସିନେମାଘର ୨୨ ଅକ୍ଟୋବରରୁ ଖୋଲିବ। ଏହି ମଉକାରେ ରୋହିତ ସେଟ୍ଟି ନିଜ ଫିଲ୍ମ ସୂର୍ଯ୍ୟବଂଶୀକୁ ଦୀପାବଳିରେ ରିଲିଜ୍‌ କରିବାକୁ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି। ସେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେଙ୍କୁ ଭେଟିଥିବାର ଏକ ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ଇନ୍‌ଷ୍ଟା ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।

ପୋଷ୍ଟ ସହିତ ଡାଇରେକ୍ଟର କ୍ୟାପସନ ଲେଖିଛନ୍ତି। ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି କି, ‘ଆମ ସିଏମ୍‌ ମାନନୀୟ ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ। ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ଥିଏଟର୍ସ ୨୨ ଅକ୍ଟୋବରରୁ ଖୋଲୁଛି ଏବଂ ଶେଷରେ ଆମେ କହି ପାରିବା କି, ଏଥର ଦୀପାବଳିରେ ପୋଲିସ ଆସୁଛି…’। ରୋହିତଙ୍କ ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଉପରେ ସେଲିବ୍ରିଟିମାନେ ଖୁବ୍‌ କମେଣ୍ଟ କରିଛନ୍ତି।

ଏହା ସହ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ମଧ୍ୟ  ତାଙ୍କ ଅଫିସିଆଲ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରି ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ ‘ସୂର୍ଯ୍ୟବଂଶୀ’ର ନୂଆ ରିଲିଜ୍ ତାରିଖ ବିଷୟରେ ଜଣାଇଥିଲେ। ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ଏତେ ସଂଖ୍ୟକ ପରିବାର ଆଜି ଶ୍ରୀ ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେବେ! ଅକ୍ଟୋବର ୨୨ ରୁ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ ସିନେମା ହଲ ଖୋଲିବାକୁ ଅନୁମତି ଦେଇଥିବାରୁ ମୁଁ କୃତଜ୍ଞ। ଟ୍ୱିଟରରେ ବିକାଶକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛି । ସେ ମାଇକ୍ରୋ ବ୍ଲଗିଂ ସାଇଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ଏହା ଅଫିସିଆଲ୍ … ‘ସୂର୍ଯ୍ୟବଂଶୀ* ସିନେମା * ପୁନର୍ବାର ବିଗ୍ ସ୍କ୍ରିନରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦେଖିବାର ସମୟ ଆସିଛି।

   Related Posts