Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନଙ୍କ ପରେ ବିଫଳ ହେଲେ ଆରସିବି ବୋଲର, ‘କର ବା ମର’ ମ୍ୟାଚରେ ୫ ଓ୍ୱିକେଟରେ ଜିତିଲା ହାଇଦ୍ରାବାଦ
  • ||
  • ଗହଣା ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ଛାତ କଣା କରି ଲୁଟିନେଲେ ୨ କିଲୋର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର
  • ||
  • ସାରୁଅ ଜମି କେଳେଙ୍କାରୀ : ଓଡିଶା ଇନଫ୍ରାଟେକ୍‌ର ଦୁଇ କର୍ମଚାରୀ ଗିରଫ, ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଧମକ ଅଭିଯୋଗରେ ବାନ୍ଧିଲା ବାଘମାରୀ ପୋଲିସ
  • ||
  • IPL 2020: ବୁମରା ଓ ବୋଲ୍ଟଙ୍କ ଶାଣିତ ବୋଲିଂ ପରେ ଇଶାନଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ, ୯ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ଜିତିଲା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ, ଦିଲ୍ଲୀର କ୍ରମାଗତ ଚତୁର୍ଥ ପରାଜୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସିଲା ଅନଲକ୍ ୬.୦ ଗାଇଡ଼ଲାଇନ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୧୪୭୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୬ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ, ନବମରୁ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ଯାଏଁ ପିଲା ପଢିବାକୁ ଆସିବେ
  • ||
  • ଝରକା ତାଡ଼ି ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଲୁଟ୍ ! ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଜାରି
  • ||
  • ଭୟଙ୍କର ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ ଓ ଗ୍ରୀସ : ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧୭କୁ ବୃଦ୍ଧି, ୭ ଶହରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ଛୋଟ ଶିଶୁ ମଧ୍ୟ ସୋନୁଙ୍କୁ ମାଗିଲେ ସାହାଯ୍ୟ : କହିଲେ, ‘ମା’କୁ ଆଇ ପାଖକୁ ପଠାଇଦିଅ’ ଜବାବରେ ସୋନୁ କହିଲେ…

31/05/2020 at 12:08 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୩୧/୦୫ : ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ୍ ବର୍ତ୍ତମାନ ଜନତାଙ୍କ ହୃଦୟରେ ରାଜ କରୁଛନ୍ତି | ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ସେ ଯେଉଁଭଳି ଭାବେ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି ସେଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ସାରା ଦେଶ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛି | ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଏବେ ବାସ ସୋନୁଙ୍କ ଚର୍ଚ୍ଚା | ସେ ଲଗାତାର ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ନିଜ ନିଜ ଘରକୁ ଯିବାକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି | ସୋନୁଙ୍କ ପାଖକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଲୋକଙ୍କ ଧନ୍ୟବାଦର ସୁଅ ଛୁଟୁଛି | କିଏ ଆଶୀର୍ବାଦ କରୁଛି ତ କିଏ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛି, କିଏ ପୁଣି ନିଜ ଘରକୁ ଯିବାକୁ ଗୁହାରି କରୁଛି | ତେବେ ଏତେ ବ୍ୟସ୍ତତା ମଧ୍ୟରେ ସେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଜବାବ ମଧ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି | ଏହା ମଧ୍ୟରେ ଜଣେ ଛୋଟ ଶିଶୁ ମଧ୍ୟ ସୋନୁଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିଛି | ଶିଶୁଟି କହିଛି ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କୁ ନିଜ ଆଇ ପାଖକୁ ପଠାଇଦିଅ | ଶିଶୁର ଗୁହାରି ଶୁଣିବା କ୍ଷଣି ସୋନୁ ତାଙ୍କୁ ରିପ୍ଲାଏ କରିଥିଲେ |

ସୋନୁଙ୍କ ଏହି ପଦକ୍ଷେପକୁ ନେଇ ଶାସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ସମସ୍ତେ ଖୁବ ପ୍ରଭାବିତ | ନିକଟରେ ଜଣେ ଶିଶୁର ଭିଡିଓ ସୋନୁଙ୍କ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିଛି | ସେ ସୋନୁଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିଛନ୍ତି | ସେ ନିଜ ମା’ଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କ ପାଖକୁ ପଠାଇବାକୁ ସୋନୁଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିଛନ୍ତି | ଟ୍ୱିଟ ପରେ ସୋନୁ ତୁରନ୍ତ ରିଟ୍ୱିଟ କରିଥିଲେ | ଏହି ଭିଡିଓ ଅନେକ ଲୋକ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି |

ଶିଶୁଟି କହୁଛି, ‘ସୋନୁ ଅଙ୍କଲ, ଆପଣ ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜ ନିଜ ଘରକୁ ଯିବାକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି | ପାପ ପଚାରୁଛନ୍ତି, ଆପଣ ମୋ ମାକୁ ତାଙ୍କ ମା ଘରକୁ ପଠାଇ ପରିବେକି ?’ ଭିଡିଓକୁ ରିଟ୍ୱିଟ କରି ସୋନୁ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଏବେ ବହୁତ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜିଙ୍ଗ କାମ | ମୁଁ ପୁରା ଚେଷ୍ଟା କରିବି |’ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଲୋକେ ଏହି ଛୋଟ ଶିଶୁର ଭିଡିଓକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି |

ସୋନୁ ସୁଦ ଏହି ଭଳି ସଙ୍କଟ ପରିସ୍ଥିତିରେ ହୃଦୟବାନ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ପରିଚୟ ଦେଇଛନ୍ତି | ସେ ଲଗାତାର ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି | ଏବେ ଯାଏଁ ପାଖାପାଖି ୧୮ ହଜାର ଲୋକଙ୍କୁ ସେ ମୁମ୍ବାଇରୁ ବସ ଭଡା କରି ସେମାନଙ୍କ ଘରକୁ ପଠାଇ ସାରିଛନ୍ତି | ଏହାସହ କେରଳରେ ଫସି ରହିଥିବା ୧୬୯ ଓଡ଼ିଆ ଝିଅଙ୍କୁ ବିମାନ ଯୋଗେ ଓଡିଶାକୁ ମଧ୍ୟ ପଠାଇଛନ୍ତି | ସାରା ଦେଶରେ ବର୍ତ୍ତମାନ କେବଳ ତାଙ୍କର ଚର୍ଚ୍ଚା | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ସେ ଲୋକଙ୍କୁ ରାସନ ମଧ୍ୟ ଯୋଗାଇ ଦେଉଛନ୍ତି | ସେ ନିଜେ ପଡିଆକୁ ଓହ୍ଲାଇ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଭାବେ ଲୋକଙ୍କ ଅସୁବିଧା ବୁଝୁଛନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ସୁରୁଖୁରୁରେ ପଠାଇ ଦେଉଛନ୍ତି |

   Related Posts