Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୫କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୨୯୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୧୧୯୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ଅଟୋକୁ ପଛ ପଟୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ, ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୬ ଯାଏଁ ରାଜ୍ୟର କିଛି ସ୍ଥାନରେ କୋହଲା ପାଗ ସହ ବର୍ଷା, ସତର୍କ କଲା ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ପାଡୁଆ ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ୨୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||

ସୋନୁଙ୍କୁ ଲାଗିଲା ରୋକ୍ : ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ବିଦା କରିବାକୁ ଯିବାବେଳେ ଅଟକାଇଲା ପୋଲିସ୍

9/06/2020 at 5:14 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୦୯/୦୬ : ଲକଡାଉନରେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆର ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଚେହେରା ପାଲଟିଛନ୍ତି ସୋନୁ ସୁଦ | ମୁମ୍ବାଇରେ ଫସି ରହିଥିବା ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ଘରକୁ ପଠାଇବା ପାଇଁ ସୋନୁ ଲଗାତାର ବ୍ୟବସ୍ଥା କରୁଛନ୍ତି | ସୋମବାର ରାତିରେ ବାନ୍ଦ୍ରା ଟର୍ମିନସରେ ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ବିଦା କରିବାକୁ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ସୋନୁଙ୍କୁ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ବାହାରେ ଅଟକାଇ ଦେଇଥିଲା | ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ସୋନୁଙ୍କୁ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ନୁହେଁ ରେଲୱେ ପ୍ରୋଟେକ୍ସନ ଫୋର୍ସ ଅଟକାଇଥିଲେ |  

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ସୋମବାର ରାତିରେ ଯେତେବେଳେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା ସେତେବେଳେ ବାନ୍ଦ୍ରା ଟର୍ମିନସରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ସ୍ପେଶାଲ ଟ୍ରେନ ଯୋଗେ ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ ଯିବାକୁଥିଲା | ମୁମ୍ବାଇ ନିର୍ମଳ ନଗର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନର ବରିଷ୍ଠ ପୋଲିସ ଶଶିକାନ୍ତ ଭଣ୍ଡାରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ରେଲୱେ ପୋଲିସ ଫୋର୍ସ ଷ୍ଟେସନ ବାହାରେ ଅଟକାଇ ଦେଇଥିଲା | ସେତେବେଳେ ସେ ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ବିଦା କରିବାକୁ ଷ୍ଟେସନକୁ ଆସିଥିଲେ | ତେବେ ଏହି ମାମଲାରେ ତାଙ୍କୁ ଏପର୍ଯ୍ୟଙ୍କ କୌଣସି ଅଭିଯୋଗ ହସ୍ତାନ୍ତର ହୋଇନାହିଁ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି | ତେବେ ତାଙ୍କୁ କାହିଁକି ଷ୍ଟେସନ ବାହାରେ ଅଟକାଇ ଦିଆଯାଇଥିଲା ତାହା ଏବେ ଜଏନ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ |

ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ସୋନୁଙ୍କର ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା ହେଉଛି | ଘରକୁ ପହଞ୍ଚି ପ୍ରବାସୀ ନିଜ ନିଜ ଅନ୍ଦାଜରେ ସୋନୁଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି | ସୋନୁଙ୍କ ଏହି ବଦାନ୍ୟତା ପାଇଁ ଶିବସେନା ତାଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରିଥିଲା | ସୋନୁଙ୍କ ଏହି ପଦକ୍ଷେପ ପଛରେ ରାଜନୈତିକ ଷଡଯନ୍ତ୍ର ରହିଛି ବୋଲି ଶିବସେନା ଆକ୍ଷେପ କରି କହିଥିଲା | ସୋନୁଙ୍କ ଏହି ଛବି ପଛରେ ବିଜେପି ହାତ ଥିବା ଶିବସେନା ଆରୋପ ଲାଗିଛି |

   Related Posts