Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୬ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୭୩୩ ମୃତ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୧୨ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • କରଞ୍ଜିଆରେ ମାତିଛନ୍ତି ଝାଡଖଣ୍ଡୀ ହାତୀ, ନଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ଏକର ଏକର ଫସଲ
  • ||
  • ସିରିଜ୍‌ ଦୁର୍ଘଟଣା, ପଛକୁ ପଛ ଧକ୍କା ହେଲେ ୮ ଗାଡ଼ି ; ୩ ମୃତ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସୋନପୁର ବନ୍ଦ ପାଳନ
  • ||
  • ଓଡିଶା ଆସୁଛନ୍ତି କେନ୍ଦ୍ର କୋଇଲା ମନ୍ତ୍ରୀ, ଗସ୍ତ କରିବେ ପାରାଦୀପ ଓ ତାଲଚେର
  • ||

ଅନଲାଇନ୍ ପାଠପଢାରେ ପିଲାମାନଙ୍କର ହେଉଛି ନେଟୱାର୍କ ପ୍ରୋବ୍ଲେମ୍: ମୋବାଇଲ୍ ଟାୱାର୍ ଲଗାଇବାକୁ ଘୋଷଣା କଲେ ସୋନୁ ସୁଦ

30/06/2021 at 7:14 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୩୦/୦୬: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି। ଯେଉଁମାନେ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିବାକୁ ଅଭିନେତାଙ୍କ ନିକଟକୁ ଆସିଥାନ୍ତି ସେମାନେ କେବେ ନିରାଶ ହୁଅନ୍ତି ନାହିଁ । ତାଙ୍କର ଉତ୍ତମ କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଦେବଦୂତ ବୋଲି ଭାବୁଛନ୍ତି । ପିଲାମାନଙ୍କ ଶିକ୍ଷାରେ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ନହେବା ପାଇଁ ଅଭିନେତା ମଧ୍ୟ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି । କରୋନା ମହାମାରୀ ହେତୁ ପିଲାମାନେ ଅନଲାଇନରେ ଅଧ୍ୟୟନ କରୁଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ, କେତେକ ସ୍ଥାନରେ ନେଟୱାର୍କ ସମସ୍ୟା ହେତୁ ପିଲାମାନେ ପଢିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହୋଇପାରୁ ନାହାଁନ୍ତି । ଏହା ଜାଣି ଅଭିନେତା ଏକ ମୋବାଇଲ୍ ଟାୱାର ସ୍ଥାପନ କରିବାକୁ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି ।

PunjabKesari

ଏହି ମାମଲା ଉତ୍ତର କେରଳର ୱାୟାନାଡରୁ ଆସିଛି। ସରକାରୀ ତଥ୍ୟ ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ଜିଲ୍ଲାଟି ୭୪.୧୦ ପ୍ରତିଶତ ଜଙ୍ଗଲ ଅଟେ। ଏଠାରେ ସବୁଜ ଏବଂ ଶୁଦ୍ଧ ପରିବେଶ ରହିଛି । କିନ୍ତୁ, ଏଠାରେ ନେଟୱର୍କ ସଂଯୋଗର ସମସ୍ୟା ଦେଖାଯାଏ । ନେଟୱାର୍କ ଯୋଗୁଁ ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଠପଢାରେ ସମସ୍ୟା ହେଉଥିବା ଖବର ଯେତେବେଳେ ସୋନୁ ସୁଦ ପାଇଲେ, ସେ ସେଠାରେ ଏକ ମୋବାଇଲ୍ ଟାୱାର ସ୍ଥାପନ କରିବାକୁ କହିଛନ୍ତି। ସୋନି ସୁଦ ମଧ୍ୟ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଏକ ଟୁଇଟ୍ କରିଛନ୍ତି।

ଏହି ଟୁଇଟରେ ଅଭିନେତା ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ପାଠପଢାରୁ କେହି ବଞ୍ଚିତ ହେବେ ନାହିଁ। @Itsgopikrishnan କେରଳର ୱାୟନାଡରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ କହୁଛି ଯେ ମୋବାଇଲ୍ ଟାୱାର ସ୍ଥାପନ ପାଇଁ ଆମେ ଏକ ଟିମ୍ ପଠାଉଛୁ । @Karan_Gilhotra ଆସନ୍ତୁ ନିଜର ସିଟ୍ ବେଲ୍ଟ ବାନ୍ଧନ୍ତୁ । ଆଉ ଏକ ମୋବାଇଲ୍ ଟାୱାର ସ୍ଥାପନ କରିବାର ସମୟ ଆସିଛି । ଅଭିନେତାଙ୍କ ଏହି ଟ୍ୱିଟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ସୋନୁ ସୁଦ ୱାର୍କଫ୍ରଣ୍ଟରେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଫିଲ୍ମ ‘ପୃଥ୍ୱୀରାଜ’ ରେ ନଜର ଆସିବେ ।ଏହି ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ଏହାର ନାମକୁ ନେଇ ବିବାଦ ମଧ୍ୟରେ ରହିଛି । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ସୋନୁ ସୁଦ ବ୍ୟତୀତ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର, ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ଏବଂ ମାନୁଷୀ ଛିଲର ନଜର ଆସିବେ ।

   Related Posts