Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଇଆଇଟି ଜମ୍ମୁର ନୂତନ ଗୃହ ଲୋକାର୍ପଣ କରିବେ ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅମିତ ଶାହ, ଉପସ୍ଥିତ ରହିବେ କେନ୍ଦ୍ର ଶିକ୍ଷାମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୪୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୫ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୫୬୧ ମୃତ
  • ||
  • ଚିଲିକାକୁ ଆସିଲେଣି ବିଦେଶୀ ପକ୍ଷୀ, ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ବନ ବିଭାଗ ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର ହିଂସାର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଆଶିଷ ମିଶ୍ରାଙ୍କୁ ଡେଙ୍ଗୁ, ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • କମୁଛି ତାପମାତ୍ରା, ଦାରିଙ୍ଗିବାଡିରେ ୧୧ ଡିଗ୍ରୀକୁ ଖସିଲା ପାରଦ
  • ||
  • ସୁପର ସଣ୍ଡେରେ ସୁପର ମୁକାବିଲା : ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ହାଇଭୋଲଟେଜ୍ ଫାଇଟ୍
  • ||

‘ଲୁହ ପୋଛି ଦିଅ ଭଉଣୀ, ନୂଆ ବହି ଆସିବ, ଘର ବି ହେବ,’ : ମାଲକାନଗିରି ସୀମାନ୍ତରେ ରହୁଥିବା ଅଞ୍ଜଳିଙ୍କୁ ସହାୟତାର ହାତ ବଢାଇଲେ ସୋନୁ ସୁଦ୍

22/08/2020 at 10:00 PM

ମାଲକାନଗିରି, ୨୨|୦୮:  ବନ୍ୟାରେ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଛି ଘର । ନଷ୍ଟ ହୋଇଯାଇଛି ବହି ପତ୍ର । ଓଦା ବହିକୁ ଧରି କାନ୍ଦୁଛନ୍ତି ଛତିଶଗଡ ବିଜାପୁରରେ ରହୁଥିବା ଅଞ୍ଜଳି । ଏହାର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ସାହାଯ୍ୟର ହାତ ବଢାଇଛନ୍ତି ବଲିଉଡ୍ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ୍ ।

ସୂଚନାନୁସାରେ, ମାଲକାନଗିରି ସୀମାନ୍ତରେ ଥିବା ବିଜାପୁର ଗ୍ରାମରେ ପରିବାର ସହ ରୁହନ୍ତି ଅଞ୍ଜଳି । ଗତ ୧୬ ତାରିଖ ଦିନ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ଫଳରେ ତାଙ୍କ ଘର ଭାଙ୍ଗିଯିବା ସହ ବହିପତ୍ର ମଧ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ସେ ସ୍କୁଲରେ ଭଲ ପାଠ ପଢୁଥିଲେ । ବାପା ବହୁ କଷ୍ଟରେ ମୂଲ ଲାଗି ଅଞ୍ଚଳିଙ୍କ ପାଇଁ ବହି କିଣିଥିଲେ । ବହି ନଷ୍ଟ ହୋଇଯିବା ପରେ ଅଞ୍ଜଳି ଭାଙ୍ଗି ପଡି ଭୋ ଭୋ ହୋଇ କାନ୍ଦିଥିଲେ । ବନ୍ୟାଞ୍ଚଳ ପରିଦର୍ଶନ କରିଯାଇଥିବା ଜଣେ ଯୁବକ ଏହାର ଭିଡିଓ ଉତ୍ତୋଳନ କରିଥିଲେ । ଏହାସହ ଅଞ୍ଚଳିଙ୍କ ପାଠପଢା, ପରିବାରର ଆର୍ଥିକ ବୋଝ ବାବଦରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆଲେ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲ ।  ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା ।

ଏହି ଭିଡିଓ ସୋନୁ ସୁଦ୍ ଦେଖିବା ସହ ଅଞ୍ଜଳିଙ୍କ ପ୍ରତି ସାହାଯ୍ୟର ହାତ ବଢାଇଥିଲେ । ଏହାସହ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ଲୁହ ପୋଛ ଉଉଣୀ, ବହି ନୂଆ ଆସିବ ଓ ଘର ଆସିବ ବୋଲି ସେ ଲେଖିଥିଲେ । ଏହି ଘଟଣା ପରେ ବିଜାପୁରବାସୀ ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି । ଏହାସହ ଧନ୍ୟବାଦ ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts