Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କାମେଶ୍ୱର ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ଦାନବାକ୍ସ ଭାଙ୍ଗି ଟଙ୍କା ଲୁଟିନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୩୫୮ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନବୀନ @ ୭୬, ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ
  • ||
  • ୭୬ ବର୍ଷରେ ପାଦ ଦେଲେ ନବୀନ, କରୋନା ମହାମାରୀ ପାଇଁ ପାଳିବେନି ଜନ୍ମଦିନ
  • ||
  • ଶାରଦୀୟ ଦୁର୍ଗାପୂଜା ଶେଷ, ଶନିବାର ଧରାପୃଷ୍ଠରୁ ବିଦାୟ ନେବେ ମା
  • ||
  • ହାଟରୁ ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ବୃଦ୍ଧାଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ଘରେ ଛାଡିଦେବେ କହି ଇଜ୍ଜତ ଲୁଟିଲେ ୮ ସଇତାନ
  • ||
  • କଟକ : କଟକରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର, ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଅପରାଧୀ ରାକେଶ ଆହତ
  • ||

ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ହ୍ବାଟ୍ସଆପ୍‌ ଅଟକୁନି କି ରେଷ୍ଟ୍ ନେଉନି, ପ୍ରତି ସେକେଣ୍ଡରେ ଆସି ଚାଲିଛି ଅକ୍ସିଜେନ ଓ ବେଡ୍‌ ପାଇଁ ଅନୁରୋଧ : ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

28/04/2021 at 9:31 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୮/୦୪ : ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ । ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ ନୁହେଁ ତ ଗରିବଙ୍କ ଭଗବାନ ଆକ୍ଷା ପାଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ବ । ଦେଶରେ ସଂକ୍ରମଣ ବ୍ୟାପକ ହେଉଥିବା ବେଳେ ପୁଣି ଥରେ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଗେଇଆସିଛନ୍ତି ସୋନୁ । ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ହ୍ବାଟ୍ସଆପ ଅଟକୁନି କି ରେଷ୍ଟ୍ ବି ନେଉନାହିଁ । ପ୍ରତି ସେକେଣ୍ଡରେ ସୋନୁଙ୍କ ମୋବାଇଲକୁ ଆସି ଚାଲିଛି ଅକ୍ସିଜେନ, ମେଡିସିନ୍‌ ଓ ବେଡ୍‌ ପାଇଁ ଅନୁରୋଧ । ଯାହାର ଏକ ଭିଡିଓ ସେ ନିଜେ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ।

କିଛି ଦିନ ତଳେ ନିଜେ କରୋନାରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇ ମଧ୍ୟ ଲଗାତାର ଭାବେ ଅସୁବିଧାରେ ଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଥିଲେ । ଆଉ ଏବେ କରୋନାରୁ ମୁକ୍ତ ହେବା ପରେ ପୁଣିଥରେ ସାହାଯ୍ୟ ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି । ସାରା ଦେଶରୁ ସୋନୁଙ୍କ ନିକଟକୁ ହଜାର ହଜାର ସଂଖ୍ୟାରେ ମେସେଜ ଆସୁଛି । କିଏ କହୁଛି ବେଡ୍‌ ଦରକାର ତ କିଏ କହୁଛି ଅକ୍ସିଜେନ୍‌ ଦରକାର ଆଉ ପୁଣି କିଏ କହୁଛି ମେଡିସିନ୍‌ ଦରକାର ।

ଭିଡିଓରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି ଯେ, ପ୍ରତି ସେକେଣ୍ଡରେ ସୋନୁଙ୍କ ମୋବାଇଲକୁ ମେସେଜ ଆସୁଛି । ଯାହାକି ପଢିବା ମଧ୍ୟ ଅସମ୍ଭବ ହୋଇପଡୁଛି । ତେବେ ଏହାକୁ ନେଇ ସୋନୁ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସେୟାର କରିବା​‌ ସହିତ କ୍ୟାପ୍‌ସନ୍‌ରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ‘ମୋତେ ସାହାଯ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକ । କିଛି ହେଲ୍ପିଂ ହ୍ୟାଣ୍ଡ ଦରକାର । ଦେଶର କୋଣ ଅନୁକୋଣରୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ମେସେଜ୍‌ ଆସୁଛି । ସମସ୍ତଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ଯଥା ସମ୍ଭବ ପ୍ରୟାସ ଜାରି ରଖିଛି । ପ୍ଳିଜ୍‌ ଆପଣମାନେ ମଧ୍ୟ ଆଗକୁ ଆସନ୍ତୁ ଆମକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରଦାର । ନିଜ କ୍ଷମତା ଅନୁଯାୟୀ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।’

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ପୂର୍ବରୁ ସୋନୁ ସୁଦ ‘କୋଭିଡ୍‌-୧୯ ହେଲ୍‌ପ’ ଲଞ୍ଚ କରିଛନ୍ତି । ଯେଉଁଥିରେ ଲୋକମାନେ ମାଗଣାରେ କୋଭିଡ୍‌ ଟେଷ୍ଟ ଏବଂ ଅନ୍‌ଲାଇନ୍‌ରେ ଡକ୍ଟରମାନଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିପାରିବେ । କୋଭିଡ୍‌-୧୯ ହେଲପ୍‌ ଲଞ୍ଚ କରି ସୋନୁ କହିଛନ୍ତି, ‘ଆପଣମାନେ ଆରାମ କରନ୍ତୁ, ମୁଁ ଆପଣମାନଙ୍କ କୋଭିଡ୍ ଟେଷ୍ଟ କରାଇବି । ମାଗଣାରେ କୋଭିଡ୍‌-୧୯ ହେଲପ ଲଞ୍ଚ କରିଛି ଯେଉଁଥିରେ କିଛି ଫାଉଣ୍ଡେସନ୍‌, ମେଡିକାଲର ସହଯୋଗ ନିଆଯାଇଛି।’  

   Related Posts