Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଯୁବ ମୋର୍ଚ୍ଚା ନେତାଙ୍କୁ ମାଡ଼ ଘଟଣାରେ ପ୍ରତିବାଦ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ କୁଶ ପୁତ୍ତଳିକା ଦାହ କଲା ବିଜେପି
  • ||
  • କାର୍ତ୍ତିକ ମାସର ପ୍ରଥମ ସୋମବାରରେ ଧବଳେଶ୍ଵର ପୀଠରେ ୧୪୪ ଧାରା ଜାରି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମନୀଷ ଅନୁରାଗ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା : ବଦଳିଲେ ତମାଣ୍ଡୋ ଥାନା IIC, ଚନ୍ଦକା ଥାନାର ସବ୍ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ତୁଲାଇବେ ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମନୀଷ ଅନୁରାଗ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା, କନେଷ୍ଟବଳ ପ୍ରସନ୍ନ ବେହେରା ନିଲମ୍ବିତ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : ଦେବୀ ନଦୀରେ ବୁଡି ୫ମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ଅନ୍ୟ ୩ଜଣ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ବ୍ରହ୍ମପୁରରେ ସ୍ବର୍ଣ୍ଣିମ ବିଜୟ ବର୍ଷ ପାଳିତ, ପୋଲିସ ରିଜର୍ଭ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମଶାଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ତେଲ ଟ୍ୟାଙ୍କରରେ ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଲାଣ, ଅଢେଇ କ୍ବିଣ୍ଟାଲ ଗଞ୍ଜେଇ ସହ ୨ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ଏନ୍‌ସିବି
  • ||
  • ବାଲିପାଟଣା : ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ ଚାପିଦେଲା ହାଇଓ୍ବା, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ଗଛରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ, ଆତ୍ମହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ବାରିପଦା : ମୟୁରଭଞ୍ଜରେ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ସ୍ମାର୍ଟ କାର୍ଡ ବାଣ୍ଟିଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ, ବିଭିନ୍ନ ଉନ୍ନୟନମୂଳକ ପ୍ରକଳ୍ପର ଉଦଘାଟନ ଓ ଶିଳାନ୍ୟାସ
  • ||

‘ଡ୍ୟାନ୍ସ ଦିୱାନ ୩’ରେ ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତଙ୍କ ପରିବର୍ତ୍ତେ ନଜର ଆସିବେ ସୋନୁ ସୁଦ

29/04/2021 at 1:20 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୯/୦୪: କରୋନା ସଙ୍କଟରେ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଥିବା ସୋନୁ ସୁଦ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଆଣିଛନ୍ତି । ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କୁ ‘ଡ୍ୟାନ୍ସ ଦିୱାନ ୩’ ରେ ଜଜ୍ ଭାବରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ଚ୍ୟାନେଲ ଏହାର ଏକ ପ୍ରୋମୋ ରିଲିଜ କରିଛି ଯାହା ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

Sonu Sood bags the prestigious UN award for his humanitarian efforts |  Telugu Movie News - Times of India

ବାସ୍ତବରେ, ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ କର୍ଫ୍ୟୁ ଯୋଗୁଁ ଏହି ସୋ ବର୍ତ୍ତମାନ ବାଙ୍ଗାଲୋରରେ ସୁଟିଂ କରାଯାଉଛି । କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଖବର ଆସିଥିଲା ​​ଯେ ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତ ଆଗାମୀ ଏପିସୋଡରୁ ନଜର ଆସିବେ ନାହିଁ, ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋନୁ ସୁଦ ତାଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ରହିବେ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ନୋରା ଫତେହି ମଧ୍ୟ ସୋ’ରେ ଜଜ୍ ଭାବରେ ନଜର ଆସିବେ ।

ଭିଡିଓରେ ସୋନୁ ସୁଦ କହିଛନ୍ତି, ‘ବିପଦ ଆସିଲେ ସାହାସର ସହିତ ଲଢିବାକୁ ପଡିବ । ନିରାଶ ନ ହୋଇ ଆଶାର ଦୀପ ଜାଳିବାକୁ ପଡିବ । ଡ୍ୟାନ୍ସ ଦିୱାନେ ଏପରି ଭାବନାକୁ ନମସ୍କାର କରେ, ଯେଉଁମାନେ ନିଜ ଜୀବନକୁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଉତ୍ସର୍ଗ କରନ୍ତି । ଏହିପରି ଗୋଟିଏ ମହାମାରୀ ଆମକୁ ଘେରି ରହିଛି ବର୍ତ୍ତମାନ ଆମେ ସମସ୍ତେ ଘରେ ରହିଛନ୍ତି । ସ୍ୱପ୍ନ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ଥିବାବେଳେ ଆମେ କିପରି ଆଗକୁ ବଢିବା ।  ତଥାପି ସମୟ ବଦଳିବ ଏହି ବିଶ୍ୱାସ ମୋର ଅଛି, କାରଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଅମାବାସ୍ୟା ପରେ ସକାଳ ହୋଇଥାଏ ।’

ଭିଡିଓ ସହିତ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖାହୋଇଛି – ‘ଏହି ଖରାପ ସମୟରେ ଯେତେବେଳେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ମଣିଷ ପରସ୍ପରକୁ ସମର୍ଥନ ଦେଉଛନ୍ତି, ଡ୍ୟାନ୍ସ ଦିୱାନେ ୩ ଏବଂ ସୋନୁ ସୁଦ ମଧ୍ୟ ହାତ ମିଳାଇ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ହୃଦୟ ସହିତ ଅଭିବାଦନ ଜଣାଇଛନ୍ତି । ଏପିସୋଡ କେବେ ପ୍ରସାରିତ ହେବ ଚ୍ୟାନେଲ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହା ବିଷୟରେ କୌଣସି ସୂଚନା ଦେଇନାହିଁ । କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଏହି ଏପିସୋଡକୁ ମେ ୮-୯ ରେ ଦେଖାଯାଇପାରେ ।

   Related Posts