Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୟଙ୍କର ଦୁର୍ଘଟଣା : ମହାନଦୀ ପୋଲରେ ବୋଲେରୋକୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରକ୍, ୫ ମୃତ
  • ||

ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କୋରିଓଗ୍ରାଫର୍ ଶିବା ଶଙ୍କରଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଗେଇ ଆସିଲେ ସୋନୁ ସୁଦ, କରୋନାରେ ହୋଇଥିଲେ ସଂକ୍ରମିତ

27/11/2021 at 3:02 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୭/୧୧: କରୋନା କାଳରେ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ପ୍ରକ୍ରିୟା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବନ୍ଦ ହୋଇନାହିଁ। ସେ ନିରନ୍ତର ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ଚିକିତ୍ସା ଠାରୁ ଶିକ୍ଷା ଏବଂ ଚାକିରୀ ଦେବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋନୁ ଭେଟେରାନ କୋରିଓଗ୍ରାଫର ଶିବା ଶଙ୍କରଙ୍କ ପାଇଁ ଆଗକୁ ଆସିଛନ୍ତି। ଶିବା ଶଙ୍କର କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିଲେ, ଯାହା ପରେ ତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ରହିଥିଲା। ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧା ହେତୁ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଭଲ ଚିକିତ୍ସା କରାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ ହୋଇଥିଲେ। ସୋନୁ ସୁଦ ଟୁଇଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଶିବା ଶଙ୍କରଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିଛନ୍ତି।

ସୋନୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଶିବା ଶଙ୍କରଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ମାତ୍ରେ ଟ୍ୱିଟ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହ ଯୋଗାଯୋଗରେ ଅଛି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି। ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଅଭିନେତା ଧନୁଷ ମଧ୍ୟ ଶିବା ଶଙ୍କରଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆଗେଇ ଆସିଛନ୍ତି।

ଶିବା ଶଙ୍କର ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତୀୟ ସିନେମାର ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା କୋରିଓଗ୍ରାଫର। ସେ ବହୁ ବର୍ଷ ଧରି କାମ କରୁଛନ୍ତି। ୨୦୦୮ ରେ, ସେ ‘ମଗଧିରା’ ଫିଲ୍ମରେ ‘ଧିରା ଧିରା’ ଗୀତର କୋରିଓଗ୍ରାଫି ପାଇଁ ଜାତୀୟ ଫିଲ୍ମ ପୁରସ୍କାର ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ରାମ ଚରଣ ଏବଂ କାଜଲ ଅଗ୍ରୱାଲ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଥିଲେ।

   Related Posts