Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଗସ୍ତ ପାଇଁ ୧୮ ଜଣିଆ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଘୋଷିତ, ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ କେଉଁ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ମିଳିଲା ସ୍ଥାନ
  • ||
  • ରୋହିତ ଶର୍ମା ହେଲେ ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆର ନୂତନ ଦିନିକିଆ ଅଧିନାୟକ, ବିରାଟଙ୍କୁ କେବଳ ଟେଷ୍ଟ ଦାୟିତ୍ଵ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗତ ଦୁଇ ବର୍ଷରେ ମାପ ଓ ଓଜନ ନିୟମ ଉଲଂଘନକାରୀଙ୍କଠୁ ଆଦାୟ ହୋଇଛି ୨ କୋଟି ୮୩ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା : ମନ୍ତ୍ରୀ ରଣେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରତାପ ସ୍ବାଇଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡିସେମ୍ବର ୯ରେ ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ କରିବ ବିଜେପି ଯୁବମୋର୍ଚ୍ଚା : ଇରାଶିଷ୍ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡ୍ରଗ୍ସ ମାଫିଆ ଶେଖ୍ ଆଜବାହାର ବାଲେଶ୍ଵର କୋର୍ଟରେ ହାଜର, ରାଜ୍ୟ ବାହାରେ ସମ୍ପତ୍ତି ଥିବା ନେଇ ମିଳିଛି ପ୍ରମାଣ
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଆଖୁ ଖାଇବାକୁ ଆସି କୂଅରେ ଖସିପଡିଲା ଭାଲୁ, ବନ ବିଭାଗ କଲା ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଏସଟିଏଫ୍‌ ଟାର୍ଗେଟ୍‌ରେ ବନ୍ୟପ୍ରାଣୀ ମାଫିଆ, ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଲା ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ ତାଲିକା
  • ||
  • ଚେନ୍ନାଇ : ତାମିଲନାଡୁ କୁନ୍ନୁରରେ ସିଡିଏସ୍ ବିପିନ ରାଓ୍ବତଙ୍କ ହେଲିକପ୍ଟର କ୍ରାସ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୃଷି ଋଣ ଛାଡ ସହ ଫସଲ କ୍ଷୟକ୍ଷତି ଲାଗି ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ପ୍ୟାକେଜ ଦାବି କଲା କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନାର ବଢିବ ଶକ୍ତି, ଚାନ୍ଦୀପୁର ଘାଟିରୁ ‘ବ୍ରହ୍ମୋସ’ର ସଫଳ ପରୀକ୍ଷଣ
  • ||

ଫାଦର୍ସ ଡେ ପୂର୍ବରୁ ପୁଅକୁ ୩ କୋଟିର Mercedes Maybach କାର ଉପହାର ଦେଲେ ସୋନୁ ସୁଦ

17/06/2021 at 9:56 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୭/୦୬ : ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ ମହାମାରୀ ସମୟରେ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରି ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଛନ୍ତି। କରୋନାର ଦ୍ୱିତୀୟ ଲହରରେ ମଧ୍ୟ ସେ ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ଚିକିତ୍ସା ସହାୟତା ଦେବାରେ ସକ୍ରିୟ ଥିଲେ। ଜନତାଙ୍କ ସେବାରେ ମଗ୍ନ ସୋନୁ ସୁଦ୍ ଏତେ ବ୍ୟସ୍ତତା ମଧ୍ୟରେ ନିଜ ପରିବାରକୁ କିନ୍ତୁ ଭୁଲି ନାହାନ୍ତି। ପରିବାର ପାଇଁ ସେ ସମୟ ବାହାର କରନ୍ତି। ଫାଦର୍ସ ଡେ ପୂର୍ବରୁ ସେ ନିଜ ପୁଅ ଇଶାନ୍ତଙ୍କୁ ଏକ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଉପହାର ଦେଇଛନ୍ତି।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ସୋନୁ ସୁଦ ବର୍ତ୍ତମାନ Mercedes Maybach GLS600 ର ମାଲିକ। ଏହି କାର ସପ୍ତାହେରୁ କମ ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ଲଞ୍ଚ କରାଯାଇଥିଲା। ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଯେଉଁଥିରେ ଅଭିନେତା କାର ଡେଲିଭରୀ ଏବଂ ପରେ ନିଜ ପିଲାଙ୍କୁ ବୁଲିବାକୁ ବାହାରକୁ ନେଇ ଯାଇଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ସୋନୁଙ୍କ ନୂଆ ଏସୟୁଭିରେ କଳା ରଙ୍ଗର।କାରର ଫିଚର୍ସ ଯଦି ଦେଖନ୍ତି ତାହେଲେ ପଛ ଯାତ୍ରୀ ପାଇଁ ୧୧୦୩ ମିମିର ଲେଗରୁମ୍ ଅଛି। ଆଗ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ସିଟ୍ ଫୋଲ୍ଡ କରି ୧୩୪୦ ମିମି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବଢାଯାଇ ପାରିବ। ଲଗେଜ୍ କ୍ଷମତା ୫୨୫ ଲିଟର, ୧୨.୩-ଇଞ୍ଚ୍ ଡିଜିଟାଲ୍ ଇନଷ୍ଟ୍ରୁମେଣ୍ଟ୍ କ୍ଲଷ୍ଟର, ଟଚ୍ ସ୍କ୍ରିନ୍ ଇନଫୋଟେନ୍ମେଣ୍ଟ ସିଷ୍ଟମ୍ ଏବଂ ବହୁତ କିଛି ରହିଛି।

ଏହି କାରର ଓଜନ ପ୍ରାୟ ୩ ଟନ୍ l ଏତେ ଭାରୀ ହେବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଏହି କାର ୫ ସେକେଣ୍ଡରେ ଘଣ୍ଟା ପ୍ରତି ୧୦୦ କିଲୋମିଟର ବେଗରେ ଯାଇପାରେ। ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କର ଏହା ପ୍ରଥମ ଲଗଜରୀ କାର ନୁହେଁ। ସୋନୁ ଜଣେ କାର୍ ପ୍ରେମୀ। ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଗୋଟିଏ ଅଡି Q7, ମର୍ସିଡିଜ୍ ବେଞ୍ଜ୍ ML-Class, ଏବଂ Porsche Panamera ଅଛି। ଏହି ସମୟରେ ୱାର୍କ ଫ୍ରଣ୍ଟରେ ସୋନୁଙ୍କୁ ‘ପ୍ରୀତିରାଜ’, ‘ଆଲୁଦୁ ଆଡୁରସ୍’, ‘ଆଚାର୍ଯ୍ୟ’ ଏବଂ ‘ତାମିଲାରାସାନ୍’ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ।

   Related Posts