Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବାଜିରାଉତ ବ୍ରିଜ୍‌ ଉପରେ ବସ୍‌ ଉପରକୁ ଗୁଳିମାଡ଼, ଦୁଇ ଯୁବକ ଏବଂ ଜଣେ ଯୁବତୀ ଫେରାର
  • ||
  • ଘୋଷଣା ହେଲା ଧର୍ମପଦ ସମ୍ମାନ, ୨୦୧୬ ରୁ ୨୦ ବର୍ଷ ପାଇଁ ୫ ଜଣଙ୍କୁ ଧର୍ମପଦ ସମ୍ମାନ, ୨୫ ଜଣ ଶିଳ୍ପୀ ହେବେ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧିତ
  • ||
  • ପାଠକ ବାପ-ପୁଅ ଗିରଫ, କୁବେର ଜଙ୍ଗଲ ଅଫିସରଙ୍କ ଅମାପ ସଂପତ୍ତି ଠାବ କରିଛି ଭିଜିଲାନ୍ସ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୭୧୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୯୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୭୨୩୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭାରତ-ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଦିନିକିଆ ସିରିଜ୍, ଦଳରେ ସାମିଲ ହେଲେ ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ଟି. ନଟରାଜନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀ କଲେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ! ବେକରେ ରଶି ଲଗାଇ ପଙ୍ଖାରେ ଝୁଲି ପଡିଲେ, କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ରାଜକୋଟ : କୋଭିଡ୍ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ପୁରୀ : ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ଦୁର୍ଲଭ ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶ, ସୁରକ୍ଷା ବଳୟରେ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର, ଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଭକ୍ତ ବ୍ୟାକୁଳ
  • ||
  • ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ଦୁର୍ଲଭ ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶ: ସୁରକ୍ଷା ବଳୟରେ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର, ଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଭକ୍ତ ବ୍ୟାକୁଳ
  • ||

ପ୍ରତିଶୃତି ପୁରା କଲେ ସୋନୁ : ରାସ୍ତାରେ ଲାଠି ଖେଳ ଦେଖାଉଥିବା ବୟସ୍କ ମହିଳାଙ୍କ ପାଇଁ ଖୋଲିଲେ ମାର୍ଶାଲ ଆର୍ଟ୍ସ ସ୍କୁଲ

23/08/2020 at 5:54 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୩/୦୮ : ନିଜର ଉତ୍ତମ କାର୍ଯ୍ୟ ଓ ବ୍ୟବହାର ଯୋଗୁଁ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ ରିୟଲ ଲାଇଫ ହିରୋ ଭାବେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହୋଇଛନ୍ତି | କରୋନା ମହାମାରୀ ଯୋଗୁଁ ଲାଗୁ ହୋଇଥିବା ଲକଡାଉନ ସମୟରେ ହଜାର ହଜାର ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି | କେବଳ ପ୍ରବାସୀ ନୁହେଁ, ଆଜି ସୁଦ୍ଧା ସେ ଅନେଲା ଲୋକଙ୍କୁ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ସମସ୍ୟା ନେଇ ସାହାଯ୍ୟ କରି ଚାଲିଛନ୍ତି | ଯିଏ ବି ତାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିଛି ସେ ତାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି | ପୁଣି ସୋନୁଙ୍କ ଏହିଭଳି ଏକ କାମକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ହୋଇଛି | କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ମୁମ୍ବାଇ ରାସ୍ତାରେ ଜଣେ ବୟସ୍କ ମହିଳା ହାତରେ ବାଉଁଶ ଧରି ଖେଳ ଦେଖାଉଥିଲେ | ମହିଳା ଜଣକ ନିଜ ପେଟ ପୋଷିବାକୁ ରାସ୍ତାକଡରେ ଛିଡା ହୋଇ ଖେଳ ଦେଖାଉଥିଲେ | ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାପରେ ସୋନୁ ସୁଦ ତାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇଥିଲେ | ଗଣେଶ ଚତୁର୍ଥୀ ଅବସରରେ ସୋନୁ ନିଜ ପ୍ରତିଶୃତି ପୁରା କରିଛନ୍ତି |

ମାନବ ମଙ୍ଗଲାନି ରବିବାର ଦିନ ନିଜ ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଭିଡିଓରେ ବୟସ୍କ ମହିଳା ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଛନ୍ତି | ଗଣେଶ ଚତୁର୍ଥୀ ଦିନ ଯୋଦ୍ଧା ଆଜୀ ଶାନ୍ତା ପୱାରଙ୍କ ପାଇଁ ମାର୍ଶାଲ ଆର୍ଟ୍ସ ସ୍କୁଲ ଖୋଲିଛନ୍ତି | ଏହାର ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି | ଅନ୍ୟ ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ସେଲ୍ଫ ଡିଫେନ୍ସ କୌଶଳ ଶିଖାଇବା ପାଇଁ ସୋନୁ ଏହି ସ୍କୁଲ ଖୋଲିଛନ୍ତି |

ସୋନୁଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେବାପାଇଁ ସ୍କୁଲର ନାଁ ସୋନୁ ସୁଦ ମାର୍ଶାଲ ଆର୍ଟ୍ସ ସ୍କୁଲ ରଖାଯାଇଛି | ସୋନୁ ସୁଦ ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ସ୍କୁଲକୁ ଆସିବେ | ଆଜୀ ଶାନ୍ତାଙ୍କ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଖୁବ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି | ଭିଡିଓ ଦେଖି ସମସ୍ତେ ସୋନୁଙ୍କ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି |

ଗତ ମାସରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଯେଜେମେ ଚନ୍ଦ୍ରୋ ତୋମାର (ଯାହାଙ୍କ ଯିବନି ଉପରେ ଶାଣ୍ଢ କି ଆଁଖ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମିତ ହୋଥିଲା) ମଧ୍ୟ ଆଜୀ ଶାନ୍ତାଙ୍କ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି |

   Related Posts