Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୧: କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ ସାମ୍ନାରେ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋରର ଆତ୍ମ ସମର୍ପଣ
  • ||
  • ଅଖାଡା ପରିଷଦର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ମହନ୍ତ ନରେନ୍ଦ୍ର ଗିରିଙ୍କ ନିଧନ, ଫାଶିରେ ଝୁଲୁଥିବା ଅବସ୍ଥାରେ ମିଳିଲା ମୃତଶରୀର
  • ||
  • ନୀଳଗିିରି : ଶିଶୁକନ୍ୟା ଓ ବାପାଙ୍କୁ ହାଣିବା ଅଭିଯୋଗରେ ୭ ବର୍ଷ ସଶ୍ରମ କାରାଦଣ୍ଡରେ ଦଣ୍ଡିତ ହେଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଭାର୍ଗବୀ ନଦୀରେ ଗାଧୋଇବା ବେଳେ ଭାସିଯାଇ ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ପୁରୀ : ୧୫ବର୍ଷ ପରେ ଚୂଡାନ୍ତ ରାୟ : ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ମାମଲାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ୨ ଭାଇଙ୍କୁ ଆଜୀବନ କାରାଦଣ୍ଡାଦେଶ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଜେଡିର ମାରାଥନ୍ ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ, ଶଙ୍ଖ ଧରିଲେ ରାୟଗଡା ଜିଲ୍ଲାର ଅନେକ ବରିଷ୍ଠ କଂଗ୍ରେସ ଓ ବିଜେପି ନେତା
  • ||
  • ରାୟଗଡା : ଦେବଦୂତ ସାଜିଲେ ୧୦୮ ଆମୁଲାନ୍ସ କର୍ମଚାରୀ, ପାହାଡିଆ ରାସ୍ତାରେ ଗର୍ଭବତୀ ମହିଳାଙ୍କୁ ବୋହିଲେ ଷ୍ଟ୍ରେଚରରେ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୁମର ଖୋଲିଲେ କି ବିଦ୍ୟାଭାରତୀ ? ଲାଏ ଡିଟେକ୍ସନ ଟେଷ୍ଟରେ ପ୍ରାୟ ୪ ଘଣ୍ଟାରେ ପଚରାଗଲା ୧୦୦ ପ୍ରଶ୍ନ
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ପାରିବାରିକ କଳହରୁ ସଂଘବଦ୍ଧ ଆକ୍ରମଣ, ଚାଲିଗଲା ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ନିମାପଡା : ପିପିଲି ଉପନିର୍ବାଚନକୁ ମୁକ୍ତ ଓ ନିରପେକ୍ଷ କରିବା ନେଇ ବିଏସଏଫର ଫ୍ଲାଗ୍ ମାର୍ଚ୍ଚ
  • ||

ଦିନେ ୫୫୦୦ ଟଙ୍କା ନେଇ ଆସିଥିଲେ ମୁମ୍ବାଇ, ଆଜି ୧୩୦ କୋଟିର ମାଲିକ ରିୟଲ୍ ଲାଇଫ୍ ହିରୋ ସୋନୁ ସୁଦ୍

15/09/2021 at 9:51 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୫/୦୯ : ଆୟକର ବିଭାଗର ଟିମ୍ ବୁଧବାର ଫିଲ୍ମ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ମୁମ୍ବାଇ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ପହଞ୍ଚିଛି। ଯାଞ୍ଚ ପରେ ଏହାର କାରଣ ଯାହା ବି ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥାଉ, କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସାରା ଦେଶରେ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତି ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ। ସୋନୁ ସୁଦ ଦିନେ ମାତ୍ର ୫୫୦୦ ଟଙ୍କା ନେଇ ମୁମ୍ବାଇ ଆସିଥିଲେ। ଆଜି ଏହି ୪୮ ବର୍ଷୀୟ ‘ଅଭିନେତା ୧୩୦ କୋଟି ମୂଲ୍ୟ ସମ୍ପତ୍ତିର ମାଲିକ।

Caknowledge.com ର ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୧୧ ସୁଦ୍ଧା ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତି ୧୩୦ କୋଟି (୧୭ ମିଲିୟନ ଡ଼ଲାର)। ସୋନୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପତ୍ନୀ ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ମୁମ୍ବାଇରେ ରହୁଛନ୍ତି। ସେ ହିନ୍ଦୀ, ତେଲୁଗୁ, ତାମିଲ, କନ୍ନଡ ଏବଂ ପଞ୍ଜାବୀ ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ବ୍ରାଣ୍ଡ ଏଣ୍ଡୋର୍ସମେଣ୍ଟ ତାଙ୍କ ରୋଜଗାରର ମୁଖ୍ୟ ଉତ୍ସ।

ସେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ପ୍ରାୟ ୨ କୋଟି ଟଙ୍କା ଫି ନେଇଥାନ୍ତି। ଶକ୍ତି ସାଗର ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ସ ନାମକ ତାଙ୍କର ଏକ ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ ହାଉସ୍ ଅଛି। ଏହା ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ନାଁରେ ନାମିତ। ସୋନୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରାୟ ୭୦ ଟି ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଛନ୍ତି। ବ୍ରାଣ୍ଡ ଏଣ୍ଡୋର୍ସମେଣ୍ଟ ଏବଂ ଫିଲ୍ମରୁ ସେ ପ୍ରତି ମାସରେ ପ୍ରାୟ ଏକ କୋଟି ଟଙ୍କା ଅର୍ଥାତ୍ ବର୍ଷକୁ ପ୍ରାୟ ୧୨ କୋଟି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରନ୍ତି।

ସୋନୁ ନିଜ ପରିବାର ସହ ଅନ୍ଧେରୀ ଲୋଖଣ୍ଡୱାଲା ସ୍ଥିତ ୨୬୦୦ ବର୍ଗଫୁଟ 4BHK ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟରେ ରୁହନ୍ତି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ମୁମ୍ବାଇରେ ତାଙ୍କର ଆଉ ଦୁଇଟି ଫ୍ଲାଟ ମଧ୍ୟ ଅଛି। ତାଙ୍କର ନିଜ ସହର ମୋଗାରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ବଙ୍ଗଳା ଅଛି। ଜୁହୁରେ ତାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ହୋଟେଲ ଅଛି। ଲକଡାଉନ୍ ସମୟରେ ଆଇସୋଲେସନ କେନ୍ଦ୍ର କରିବା ପାଇଁ ସେ ଏହାକୁ ଖୋଲିଥିଲେ।

ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସୋନୁଙ୍କ କାର ମଧ୍ୟରେ ୬୬ ଲକ୍ଷ ମୂଲ୍ୟର ମର୍ସିଡିଜ୍ ବେଞ୍ଜ୍ ML କ୍ଲାସ୍ 350 CDI, ୮୦ ଲକ୍ଷ ମୂଲ୍ୟର ଅଡି Q7 ଏବଂ ୨ କୋଟି ମୂଲ୍ୟର ପୋର୍ସ ପନାମା ମଧ୍ୟ ଅଛି।

   Related Posts